bugün

2016 istanbul lgbt onur haftası çerçevesinde başta taksim meydanından başlamak üzere birçok alanda gerçekleştirilecek etkinliktir. biz de eşcinsel kardeşlerimizin haklarını savunmak üzere, lgbt bayraklarımızla orada bulunacağız.

not: bilgisayar başına geçince düzenleyip daha ayrıntılı bir yazıya dönüştüreceğim. profil fotoğraflarınızı şimdiden gökkuşağına boyayınız !
yine soyunup dans etmeseler bari dediğim yürüyüş. geçen sefer resmen ben utandım iq.
gizli eşcinsellerin şiddetle karşı çıkıp buna da din allah kitap türkçülük gibi gerekçeler hazırlayan insanların katılmaması gereken yürüyüştür.
güzel kardeşim sana ne oluyor ki, giren çıkan bir şey var mı sana?
yok efendim eşcinsellik günahmış, yaw arkadaşım madem günah eşcinsellik peki tamam ama o böbürlendiğin osmanlı ecdadını hiç okuyup araştırdın mı? (bkz: osmanlı da oğlancılık) yok hayır araştırmadın değil mi? Anca burdan salla ibneler vs diye.
bu toplumda travestilerle para karşılığında beraber olup ardından da yok kardeşim ben eşcinsel değilim aktifi pasif olan oydu vs gibi sike sürülmeyecek akılda açıklamalar yapabiliyorlar.
adamın / kadının kendi cinsel tercihi, ister erkekle ister kadınla beraber olur burda seni ilgilendiren kısım ne?
- din
e be kardeşim din din diye ülkenin anasını siken iktidara ses etme sonra 3-5 eşcinsel yürüyecek diye din elden gidecek nidaları at, hem onların müslüman olduğunu nerden biliyorsun ki? kaldı ki müslüman olsalar bile hani dinde zorlama yoktu?
- dinde zorlama yok ki biz tavsiyede bulunuyoruz
ulan tavsiye dediğin adamı ölümle tehdit ediyorsun bu nasıl zorlama yoktur anlayışı?
velhasıl kelam orada yürüyecek eşcinsellerin çoğu, karamandaki tecavüzcülerden, adana pozantı cezaevinde çocuklara işkence tecavüz edenlerden ve daha da örnekleri çoğaltılacak şerefsizlerden daha onurlu ve delikanlıdırlar.
Gey lezbiyen travesti olabilirsin istediğin halt olabilirsin ama yaptığın iğrençliği bu memlekette bağıra bağıra duyuramassın. Tertemiz çocuklarımız bu kodumun şaklabanlarına özenirse ne olacak? Siktirin gidin evinizde istediğiniz boku yiyin ama şu mübarek ayda ben vurduruyorum diye gezmeyin ortalıkta.

Yürüyünce ne olacak onu da anlamıyorum.devlet sana ibne maaşı mı bağlayacak? Bu millet kaç şehit verdi hala daha veriyor . Peki senin gibi sikiklerin rahatça vuruşabilmesi için mi? Güya küfür etmeyecektim olmuyor işte bu lavuklara az bile...
görsel

Geçen yıl istenmeyen ve nahoş görüntülere sahne oldu lgbt yürüyüşü buna şüphe yok.
Belkide içlerine provakatörler girdi onuda bilemeyiz.
Ama bu yıl hem organizasyonu tertip edenler hemde katılanlar aşırılığa kaçmadan, ramazan ayı olduğunuda göz önüne alarak ve başkalarına saygılı şekilde, provakasyoncuları içine almadan bu demokratik haklarını kullanmalı.

Alperenler gibi akp ağzı ile konuşan oluşumların polis desteği ile ortalığı karıştırmak isteyecekleri aşikar herhangi bir taşkınlıkta.

Gökkuşağının tüm renkleri altında hayatın ve ülkenin tüm renklerinin taksim'de kazasız ve bir şekilde yürüyüşlerini yapmaları dileğiyle.

Onların vücudu, onların seçimi ve onların kararı.
Sana, bana, ona laf düşmez.
Sadece saygı göstermek gerekir.
Günah ise onların günahı, ayıp ise onların ayıbı.
Sanane yapram derler adama.

Allah insanı lgbt'lilerden değil de Ensar sapıklarından korusunm

Not: herkes yanında çomarsavar bulundursun tabi *
Yarım Akıllı insanlardan akıllıca hareket etmesini beklemek hata olur.
Tipleri bir kesin allah rızası için sorunlu hepsi be.
görsel
kişi haklarına saygı duyulması gerektiğinden her yıl olduğu gibi bu yılda yapılması gereken yürüyüştür lgbt üyesi olmama rağmen destek olmak iÇin katılmak istediğim yürüyüştür. güvenlik sebebiyle korkudan iptal edilmek isteniyor yok efendim saldırı bekleniyor diyalogları ortada dolanırken devlet olarak senin görevin güvenliği sağlamak değil mi ? bir duyum alındıysa önlem al insanları evlerine tıkmaya Çalışmaktansa değil mi ?
Bütün LGBT bireyler profil resmini gökküşağına boyuyoruz.
Yarındır, olmayacaktır.
Saygı duyduğum yürüyüştür. Arkama geçmedikleri sürece saygım sonsuz.
ibneliğin moda olduğu günleri görmek te varmış.
Her sene gitmek isteyip de gidemedigim, olay cikacagi icin hem valilik hem ailem tarafindan durduruldugum yürüyüş. Lgbti li bireylerin kendilerini bu adaletsiz dunyada savunmasina saygim sonsuz.
tazyikli suyla uçan ibne gibi dağılacaksınız yarın hepinizde.
(bkz: tomanın takla attırdığı ipne)
ezik yürüyüş.

yolda travesti görse arkadaşlarına "lan topa bak:d" diyecek adamlar ortam için katılıyor zaten. ibne hakkı falan fasa fiso adamların olayla alakası yok. yürüyüşten sonra iki tramessi düşürürüm 20 liraya ilişkiye girerim diye kovalıyorlar. ayrıca kısa paça pantolonun altına çorapsız ayakkabı giyen geyimsiler de katılacakmış o yüzden rekor katılım bekleniyor.

devletimizin polisi taşkınlığa izin vermeyecektir inşallah.
ibnelerin adı glbt olmuş ya, diyecek bi şe bulamıyorum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar