bugün

(bkz: tul u emel).

Tûl-i emel; hiç ölmeyecekmiş gibi dünyaya bağlanmak; sonu gelmez isteklerin, bitmez tükenmez arzuların, önü alınamaz hırsların ve tamahın peşine düşmek demektir

Hazreti Ali: “Dünya size arkasını dönmüş gidiyor, âhiret ise yönelmiş geliyor. Bunlardan her ikisinin de kendine has çocukları var. Siz âhiretin evladı olun; zinhar, dünyanın çocukları olmayın Zira, bugün amel var hesap yok, yarın ise hesap var amel yok!”
20 yıl sonrasını düşünecek olsak bir arsa alırdık. değerlenirdi illaki.
Bir yatın güvertesinde yanık tenli bir delikanlıyla görüyorum.
rol modelim şeyma.
Bu gidişle, ya morgda ya da mezarda.
o kadar yaşamam.
Kuvvetle muhtemel ölmüş olurum.
Mezarımda.
görsel
hayat sigortası şirketlerinin ölüm tablolarına bakarak yanıtlamak doğru yaklaşımdır.
Üzüntü ve dertten mezarda.
görsel
HAYAT PAHALLILIĞINDAN KENDiMi DOĞAYA TESLiM EDiP GERÇEK HAYATA DÖNÜŞÜ YAŞAYACAĞIMI GÖRÜYORUM.
Değerimin bilindiği yerde.
TOKi çıkarsa ev sahibi olarak göreceğiz inşallah o da gorebilirsek.
Asla tahmin edemiyorum. Yapacağım dediğim şeylerin çoğunu gerçekleştiremedim çünkü.
turkiye gibi ekonomik, siyasi vs. cok istikrarli bir ulke icin cevaplamasi zor olmayan bir soru.
Torun severiz inşallah.
Umarım doçentliğimi elde etmiş olurum.
iki metrekarelik bir yerde.

bir fatihayı esirgemezsiniz umarım...
Görmüyorum.
götünün kılları pişmaniye dönmüş, emekli kuyruğunda birini gördüm.

ahan da bu görsel
oğlumun mezuniyet töreni olabilir.
benimkine babam gelmemişti.
gerçi benimkine ben de gitmemiştim.
oturup sabaha kadar championship manager 01-02 oynamıştım AMK.
olsun pişman değilim, yine olsa yine cm oynarım.
ama Mustafa'nın mezuniyet törenine gidilir.
ben babam mıyım:)
Villamda mangal yaparken bir yandan bahçede rakı içerken.
Yaşıyor olursam yine evde oturuyor olurum.
20 yıla kalmaz ölürüm ben. O yüzden süreyi kısaltırsan cevap yazarım.
Tam da 50 yaşında olacağım o zaman nasipse. Belki bizim oğlan evlenir torun torbaya karışırım. Amigurumi de dükkan açmış olabilirim belkide işime dönmüş CSS dökerim. Gerçi yaşlanma aşaması eski performans olmaz tamamen örgü gezme tozma hayatı yasayabilirim. Şundan adım gibi eminim hâlâ gözlüklerle PC de oyun oynar yeni çıkan oyunları takip ederim.