bugün

cardiff'in 17 yaşındaki genç ve yeteneği. önümüzdeki sezon arsenal'in kadrosunda olacak rambo lakaplı futbolcu.
cardiff city in portsmouth ile oynadığı 2008 fa cup final maçında süper oynayan genç wonderkid.
edit: nası oluyo lan hem genç hem wonderkid. evet değerli öss ye girecek sözlük yazarları bu şekildeki anlatım bozukluklarına sınavda dikkat edin.
(bkz: hem gol hem penaltı)
kimilerine göre çoluk çocuk. 18 yaşında bir yavrucak. ilk şampiyonlar ligi maçına çıkıyor ve ilk şampiyonlar ligi golünü de uzatmalarda fenerbahçeye atıyor. öyle bir çocuk işte.
yazın ntvspor'u bol bol izlemiş olanların arsenal'in hazırlık maçlarından hatırladıkları yetenekli futbolcudur. tıpkı yine arsenal'de oynayan jack wilshire gibi yeteneklidir bu topçu. 21 ekim 2008 fenerbahçe arsenal maçında wilshire'ı da görmeyi isterdik bir futbolsever olarak.

(bkz: jack wilshire)
(bkz: wenger s young boys)*
sanırım arsen vegner in son anda hadi gel sende bin türkiye görürsün diye aldığı kişi.
oyun stiliyle gerrard ı andıran genç oyuncu.
be$ikta$imizin sahneye cikardigi benayoun vari bir futbolcudur. fenerbahce maci sayesinde degeri yukselmi$tir.
(bkz: fener e gol atanin unlu olmasi)

not: bu herif benden sadece 2 ya$ buyuk lan.
değişik bir muhabete konu olmuş futbolcudur.

ramsey oyuna girer...

ablam: bu ramsey'de kesin bir şey var.
fabala: oha 18 yaşında daha.

zaman geçer, maç ilerler. ramsey ataklara başlar...

ablam: ben demiştim bu çocukta bir şey var.
fabala: ya abla bir susar mısın?
ablam: bak görürsün gol atar bu, gençlik hırsı var çünkü.
fabala: hırs insana hata da yaptırabilir.

ramsey gol atar...

ablam: ben demiştim ama.
fabala: eğer galatasaray maçlarında da böyle konuşursan seni evire çevire döverim.
21 ekim 2008 fenerbahce arsenal macinin son dakikalarında çıktığı ilk şampiyonlar ligi maçında gol atması için takım arkadaşları ellerinden geleni yapmışlardır. nitekim golünü atmıştır.

(bkz: coluk cocukla dünyaya meydan okuyorlar/#4121720)
21 ekim 2008 fenerbahce arsenal maci'nda milli olup, erkekliğe ilk adımı atan genç yetenek.
bu gece oynanan fenerbahçe maçında, oyuna girerken ertem şener'in sarfettiği "ilk şampiyonlar ligine çıkıyor" sözüyle beraber golü atacağı adeta içime doğmuştu. çünkü aklıma 2004 senesinde wayne rooney kardeşimizin ilk şampiyonlar ligi maçında 62'den tavşan yapması gelmişti. (bkz: 28 eylül 2004 manchester united fenerbahçe maçı)
nitekim kendisi de 90+4'te de olsa çok şık bir gol atarak beni yanıltmamıştır.
(bkz: harun remzi)
Kariyerinin ilk Şampiyonlar Ligi maçında Fenerbahçe'ye attığı golle unutamayacağı bir an yaşayan sabi.
arsenal forması altındaki ilk golünü fenerbahçe* ağlarına gönderen 1990 doğumlu galli futbolcu. ada futbolunun gelecekteki büyük yıldız adaylarından biri olarak gösterilmekte ki en büyük şansı gençlerle çalışmayı seven wenger'in takımında yer alması.
arsenal e cardiff ten 6 milyon euroya transfer olmuş oyuncudur. fm 2009 dan aldığım bilgilere göre.
wayne rooney gibi fenerbahce ye patlayan genç yetenek. yolu açık.
cm 2008'de 3.5 m£'a alıp 12 m£ civarına sattığım genç yetenek.
az önce stoke city-arsenal maçında bacağı kırılan ve içimi cız ettiren genç futbolcu. müdahele sonrası kırmızı kartı gören ryan shawcross bile şoktaydı, 20 dakika oldu stad hala ölüm sessizliğinde neredeyse. arsenal'in sakatlık belası yine baş gösterdi, umarım en kısa zamanda sahalara döner diyorum ama büyük ihtimalle sezonu kapattı. futbol bazen de adamın içini parçalıyor sözlük, daha önünde çok yol olan ve çocuk sayılabilecek yaşta bir futbolcunun böyle hunharca harcanması insanın içini yakıyor. onu görünce akıllara ilk gelen isim tabi ki 2 sene önce martin taylor'un biçtiği eduardo da silva oldu. o gün eduardo'ya bakıp ağlamaklı olan cesc fabregas'ın bugünkü yüz ifadesi de her şeyi açıklar cinsten.
akıllara hemen eduardo da silva'yı getirmiş genç yıldız adayı. yazık olmuş.

(bkz: 27 şubat 2010 stoke city arsenal maçı)
ayağı kırılan genç yetenek. maçı izlemedim ama okuduğumuz kadarıyla bir futbolcunun başına gelebilecek en talihsiz anlardan birini yaşamış. çok genç olması bunu atlatıp futbol sahalarına dönmesi konusundaki tek teselli.
bir sporcunun başına gelebilecek en kötü şeyi yaşamıştır. geçmiş olsun demekten başka bir şey kalmıyor.
ayağı kırılmış ve kırılan ayağını görünce eyvah eyvah dedirtmiş genç oyuncudur.
ayağı kırılmaktan beter olan genç futbolcu. stoke city'nin kasaplarına kurban gitmiştir.
dönüşü muhteşem olacak olan genç yetenek. olayın görüntüleri:
gunnersımı desteklemek için oturduğum pc başında beni kahreden çocuk. ne maçın, ne de akşamın tadı kaldı o vakitten sonra.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar