bugün

henüz kernel amedeus' la tanışmamış kızdır.*
Çok da fifi denip ilgilenilmemesi ve egosunun yerlere serilmesi ona haktır.
- ben çok zor tavlanırım.
- biliyorum masum bebeğim. sercan, ziya, murat, mert, erkan, adnan, cem, bora hepsi anlattı seni ne kadar zor tavladıklarını.
(bkz: hasikome)
tavla beni spaydi
muhtemelen çirkindir.tavlayan olmadıktan sonra tavlanma bayağı bir zor oluyor tabi.
(bkz: çok kolay tavlanacak kızdır)
- bir mirkelam şarkısını akıllara getirir.

'' tavla... tavla beni tavla, salla, zarları-pulları... ''
bu söz bir yemdir genellikle benim sevgilim yok demenin başka bir yoludur.
anında veren kızdır.
seni tavlamak isteyen kim? diye sorulması gereken kız cinsi.
bütün saf kızların yaşadığı sonu en çabuk gören kız türüdür.
konuyu direkt olarak tavlama mevzusuna getiren kızdır. daha fazla bekleme de yaz artık bana der.
dediğinin aksine kolay lokmadır.
zor yada kolay sonuçta tavlanabileceğini itiraf eden kızdır. kendini tav olarak görmesi ve bunun üzerinden prim yapması kendisinin mallığının açıkca göstergesidir. söylemi "ben malım yok mu bana tasma takacak" anlamındadır.
söylediği kişi sözlüğe gelip başlığını açar.
"helal sana bu yollar abla" dediğim kızdır. aynaları çatlatır güzelliği ile.
iki jeste tavlanmasa da verecek kızdır.
(bkz: sus ve yalamaya devam et)
hiç tavlanmaya çalışılmamış kızdır.

+: bayan - : erkek

+ ben hiç tavlandım
- peki o zaman bye
+(iç ses) tüh ya gene kaçırdım

keza etrafta bir çok kızdır ve bazılarının tavlanması çok kolaydır ve erkekler tembeldir.
adam arayan kız.
ben eziğim , kendime güvenim yok, bi bok değilim , birileri aylarca yıllarca peşimden koşsun ki aşşağılık komplekslerime iyi gelsin demek isteyen ama diyemediği için ben zor tavlanırım diye kolpa yapan kızdır. gerçekten hoşlandığı biri çıkınca köpek olur bunlar.
doğru kişi çıktığı zaman karşısına büyük konuşmuşum be diyebilitesi olacak kızdır.
(bkz: dinsizin hakkından imansız gelir)
çiftleşçek erkek arayan kızdır. azmışlığn son noktasına gelmiş ve birileri ona kaysın* diye acayip acayip konuşuryodur... tavlanması zor kız tavlanma lafını ağzına bile almaz, evet başka şeyleri de almaz misal: sakız.