bugün

http://www.youtube.com/watch?v=oUVX8geDp7g
linkteki ibnedir.
"ulan ne zaman moralim bozulsa açıp izlerim moralim yerine gelir. bide b.yrak sallıyor topik seni." diye tepki vermeme neden olmuştur.
bir gün sizin taklalariniza ben günlerce gulecem dediğim olay. az kaldı amk.
güzel uçmuştur, güldürmüştür. uçan ibne.
kesinlikle bu adam değildir.

görsel
"hetero metero diyorlar bide.
lan ipne, sapık olan sensin ben normalim aramızdaki fark bu. senin bana gömmen de imkansız çünkü ipneler hiç bi zaman üreyemez ve daima azınlıkta kalır anladın mı topik." diye cevap vermeme neden olan ibnelerin entry girdiği başlık.
Bir toma rezaletidir.
Taksimde karşıdan karşıya geçerken-meydanda- bana yol veren tomacım-ciddi ciddi benim için durdu ve ben de elimle selamladım- bu sefer beni çok şaşırttı. Ben de adam oldular sanmıştım. Demekki keramet topuklu ayakkabılarım ve elbisemmiş.
Adama yazık olmuş bildiğin tazikli suyla havada 3,5 salto atmış yere sert bir iniş yapmıştır. Durumu ne oldu acep?

Edit: hayır neden eksilediniz gercekten merak ediyorum, aydınlatin pleaseeeeeee.

Edit2 aydınlatan olmadı. Sanırım tomanın bana yol vermesini kıskandınız. Elbisemle topuklularımın markasını vereyim de tomanın karşına geçin o hazzı(!) yaşayın.
kesin ak partilidir. gördüğümüz, duyduğumuz ne kadar ipne varsa ak partili çünkü.
Kahkaha attım. Beter olun ibneler.
güldürmüş ibnedir. turkısh airlines iyi uçuşlar diler.
görsel
ibnelerin zoruna gitmiştir.
görsel
Polisin ipneliği.
Bu kadar sert olmak zorunda değilsin.
aklıma geldikçe hala gülmekteyimdir.
Babaları da yatağında takla atınca böyle başlık açan çocuklar dünyaya getirdiğini göstermiştir.
(bkz: tomanın takla attırdığı gezici)
insanın baktıkça içinin yağları eridiği elindeki bez parçasıyla tomaya karşı duran ipnedir.
Bunlara daha fazla zopa atılmalı. Kendinizi ne sanıyorsunuz lan !
sonda adam geberdi lan diyen adamın sesine bak. bunlar harbi ibne mk. cümlenin sonundaki adam kelimesi içinde özür dilerim.
Yalnız çok kötü gitmiş. Çok tehlikeli bu tomalar. Adamı uçuracak kadar basıncı düşünsenize. Yani size karşıdan birşeyle vurduklarını düşünün ve istemsiz takla atıp bilincinizin kapandığını düşünün. Belki istese daha da sert vurabilir.
ne tomadan su yedim nede biber gazı.polis görsem kolay gelsin abiler derim geçerim.

eylemci görsem, kolay gelsin derim geçerim.

biraz dengeli olmak lazım şu çağda.
Ahahahhssfafa lan bunu yeni görüyorum. Bok gibi yapıştı yere.
Duran toplara birde hagi böyle vururdu.
gece gece yardırarak gülmeme neden olmuştur.
ahahaha yine güldürdü ya dedirtir.