bugün

Bugün oynanacak olan maçtır. maç 16.00 da başlayacaktır ve ntv spor maçı canlı yayınlayacaktır. bastır Türkiye!
umarım alırız dediğimiz grubun önemli maçıdır, yenersek iyidir.
umarım kazanırız dediğim maçtır. inşallah öyle olacak.
umarım galip geliriz dediğim maç, öyle olsa çok şahane olur.
Akıllı oynarsak rahat kazanacağımız maç.
emir in 3 numarada oynayarak ara ara oyun kurması ile cenk akyol ve sinan güler in şut performansı oğuz un pivot performansı ve ekstra paslarımızın işlemesi ile alacağımız dünya şampiyonası c grubu maçı.
milli takımın kazanmasını ama lütfen ve lütfen farkı 7 nin üzerine çıkarmamasını dilediğim maç.

iddaa da 7,5 handikapla ukrayna ya oynadım, bu da 7 sayıya kadar türkiye fark atsa da bu maç tutar demek.

o yüzden yenelim ama fark max. 7 sayı, aman çocuklar hem başarılar hem de dikkat... *
ilk yarı da biraz tedirgin di milli takım. inşallah ikinci yarıda fark atacağımız maçtır.
sayı atamaıyoruz.
iyi savunma yapıyoruz diyoruz ama ukrayna ne yapıyor o zaman. aynı sayıyı yedik onlarla.
33-33.
derken 3lük yedik.
basketlerde gol sevinci yasanan karsilasma. iki taraf da afedersiniz yarrak gibi şut atıyor.. potalar dövülmekten bıktı.
3. periyotta durgun olduğumuz mactir.
türkiyenin birkaç farkla kaybedecegi maçtır.
milli takımın kazanmasını ama lütfen ve lütfen farkı 7 nin üzerine çıkarmamasını dilediğim maç.

iddaa da 7,5 handikapla ukrayna ya oynadım, bu da 7 sayıya kadar türkiye fark atsa da bu maç tutar demek.

o yüzden yenelim ama fark max. 7 sayı, aman çocuklar hem başarılar hem de dikkat.
kadınların basketbol maçlarında daha fazla sayı oluyor dedirten maçtır.
sayı atamayan takımdan madalya bekleyen murat kosova nın anlattığı maç.
oynadığıniz basketbolun amina koyim.
amerika maçındaki gibi oynasaniza lan dedirten maç.
dengesiz takımımızın kendini gösterdiği maç.

hiç belli olmaz bir çişe gidip gelin bakarsınız 6 sayı fark atmış olabiliriz.
öyle bir maçtır ki, "3 periyotta 39 sayı atan basketbol takımının ta amına koyim" dedirtir.
Malesef Kaybedecegimiz maç .
Hadi lan ukrayna. Göster şu faşiklere...

Not: ideolojiler savaşıdır.
hadi amk atın yav...

Dediğim maç.
buradan çevirirsek efsane olacak maçtır.

edit: ukrayna yürek yemiş gibi üçlükleri atmayaydı iyiydi.
adamlar sik gibi sokuyor yav...
atacağınız serbest atışı atayım emi ben dediğim maç. son anlarda yaptığımız savunmaya bak amk.