bugün

pes etmezse, okunacaklardan olacaktır.
yepyeni 6.nesil yazar. sözlüğe hayırlı olması dileğiyle. *
(#5354922) entry siyle beni çok şaşırtan yazar.. güzel yazar, iyi yazar...hayalperest yazar..
(#5364604) entry siyle koparan yazar...*
(#5402252) entryde bahsettiği durumdan gurur duymayan insan. dedenle babaannen evlenip çocuk yapmasaydı sen burda olur muydun? sizin kıymetli nineniz ile dedeniz çoğalmak için telepati ile seviştiği için mi yoksa hiç sevişmeden çoğalabildikleri için mi yoksa bu olay sonucu dünyaya geldiğiniz için mi gururlu değilsiniz merakımı çekti?
(#5470192)
"yavaş gel, saçın başın dağılmasın" dediğimiz devrimci kardeşimiz.

edit: yukarıdaki entrysini moderasyonun uyarısıyla editlemiş. yeni gördüm. "biz bölmeye değil, devirmeye geliyoruz abicim" demişti.
(bkz: #5472294)
koskoca türkiye cumhuriyeti devletinin ne idüğü belirsiz bir çapulcudan özür dilemesini bekleyen, başına güneş geçtiği sanılan şuuru yerinde olmayan 17'lik balkon devrimcisi.

not: bak moderasyona şikayet etmessen amcan sana che tişörtü alacakmış.
üç beş çapulcunun damarına basmış adam.
peri bacalarına ve tarraga takmış 6. nesil güzel yazar.
çapulcuların saldırdığını görünce kanımı kaynatan uuser..zaten nicki de beni cezbetmedi değil efenim.*
okuyor ve tavsiye ediyoruz..
harika yazan harika yazar. *
sürekli "hocu" gibi rahatsız edici ve gereksiz bir kelime kullanarak yazdığı güzel entrylerin içine sıçan ve okunabilirliğini sıfırlayan yazar.
yazdıklarını her okuduğumda çok büyük bir eksiklik hissediyorum, devrim yolunda onlara ihtiyacım olmadığını düşündüğümde bile yanımda olan, kalan dostlarım oldu. hepsinin yoldaşlığından tarifsiz tatlar ve güç aldım. anarchyzan redar la bir şekilde devrim yolunda yürüyemediğim için hissediyor olduğum eksiklik ise tarif edilemez. devrim uzun bir yolsa, tanışmadan da bu yolda yoldaşım olduğu için onur duyduğumu kendisine anlatmak istedim.
adalı * *
(bkz: entellektüel)
(bkz: entelektüel)
cehennem de müebbet yiyebilecek olan.
çok güzel yazan nitelikli yazar. hep "böyleleri var mı" diye düşündüğüm nesli tükenenlerden. bazı entry'leriyle bakış açımı değiştirmiş güzide insan.
ailecek takip ediyoruz.
nicki nedeniyle bizim tayfadan olduğunu düşündüğüm yazar.
(bkz: durma devam et)
Doğum günü kutlu olsun, mutlu olsun.
jerry cantrell le kafayı bozmuş yazar..
şu sıralarda her başlığa bıkmadan sıkılmadan helavela velvela bakınızı veren benim de bıkmadan sıkılmadan eksilediğim yazar.
yanlış anladığım yazar.
yanılmıyrosam tivorlu ismail i meşhur etmeye çalışıyor. sırf bu yüzden kendisi artık artı oylarıma nail olacaktır.
kendini her başlığa helavela velvela bakınızı vermeye adamış yazar. belki de bu bir taktiktir? ama ne taktiği tartışılır.
'Kum gülü' yazısıyla hayranlığımı kazanan yazar.
cehenneme birlikte gideceğim yazar. *