bugün

eski esimle bir 7-8 senedir beraberdik. henuz daha evlenmemistik.
bana bir gun koltukta onun dizlerine uzanmısken sacımı severken dedi ki:

-gulmekicinyaratılmıs sana o kadar hayranım ki.. cok zor bir hayatın oldu. ama asla mucadeleden vazgecmedin. melek gibi kalbin var, bazen kotu insanlar bunu kullandı, ama sen melek kalbini gordugun bunca kotuluge ragmen ısrarla korudun. kendince bir dik durusun, bir tarzın ve tavrın var ve bu guzel durusu saglarken kimsenin corbasından bir kasık calmıyorsun. oyle hayranım ki sana..

eski esim gozlem yetenegi cok kuvvetli bir adamdı. ve o donem onceligi bendim hayatındaki. hayatını beni cozmeye, anlamaya adamıstı.
cok uzun yıllar beni yerkurede en iyi tanıyan insan olduguna inandım. annemden babamdan en iyi arkadasımdan bile daha cok.
ama artık ben onu tanıyor muyum emin degilim.
Moda dergilerinden fırlamış gibisin. Hayran kaldık…
Teşekkürler ablacım teşekkürlershdh.
Yakışıklı ve güzellerin çok duyduğu iltifat. Benim gibi hafızaya ve bilgiye yatırım yapanlar duymaz.
Senden çok güzel baba olur.

Bunu diyen hatun başkasından çocuk yaptı! Bense hâlâ bekarım. Hayat gerçekten iğrenç!
Yüzün kalemle çizilmiş gibi çok güzel ve çok tatlı duruyor demişti bir arkadaşım. Fiziksel olarak aldığım şu aralar en hoş iltifattı.

Bir de çok samimi bir gülüşün var neşemi yerine getiriyor denmişti ki bu da hoş bir iltifat.
Gerçek olamazsın.

Ent.
iltifat etmeyi de dinlemeyi de sevmem.
"internetin de ne hızlıymış"

turknet bağlattıktan sonra geldi bu.
Sen benim ikigaimsin.
Bu yüze bakan kişi asla kötülük ummaz cümlesidir. Çok iyi dolandırıcı olur senden de denmiştir. iltifat bile yerme içeriyordur.
Kimse beni böyle güzel sikememişti.
Şu yanaktaki çukuruna da düşmeyen ne bilim?
Hemcinsimden almıştım.
geçen evde oturuyorum. canım sıkıldı eve yakın bir kafede kahve içmeye gittim.

üstümde sokakta çok görmediğimiz marka bir tshirt,eşofman,dunk lowun özel üretim bir modeli.

siparişimi verdim,masama geçtim. götüm ağrıdığı için cüzdanı masaya çıkardım.garson çocuk ;

-abi yaaa birşey diyeceğim. senin ne kadar rafine zevklerin var. şu marka tshirt,cüzdanın şu marka,ayakkabıların güzel. valla bayıldım abi tarzına.

gereksiz bir mutlu oldum. malum biz erkekler çok fazla iltifat almadığımız için şu ufak şey bile memnun etti.
Bılık gibisin, şeklindeki söz öbeğidir. iş arkadaşım olacak kamilin sözü. Erkek haliyle bana yürüyor tosbağa. Bılık gibiysem sana değilim herhalde. Karıma öyleyim sapık herif :-).