bugün

Teşekkür ederek şampiyonluğunu kutladığım asil yazar.
bazı şımarık, kötü niyetli, laftan anlamaz trollere örnek olması gereken temiz kalpli yazar.
iyi niyetli, temiz kalpli, diyalog sahibi, özeleştiri yapabilen, kırmaktan çekinen, sözlüğün günümüzdeki genel profilinden olumlu anlamda uzak bir yazar. sevgilerimi sunarım.
https://www.instagram.com.../?igsh=MXM0a241dDd5b2lvNA==
Kendisi aktif değilken şımarık ve kötülerin sözlükte cirit attığı yazar. insanlar kötüyken köpeklere takanlar, birbirlerini tahrik edip kızdırmaktan keyif alanlar var, insan en kötü varlık ama hayvanlara kafa takılıyor. Bu işte bir terslik var.
bu aralar sözlükte çok aktif değil nedense. eski aktifliğini özledim.
sanırım ara sınavlardan dolayı kafa izni almış. belki yazın buluşuruz. artık dışarıdaki yerlerde de çay içiyorum zaten yani kütüphaneye gitmemize gerek kalmaz.
Kesin şehirlerarası otobüste topkek vermediler diye hayata küstü.
vize zamanında buluşacaktık ama neden izinli olduğunu bilmediğim yazar. istanbul'a geldiğinde belki buluşuruz.
görsel
Keşke sorun sadece nicki olsa be birader.
görsel
çok güzel fotoğraf çekebilen yazar. istanbul ile alakalı fotoğraflarda, istanbul'un güzelliklerinde boğulabilirsiniz.
kısa kısa tanımlarla gerçekten "sözlük" görevi gören yazar. hayatını ise kendi içinde yaşayan bir yazar.
saolsun bu aralar entrylerimi beğenen ve favlayan güzel yazar.

ya gerçekten yazdıklarım hoşuna gidiyor ya da bana yürüyor.
sözlüğe yaptığı katkıyla, kötü niyetli yazarlara gösterdiği yoğun sabırla takdiri hak eden kanka yazar.

https://www.youtube.com/watch?v=OV5_LQArLa0
travesti.

egh.
az önceki sorusuna cevabım '' hayır bilmiyorum ama bu onun gıcık olduğu gerçeğini değiştirmiyor '' olan kanka yazar.
Beni erector sanan yazar ama ben o değilim.
epey seveni olduğunu düşündüğüm yazar. herkes sevgisini kusmuş.
Kimdir necidir olduğu belli olmayan birinin saldırıp üzerinden iyi prim yaptığı, sözlüğe faydalı yazar.
Yahu bırakın istediğini yapsın. Kimseyi rahatsız etmeden, üstelik sözlüğe katkı yaparak uğraşıyor adam, kime ne zararı var ? Hem size ne ? Kendi zamanı, kendi isteği değil mi ? Biz sizin yaptıklarınıza karışıyor muyuz ?
Bu diğer yazarların ne düşüneceğini önemsemeden ayar verme obsesyonu çok sıkıp yormaya başladı artık. Rahat verin de huzur içinde yazalım. Yetti be.
(bkz: #46907326)

ulan ne güldüm şuna ya.

ama adam haklı.
Bunun dizisi vardı. eğlenceli jeneriği hâlâ aklımda. Dizinin jeneriğini, hayat dolu bir insan olduğu sesinden belli olan, ve cinayete kurban giden rahmetli değer deniz seslendirmiştir.
ben yokken baya 36 bin kadar entry kasmış be vay anasını.

selam olsun nanaya!
Hay ağzına sağlık.

Senin Şehirlerarası otobüste topkek yediğinden bize ne amk.

Bir de çok önemli konuymuş gibi 3-5 güne bir yazıyor.