bugün

ne güzel şey aşk,aşk güzel şey, gerçekten aşk güzel ve özeldir.Aşkı aşk gibi, saygı duyarak, bir şeyler hissederek yaşayınca aşk güzel şeydir.aşk, güzeldir, güzelin güzeli, en güzelidir hayatın, tadını alınca; acısıyla ve tatlısıyla ne güzel şey aşk.
yeni aşk heyecanı yaşayan kişinin zavallı söylemi.. *
aşk güzel şey de aşık olmak daha güzel bişey.
Aşk tabiki cok güzel bi duygudr . tabi karsındakı dogru kısı olduktan sonra . olmasımı gerekıo askı yasamak ıcın? hayırr... ask mantıgına ters olan birisnde hissdilebilen biseydır öğretmenine , kuzenıne , kankana bile. kısaca ask tatlısyla acısıyla güzeldir..
seni sevmek güzel şey, ümitli şey, dünyanın en güzel sesinden, en güzel şarkıyı dinlemek gibi birşey,ama artık ben şarkı dinlemek değil,şarkı söylemek istiyorum dizelerini aklıma getiren söz öbeği.
insana kendini mükemmel hissettiren duygu.
ilk başta güzeldir. ancak evrimleşen bi olgudur. tanrılaştırılan/tanrıçalaştırılan kişi zamanla insanlaşır... daha sonra öküz, inek, maymun şekline de büründürülebilir. böyle bir şeydir.
--spoiler--
aşk bir otobüstür binmesini bilmeli,
son durağa gelmeden inmesini bilmeli.

--spoiler--

(bkz: çiçek abbas)
karşılık alındıkça güzelleşen , peşinden koşuldukça sövülen durumdur.
aşk güzel şeydir. aşık olmasını bilene tavsiye edilir. gerçekten aşıksan, mecnun olmamak kaydıyla ölçüyü biraz kaçırabilirsin tek şart kalbinden uzaklaşmamak.
yokluğu bir dert varlığı bir yara.
(bkz: where is the aşk lan)
aşk güzel şey,
birbirini aldatmayınca
iki kişi arasında yaşanınca
üçüncü kişiyi araya katmayınca.
aşk güzel şeydir, herkese tavsiye edilir ancak ölçüyü kaçırmamak ve akıldan çok fazla uzaklaşmamak şartı ile.
Ve aşk yoktur, bir beyin kimyasalı olarak rüzgar gibi geçer. Bir düşünelim mesela, hangi aşık kadın sevgilisinin yanında, koltuk altlarını almadan ve bağdaş kurarak elleriyle patates kızartması yer? Hiç kimse.
Çünkü Bu eylem, ancak aşk kimyasalı geçince yapılabilen şahane bir şeydir.
hıhı çok güzel. lise hayatımın tümünü bu şekilde geçirdikten sonra aşkın bana bir nebze faydası dokunmadığına karar kıldım. ha hala deli gibi hayaller kurup umut etmiyor muyum?? ediyorum. işte bu da size ikilem.
insanın anasını siken bir şey nasıl güzel olabilir ki?
dozunu kaçırmamak kaidesiyle birde karşılıklı ise gayet güzel olabilir.
sevmek ve sevilmek, ayaklarını uzatmış ağaca sırtını dayamış sevgilim, , başım dizlerinde gözlerim kapalı, onun parmakları saçlarımın arasında dolaşıyor ve ben geleceğimizin hayalini kuruyorum, aşk bu olsa gerek.
diyorlar.