bugün

umut, heyecan, şefkat, sevişme ihtimalinin verdiği tutku.
karın ağrısı.
uykusuzluk, iştahsızlık... nefes falan kesilir böyle durup dururken. bir bakış baktın kalbimi yaktın edasında, ağız kulaklarda dolaşılır.
hayat çelme takar, siz hayat ne güzel di mi falan dersiniz...
acayip işler işte!...
hissizlik.
KARIN AĞRISI,ÇARPINTI,ŞAKLABANLIK,iYiMSERLiK.
karnında kelebekler uçuşur, nabız tavan yapmıştır.. adının geçmesi bile yeterlidir senin tüm kimyanı bozmaya...
devamlı sigara içme isteği.
kalp krizi veya kalbinin hızlıca çarpması.
kendimi güçsüz, aciz, mal hissediyorum. iştahım kesiliyor, kalp çarpıntısı oluyor ansızın. leylaya bağlıyorum.
(bkz: aşk güzel şey)
ohaa kanatsız uçuyorum lan
zamanın durması. dünü unutman, bugünü sallamaman, geleceği düşünmemen.***
şöyle bir şey herhalde:

--spoiler--
bir bahar rüyasında uyandım şimdi
dünya bildiğim dünya değil
baktım bir yemyeşil aydınlıkmışım aslen
bir bahçenin noksanıydım, tamam oldum ben

açıldım kapılar gibi, bir başkasına
sırlar çözüldü aramızda
bir günaydın yağmuruymuş bütün sabahlar
anlamak zor, anlatmak zor, neler oldu bana
--spoiler--

http://www.youtube.com/watch?v=nlqi7JxwPrQ
aynada bir başka şirinsen,
her yerde onu görürsen,
elalem ne der demezsen,
sen aşıksın, sen aşıksın.
çişimin geldiğini hissediyorum sürekli.
-hafif tatlı bir karın ağrısı
-nefes kesilmesi
-hızlanan kalp atışı.
hissetmekten daha çok hissetmezsin. organların savsakmalasına neden olur, dolayısıyla hiç bir şey hissetmezsin sadece her şey güzel gelir, her şey.
tariflere sığmaz anlatılamaz bir duygudur.
suratta bitmeyen enayi gülümsemesi.
mutluluk.
öz güven, neşe, kaygı, hırs, endişe arasındaki dengeyi yakalamış olan güçlü bir duygu karmaşasıdır. Bu denge bozulduğunda nefret, intikam ve acı hakim olur.
dalgınlık, şapşallık, karın ağrısı, sayıklamak, gerçek hayattan soyutlanma gibi gibi. bir hekime başvurulması tavsiye edilir zira sonu pek iç açıcı olmayabilir.
eyvah sıçtık.
hep karında uçuşan kelebekler akla gelir ama dikkat etmek lazım gaz sancısı da olabilir.
koruma ve kollama iç güdüsü hissedilir ve derin bir sevgi ile umut.
kalbimle midem arasındaki mesafede ejderha besliyormuşum gibi bir his. aşık olunan kişiyle alakalı herhangi bir ayrıntıyla karşılaşınca elemana bir alev üfleme, bir kanat çırparak kalbi sağlı sollu tokatlama hevesi geliyor ki sorma gitsin. bir de avuçlarımın adeta birer ismail türüt'e dönüşüp piçil piçil terlemesi var ki onu hangi fantastik canavarın etkisine bağlarım bilemiyorum.