bugün

toplum düşmanı anlamı taşır. asosyallikle bir alakası yoktur. narsizmle de benzer özellikleri vardır. bir anti sosyal için, onun ne işine yaradığınıza göre değerlisinizdir. onun dışında vicdan duygusu yoktur, başta otoriteyle, kurallarla ve tüm insanlarla sorunu vardır.
kişinin kendi isteğiyle sosyalleşmeme durumudur. bunun temel sebebi her zaman yaşadığı toplumu küçük görmek veya toplum düşmanlığı değilllirdir. asosyalle arasındaki fark; sosyal olma yetisinden yoksun değildir. günümüzde yeni nesilde bir çok bireyin seçimidir. yeni nesil antisosyaller toplum düşmanı değildir aksine topluma saygılı bireylerdir.
insan sosyal bir varlıktır olgusu zamanla yıkılacaktır, teknolojinin gelişmesi bireyin sosyal ihtiyaçlarını her geçen gün azaltmaktadır. * ~
Severek takip ettiğim sözlük yazarıdır.

Sözlük anlamı; bilinçli bir şekilde sosyalleşmemek.
Sosyallikten kaçıp kendi dünyasında yaşamak isteyen yazar. Bir yandan da evlenmek istiyor. Üstelik bir hemşerime gönül vermiş. Hayırlısı olsun. Düğüne çağırirsa bir çeyrek takacağız artık.
(#44441891).
"demirtaş bugünleri şeref madalyası olarak taşıyacak." sözünün sahibi kılıçdara gizliden oç diyen kılıçdarist bir arkadaş.
Saçma sapan atar yapanların başında gelen, kılıçdarist bir yazarımsı. Tam bir partizan, yazık bu arkadaşa..
Çaylak oldugumda benim duvarima yazan hemserim. Saol dost saol.
Gavga etmen guzum.
amme hizmeti.
görsel

mazoşist kadınlar düştü bile.

t: bir yazar.

edit: ne bu yazarla ne diğer yazarlarla herhangi bir sorunum, yakınlığım yoktur. başlığı görünce paylaştım.
sevdiğim bi yazar değil lakin o gün o olayda weetpacker midir edir önce o küfür etti anti sosyala. biraz delikanlı olun fazla değil olayları çarpıtmayın o suçluydu devamı büyüdü. konuya nokta konulmuştur dağılabilirsiniz..
Ben biraz ortalığı kızıştırmak için geldim

Anti sosyal adamdır teşekkürler.
Ben antisosyal'i tutuyorum, anti olan her şeyi severim. swh

nickaltına tanım giren @polisaggaritx'i de tebrik ediyorum. Yukarıdan aşağıya okurken gülme molası verdim.
Hadi öpün barışın demek isterdim ama bu başka bir durum hemen adres belirlenip yumrukların konuşması gerek.
Hemserim olan efendi bir yazardır. Konuyu bilmiyorum çokta incelemeye değer bulmadım.
sözlükte warkeeper ve anti sosyal gibi beş on tane yazar var. hiç uğraşmaya değmeyecek tipler bence bunlar. donuzlayıp kurtulabilirsiniz...

bu gibi insanlara cevap yetiştirenlere de anlam veremiyorum... kim ulan bunlar?
dil döküyorsunuz her gün.
24 saatini sözlükte geçirip kız düşürmeye çalışan vasıfsız. şuna hangi kız baktı yarıldım.
sözlükte rezil olunca 29 yaşında 2 dairem var diyerek dikkat çekmeye çalışıyor. 2.daire ne lan bide övünüyor.
Lan ne boş adamlarsınız.
görsel
beni tanımlayan kelime grubu.
hemşerime laf etmeyi cidden üzülmeye başlıyorum. kavga etmen guzum neyi paylaşamıyonuz?
sosyallik düşmanı bir psikopatı ifade eder.

asosyal bir profilin düzelmek istemeyen hali gibidir.