bugün

ankaralı yazarların futbolculuğunu göreceğimiz, gülüp eğleneceğimiz zirve olacaktır. mekan keçiörende ki spor tesisleri diye düşünülmektedir**, kimsenin aklında soru işareti olmasın güzel saha olduğundan seçilmiştir. muhtemelen 11 kasım 2006 da olacak zirvedir. katılacakların ille de mükemmel futbol oynaması beklenmemektedir, her zirvede olduğu gibi kaynaşmak amaçlıdır. bayan arkadaşlardan futbolculuğuna güvenen varsa kapımız açıktır,elinin hamuruyla erkek işine karışmadenmiyecektir, merak etmeyiniz. isteyenler seyirci olarak katılabilir, hakem olmak isteyenler de şahsıma başvurabilir, mhk ile de mutabakata varabilirsek hakem olabilirler. itirazı veya önerisi olan arkadaşlar yarın akşama kadar bana ulaşsınlar, aksi taktirde maçın tarihi salı günü netlik kazanacaktır.
29 ekim 2006 gecesi sol frame'in azizliğine uğramış, dolayısı ile kimsenin haberdar olamadığı zirvedir.
bensiz zirve olur mu hiç? yoksa kim gizliden gizliye zirveyi yönlendirecek. *
marla singer'i teknik direktör olarak görmek istediğimiz zirve. *
muhtemelen 14 kızdan oluşarak yapılacak zirve. çünkü bu şehirde yeterli erkek potansiyeli yoktur. * *
bazı yazarların, 19 ekim 2006 ankara iftar yapıyoruz zirvesi'nden ders almadığı için yapılamayacağını düşündüğü zirvedir. toplam 42 kişi idik keza. *
black cool'un da katılacağı zirvedir. hayır adam zirve yazarı, sadece zirvelere katılmak için yazar oldu, öyle de yüzsüz, entrylerini de bana yazdırıyor.
(bkz: marla singer ve teknik direktörlük)
ilginç olacak doğrusu. *
her türlü taş atmalara karşıı yapılacağından kuşku duymadığım zirvedir. ayrıca kızların da oynayabilmesi eksi değil artı bir olaydır. maksat muhabbettir. ayrıca maçtan 2-3 saat önce buluşulup, şelaleye karşı çay içilip, estergon kalesi de gezilecektir. buyrun bakalım...ha unutmadan 42diyorum, başka da bir şey demiyorum. çekemeyenler utansın.
başlığa bakılıp da aldanılmamalıdır. fewzi1907'den aldığımız duyumlara göre zirve ankara halı saha zirvesi değil, ankara çim saha zirvesi olacaktır keza.
(bkz: fewzi1907 ile konustum haberler iyi)
eniştenize süpriz yapmak üzere olduğum zirvedir..yazın adını da formasını da alıp bir güzel getireyim onu maça...tam süpriz olsun. *
enişte de gelirse tadından yenmeyecek zirve olacaktır.
daha ilk halı saha zirvesi olacak bir şehrin yazarlarının, gayet heyecanlı olduğu apaçık ortadadır. kendilerinin heyecanını almak adına "bir adaya düşseniz yanınıza alacağınız 3 şey nedir?" tarzı sorular sorulabilir.

bursa'da bulunan yazarlar olarak, en kısa zamanda yapılması tek dileğimizdir. hatta temmuz ayında bırakın halı saha zirvesini kendi şehrinde uludag ankara a milli futbol takimi kuramayan bir şehir için yapılacak zirve önemli bir atılımdır. 8 temmuz 2006 istanbul bursa futbol maci tarzında bir maç yapmayı bursa olarak her zaman isteriz.

zirve için takıldığınız yerde, daha önce 7 kez halı saha zirvesi yapan sozlukteki bursalılar'dan bilgi alabilirsiniz. hatta entryleri okuyarakta, baya önemli bilgiler elde edebilirsiniz;

(bkz: uludag sozluk bursa hali saha zirvesi)
(bkz: uludag sozluk bursa hali saha zirvesi 2)
(bkz: uludag sozluk bursa hali saha zirvesi 3)
(bkz: uludag sozluk bursa hali saha zirvesi 4)
(bkz: uludag sozluk bursa hali saha zirvesi 5)
(bkz: uludag sozluk bursa hali saha zirvesi 6)
(bkz: uludag sozluk bursa hali saha zirvesi 7)

böyle size yol gösterenleri olması ne güzeldir. bizim zamanımızda yoktu, herşeyi kendi başımıza yapmıştık, bazı aksaklıklar olmuştu. yeni nesiller çok şanslılar.
halı saha maçlarında stoper oynayan göbekli orta yaşlı amca rolüne cehennem tanrısı'nı önerdiğim zirvedir. ayrıca halı saha maçlarındaki kaleci sorunu oluşursa tarafımdan çözümlenebilecektir.
her şey en ince noktasına kadar planlanacaktır, ankaralı yazarlar merak etmesin. ayrıca biz geç olsa da bir halı saha zirvesi yapıyoruz, hadi sizde ata nın huzurundayız zirvesi yapsanız, ne oldu yemedi mi?*
halı sahanın kitabını yazan bursa'daki yazarlardan destek gördüğümüz, bize yardımcı olacakları zirvedir. kendilerine teşekkür ediyoruz. bunu karşılığında, ankaralı yazarlar tarafından yazılan "42 kişilik zirve nasıl yapılır", "aynı günde 4 zirveyi nasıl yaptım", "sürekli yazmayan yazarları zirveye çekme taktikleri 1-2-3", "sıcak zirve nedir, nasıl yapılır" gibi sayısız kitabımızı, kargo ücretleri de tarafımızdan ödenmek üzere ücretsiz göndermeyi borç bilir, ilk zirvenizi de hiçbir şey talep etmeden organize etmek için telefonlarınızı beklediğimizi bildiririz.
(bkz: yazar kardeşliği)
bilardo ve motor sporları dışında spor yapamayan göbekli yazarlar için umarım bi gün ankara karting zirvesi düzenlenir. ancak ona katılabilirim diye düşündügüm zirvedir. gerçi 40 kişi gelse 20-20 , oynamayıp arada gezinsek kimse çakmaz gibi gelir bana. *
En sonunda beklediğim günün geldiğinin habercisi olan zirve. Bensiz olur mu hiç hem zirve olmaz hem maç. yazın arkadaşlar benide yazın. Enişte de geliyomuş zaten aman sabahlar olmasın *. Bursa sana rakip geliyo haberin olsun *
basketbollu cicilerim ve spor ayakkabılarımla katılacağım zirvedir.***
eniştenizin hevesinden yerinde duramadığı zirvedir. tüm kalelere takım ayırtetmeden nasıl gol attığının görüleceği zirvedir. ve bu entryimden sonra kendisinden dayak yeme olasılığım olacağı zirvedir. * *
eniştenin kaleleri ayırt edememesi sorununu nasıl aşacağımızı zirveden bir 2 saat önce buluşup konuşma taraftarıyım. hayır atsın tabi, enişteden değerli değil de ne bileyim...*

tanım: içinde biraz da olsa insanlık olan herkesin katılması gereken zirvedir.
yazarlik verirseni ancak katilabilecegim zirvedir *
en ince ayrıntısına kadar düşünülmeye başlanan zirvedir. maç programları haftalık olduğu için bugün netlik kazanamayan zirvedir.* çeşitli sahalar da şimdiden araştırılmaya başlanmıştır, üşenmeyip bir kaç sahaya gidip yerinde kontrol edeceğimdir.uefanın standartlarına uygun bir saha bulunacağından şüpheniz olmasın. en uygun sahanın ve zamanın seçilmesine özen gösterilmektedir, önerilerinizi bekliyoruz.
sabırsızlıkla beklediğim, geleceğin yazar futbolcularını belirleyecek olan spor etkinliği aktivitesi.
bir takım sorular sormak istediğim zirve;

1) Öncelikle saha çok mu kaygan? düz taban ayakkabı ile oynamaya elverişli mi?

2) Kaleci sorunu nasıl aşılacak? gönüllü kaleci olmak isteyen var mı? ben kaleciyim diye kaleyi bana yedirmek isterseniz, gol yemem; sörf tabi ki yerim.

3) sahanın yeri merkezi bir yerde mi? değilse; başka ilçelerden gelenleri, merkezi bir yerde toplayıp ordan almanız mümkün olacak mı?

4) maçın saati hangi dilimler içerisinde olacak? geç saatlerdeki ulaşım sorunları ve 12 kasım'daki kış şartları düşünülerek, maç erken saatte oynansın.

5) maç için hakem düşünüldü mü? düşünülmedi ise seyretmek için gelecek arkadaşlardan birisi hakem olarak kararlaştırılsın. en zıt düşülen pozisyonlarda onun fikri alınsın. (hakeme gerek yok demeyin; her maçta mutlaka olur.)

6) kaleden kaleye gol olur mu? kaleci-oyuncu var mı? kaç korner bi penaltı?

7) bu mesaj 10 saniye sonra kendini imha edecek mi?

8) saygılar. (soru olmadı lan bu ?!)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar