bugün

entry'ler (486)

guts over fear

sia nın fransız şivesinin yine farklı müthiş eminem parçasıdır. kral hele şükür yeni bir parça çıkardı.

şükela

gereksiz bir uygulamadır. basan da yoktur fazla yauw.

karpuz un güzel olmaması

inatla kelek karpuz alan bahtsız insan beyanıdır. git adan gibi sec oyle gel konus lan.

nerdesin aşkım

10 senedir eminem dinliyorum amk bi türkçeye geçiyim dedim bunla karsilastim tamam em yola devam.

beşiktaş futbol takımında çirkef futbolcu olmaması

kesinlikle doğru bir tespittir. hem taraftarıyla hem de takımıyla beşiktaş gerçekten şerefiyle ayakta duran bir takım.

derrick rose

sakatlığından sonra hiç bir şey kaybetmeyen nba şovmeni. swh

aferin lan.

abd milli basketbol takımı

bu sene de bizlere alley oop şov ödülünü veren takımdır.

di maria nın slumdog millionarie ye benzemesi

ibretlik benzerlikler sıralamasında birincidir.

patates püresi

kolay bir hazırlanış şekli vardır ve bana göre çok güzeldir. her köftenin yanına yaparım/yaptırırım bundan.

overlokmakinesi

fakat ne yazik ki mucadeleyi kaybeden yazar.

ergin ataman kovulsun kampanyası

basketbol dan bi bok anlamayan kekoların altında öttüğü ne idüğü belirsiz kampanya yav troll bebesi sen abd ye 6 sayı fark atıp onları durduğumuz zaman nerdeydin ha ? 15 sayı farktan cevirip bogazini sıktığımız zellanda maçında nerdeydin ha sana soruyorum kekocan hadi cevap ver bakalım öt yine boş boş.

günün sözü

efsane olma gazoz ol.

yazar nicklerinden kime benzediğini tahmin etmek

epicfail1234 : youtube da complation kanalı sahibi.

yazar nicklerinden kime benzediğini tahmin etmek

adsızmavi : kaçak mavi jean tüccarı.

2 eylül 2014 ukrayna türkiye basketbol maçı

emir in 3 numarada oynayarak ara ara oyun kurması ile cenk akyol ve sinan güler in şut performansı oğuz un pivot performansı ve ekstra paslarımızın işlemesi ile alacağımız dünya şampiyonası c grubu maçı.

danny welbeck in arsenal e transferi

bugün resmen aciklanmis transferdir. yeni sezon baslarken ideal bir transfer olmustur.

kediciklerin seda sayan şov a çıkması

pekte sasirilmayan durumdur.

en saçma şarkı sözleri

sana diyorum heyyo heyyo.

boka döndü lan müzikler

beşiktaş

jose sosa yi da transfer ederek derdi tasası kalmayan kuluptur. sag bek ismail de zaten sıkıntı yok.

galatasaray dortmund taraftar kapışması

carsi der susarim.