bugün

saçma gelecek belki ama , aşık olunca hiç alakası olmayan konular için bir mutluluk hissi geliyor bana. aşık olduğum için acı çekmiyor mutluluk yaşıyorsam eğer, her şey hakkında fikir sahibi olasım geliyor. ama o her şey hakkında düşünürken bile mutlaka ve mutlaka o aşık olduğum kişi aklıma geliyor olur. hani bir işi yapamazken, bir iş unuturken aşık mısın derler ya, aslında ben gerçekten aşık olursam her şeye ilgim gelir. ama dediğim gibi ilgim gelirken aklımda hep o olur. onunla birlikte hareket ederim. o kim derseniz. inşallah olacak bir gün. swh.
Böyle kendini unutmuş gibi hissedersin sadece o gelir onun sana olumlu anlamda yaptıkları gelir. Bir güzel kelimesiyle geceyi gündüz edemezsin fakat bir kötü kelimesiyle gecenin bir yarısı uyanırsın kara kara onu düşünürsün. Sürekli yanında olmasını istersin.
aşk kavramına bu kadar tapmayın. aşk hissedilmez ve yaşanmazda. lütfen bu yazımı okuyun ve bu konu hakkında bilgi edinin. aşk toplumsal sorunlar yaratması için tv yolu ile yayılmış bir kavramdır.
lütfen okuyun (bkz: aşk kavramı/#35061904) sadece doğruları yaymaya çalışıyorum.

edit: yazımı okuyup tartışa biliriz. eksileyip gitmek çok anlamsız geliyor. zira burada düşünüp ortaya attığım bir teoriyi (ki bence tamamen doğru) paylaşmaya çalışıyorum.
geçmek bilmeyen iç sıkıntısı.
ağır bi sorumluluk hissi..
(bkz: kaybetme korkusu)
valla bana arada titreme geliyor da herhalde alakası yoktur.
polyannayı dağa kaldırmışlar ''buraların havasıda ne güzelmiş be'' demiş.
Gece yataga geçip onu düşünerek uyuyakalmak. Sırf geceleri onu düşünerek uyuduğun için erkenden yatağa geçme isteği.
yerçekiminin azalması.
Gözlerine bakınca konuşamıyorsun bir şeyler söylemek istiyorsun ama yapamıyorsun sonra çekip gidiyor öyle gidiyor bir daha dönmemek üzere gidiyor..
görsel
aşık olduğunuz kişinin ufacık bir güzel sözü iltifatı herşeyden daha mutlu eder, onun mutluluğu için uğraşırsınız, onun için vazgeçersiniz bişeylerden, yeri gelir onun için gözyaşı dökersiniz ama herşey ona değerdir. onunla bir gelecek hayallersiniz böyle karşıdan geldiğini gördüğünüz zaman kalbiniz yerinden fırlayacak gibi atar avuçlarınız terler. aşk o kadar güzel bi duygudur ki hele bide karşılık bulduysa ayaklarınız yere değmez. aşk çoşku selidir içinizi kasıp kavuran iyiki tadıyorum bu duyguyu derdirtir.
Aşk ile seks hissedemesin, lan millet daha aşkın ne olduğunu bilmiyor.

Aşık olduğunda kalp yerinden çıkacak gibi atar, vücut dopamin salgılar seratonin stress ve heyecan.

Aşk bütün bu duyguların ortalama bir vücutta 2 saniye içinde gerçekleşmesidir gerçekleşince kalbe direk bir sızı saplanır aşırı yük patlamasıdır o.

Seks bunun 1000 evre sonrası, ergenler.
seksi beleşe getirmenin verdiği mutluluk.
1. Sarılınca hiçbir şey düşünemezsiniz.
2. isterse 10 yıl geçsin görünce yine heyecanlanırsınız.
3. Mutlu etmeye çalışırsınız.
4. Küçük anlar için büyük şeylerden vazgeçersiniz.
olur olmaz her zaman da aklına gelmesi,
onu düşününce kalbinin sıkışması,
onunla kurulan bir ton hayal ve daha niceleri.
Karşı koyulamaz düşme hissi.
6 sene önce o kadar güzel hissettim ki ben bu duyguyu.
Aşık olduğum kadının her vücut hücresinin varlığı bana nimet gibi geliyordu.
Şimdi o yok artık. Aşk ta yok.
Zaten insan bir kere aşık olurmuş.
Keşke bunu daha geç öğrenseydim..
artık kafayı takacak bir şey vardır.
insan asik oldugu saniyeden itibaren aci cekmeye basliyor amk. cunku ya o sizi sevmiyor, ya sevgilisi var, yada baska yere goc ediyor. ask yok ki insan sevince kavussun lan. vay amk. Bak simdi gece gece...
ishal belirtileri.
aşık olunca hissedilmeyenlerin değilidir.
Olamadım daha olunca yazarım.
sağır olmak..