bugün

entry'ler (1254)

üniversiteye yeni başlayacaklara tavsiyeler

üniversite ikinci sınıf dallamaları tarafından verilen tavsiyelerdir. He amınakoyim he.

bir kız sevgilinin 1 senelik yaklaşık masrafı

çok paradır. Sevgililik zenginin işi bize gelmez.

mastürbasyon şampiyonu bir lidere sahip olmak

Cemaat müslümanlarının başına gelen üzücü hadisedir.

karadeniz markalı ege şiveli içecek didi

yarrak gibi bir üründür.

çocuğuna bayramlık alamayan baba

muhtemelen Çoluğu çocuğu iyice ortada kalmasın diye yaşamaya ve emeğinin karşılığını alamadan çalışmaya devam eden emekçi ve savaşçı babadır. Onun bunun hakkını yiyerek çocuğuna ferrari alan orospu çocuğundan daha delikanlıdır.

kız çocuklarının diri diri gömüldüğü yalanı

(bkz: kaynak belirt ulan yarrak kafalı)

üşümemek için sütyen takan erkek

--spoiler--

eşcinseldir.
yalan söylüyor üşüdüğüm için takıyorum diye.

--spoiler--

ömür boyunca hiç çok sevilmeyeceğini bilmek

sevilmeye değer niteliklere sahip olmayan dalyarakların başına gelir. Bana hiç olmuyor mesela.

müslüman ülkede ezandan rahatsız olan şerefsizler

Suudi arabistanda falan ezandan rahatsız olan şerefsizlerdir. Orası müslüman ülke. Türkiyede ise isteyen istediğinden rahatsız olur, çoğunluk müslüman diye ülke müslüman olacak diye bir kaide yok. Amınakodumunun karaktersiz bezelye beyinli piçleri.

eşcinsel olup saygı beklemek

bir "gerizekalı olup yine de başlık açmak değildir"

misafirlikte evin kızının ortaya çıkmaması

Türk aile yapısıyla alakalı bişey. Ya amınakoyim bi şeyi de kapitalist toplum tüketim çılgınlığına bağlamayın arkadaş ya. Formatın da anasını sikeyim ayrıca. Ne kapitalist toplum amk ne tüketim çılgınlığı. Kız ay bni sikickler diye çıkmıyor işte başka bi boktan değil.

erkekler zeki kadın istemez

am beyinli dalyaraklar zeki kadınları elde edemedikleri için aptal kezbanlara yönelir olarak değiştirilmesi gereken önerme.

ben bu yazıyı kayınvalideme yazdım

sevgili kayınvalidem:

yazı yazmadığım bi sen kalmıştın amınakoyim

yengeç burcu

bu burcun kadını kötü sevişir. Bir kere sertliğe gelemez, kendisi pek bir şey de yapmaz, öyle yatar, el ele sevişmeyi bekler.

sözlük erkeklerinin sinir bozucu egosu

16-17 yaşlarında olmalarından kaynaklanan egodur. Ergenlikte olan kendini kanıtlama ihtiyacı sözlükte bunu ortaya çıkarıyor malesef.

dudak nemlendiricisi süren kızın asıl amacı

orospuluktur.

islamiyet ile dalga geçen ateistler

Bi şeye sırf kendi inanıyor diye dalga geçilemeyecek statüye erişeceğini sanan müslümanları sallamayan ateistlerdir.

saçlarının yarısını üçe vurduran kızlar

Güzel, özgüvenli ve cesur kızlardır. Mesaj ışığımı yakabilirler. ehehe.

sevgilisi vermediği için ayrılan erkek

normal adamdır. işin içinde seks olmadan ilişki mi olur amınakoyim ya. Oturup tavla mı oynayacağız hatunla? Ondan sonra kızın hamdiden hüseyinden ne farkı kaldı amınakoyim?

şaka maka benzinin 5 tl olması

hep gezi parkı yüzündendir. Evet.