bugün

"Işid kampında yerleri silerken görüyorum" - Yellow Claw
"Hapis" - Recep Tayyip Erdoğan
"Survivor adası" - Nihat Doğan
"Ak saray" - Acun Ilıcalı
30 yaşında olacağım. 5 senelik bir doktorum yani. (Eğer uzatmazsak fakülteyi)

Allah nasip ederse eşimle beraber (ki zaten kişi belli *), çocuğumuzu oynatmayı isterim.

Ya da kanlı sınır boylarındaki bir hekim olmak da olabilir kaderde.

Edit: 10 diye algılamışım pardon. *
41 yaşında saçlarım beyazlamış şöförlüğe devam ediyorum.evlenmemişim.annem ölmüş.dayı olmuşum.yalnız yaşıyorum.10 yıl sonrası için plan yapıyorum.mezar filan bakıyorum kendime.
5 yıl sonra kendinizi nerede görüyorsunuz olan meşhur sorudur.

(#21157692)
faşizme karşı bacak omza.
toprağın altında kıçıma tıkılı bi pamukla.
galiba ölmüş olurum öyle bir düşüncem yok ileriye dönük yok.
Bir kaç tanesi disinda tüm imam hatipleri ve pislik yuvası okulları yokeden kişi.herkes okumak zorunda degil.
Baba koltuğunda. Hanım meyve soyuyor ; benim kız küçük oğlan ile hır gür yine. Kedi uyuyor halıda da. Yarın anne babama ziyarete gideceğiz valizleri hazırlayacağız hanımla şimdi meyve faslı bitince.
Bütün kınadığım insanların karakterinde olmuşum...
Çöp gibi bir hayat.
görsel
benim kendimi bir yerde gördüğüm yok. gören varsa benim de görmemi sağlasın.
sözlükte. evet.
Lan ne 20 yılı amk 2021'i görebilecek miyiz orası meçhul.
Şaka maka 53 yaşında olacağım eğer yaşarsak.
Yarın evde olduğumdan başka bir bildigim yok.an itibariyle. Haftaya ya da yarindan sonra ne.olacağımızı bilmedigimiz zamanlarda 20 yil sonra kendimi bir yerlerde görmek fazla ütopik.
prof dr olarak görmek istiyorum dua edin benim için.
Çocukların okul töreninde, elimde mendille gozyasimi silerken. Şimdi bile duygulandım. Inşallah görürüm.
görsel

son 11 senedir bakırköyde boşuna çalışmadık. yerlisi olduk artık buranın devamı da hastanesinde olur. ölmeyip yaşasan akıl sağlığını koruyamazsın bu coğrafyada.
20 yıl sonra kendimi nerede görsem tanırım.
görsel
ya o taburede yada o taburenin iki metre altında, diyeceklerim şimdilik bunlar
Yok artık o kadar yaşamıcam ben. Deli miyiz?
çok yaşayacağımı sanmıyorum ya bir tımarhaneye(akıl hastanesi) kapatılırım ya hapse yada mezara her alternatifi düşündüm benim geçmişim de iyi değil geleceğim de olmayacak.
Mezarda.
Yaşıyor görmek isterim.