bugün

Saçım şöyle, tenim böyle, gözlerime de biraz bakın, hadi amaaa biraz daha bana bakın diye diye etrafa göz kırpıp(kıpss falan) dururlar..

Hepimiz onları beğenmek zorundaymışız gibi hep bir ilgi eksikliği, hep beni kıskanıyorlar tripleri..

Kadın erkek farketmiyor yani Burada da var tabi..
ilgi oruspusu.
Dikkat! orıspı.
şeklinde bir anonstur.*
Kaybederim değil hep kazanırım mantığında olup benim o düzelmez merhametsizliğimi ne yazık ki tecrübe etmiş fitne fücür, zavallı ve sefil mahluklara denir. Benim gözüm istediğimi görür, istemediğimi de görmez. Hatta istediğimi de görmez. Vur boynunu gitsin, zikimde değil.
Estetikli ve konuşurken ağızlarını yayım yayım yayan kezbanlara söylenen sıf'at.
Sözlükte çok sayıda bulunan ilgi manyağı* kişiye dair ingilizce tabir.
(bkz: ilgi budalası)
Şey demek bu... çok yalnızım nolur bize gidelim mi? Demek.
sanal ortam da özellikle youtube da video çeken bir çok insan için uygun tanımdır.

edit: yanlış anlaşılmamak adına vurgulamak isterim ki; "bir çok insan" dedim hepsi değil.
unisex bir tabir olduğu bu sözlükte takılarak kolayca anlaşılabilir. (bkz: şu güzel ortamı bozuyorsun)
erkeklerin de sahip olabildiği sıfattır. whore olduğuna aldanmamak gerek.
kelime kelime ceviri olduguna inandigim terimdir.
gavur attention whore der.
ilgi meraklisindan ziyade,
ilgi cekmek icin teshircilik, oynaklik vesaire yapana denir.
ilgi manyağı orospudur, ilginin orospusu olmuştur. facebook mesaj kutusunda bir sürü erkeğin attığı sarkma mesajlarını saklar. bu sizin akrabanız da olabilir, benim sevgilim de olabilir, sınıftaki çalışkan kız da olabilir hatta ben bile olabilirim; orospunun kızı erkeği olmaz zira.

ama bu ilgi manyakları aldatmaya en yatkın türdür.
ergen benmerkezciliğini atamamış kişidir.
olmamış troll.
ağır fake.
birinin fakei değilse ben hiçbir şey bilmiyorum.
(#18245436)
yeni bir yazar hoş gelmiş.
çok alıngan olurlar.
kız erkek farketmez, her yerde karşınıza çıkabilecek tiplerdir. tespit doğrudur ama kelime oldukça cinsiyetçidir.
(bkz: sivrisinek)

işini yapmakla kalmaz illa "ben burdayım hacı, ben yatıyor muyum ibne kalksana, uyuma lan" diye kafanı şişirir. "vzzzzzzz" diye uçulur mu ibne oğlu ibne boeing misin sen o gürültü ne? illa dikkat çekecek.
"attention seeker" ın argodaki karşılığıdır. oldukça kaba olmakla birlikte filmlerde bolca kullanılır.
sözlükte bolca mevcuttur. tahrik ve sair yollarla, gerçeklerin ve gündemin çarpıtılarak dile getirildiği sinirlerinizi hoplatan her başlığın yazarı bu sınıfa girmektedir.

ünlüler klasmanının da %90'ını oluşturur.

bunlar aslında beceriksiz, özgüvensiz ve azcık beyne sahipseler de bunu doğru düzgün bir şekilde kullanamadıkları için değersizlerdir; ve değersizliklerini de bu yolla, yani "sahte" bir değer oluşturma çabalarıyla saklamaya çalışırlar.
ing. dikkat orospu çıkabilir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar