bugün

An itibarı ile gerçekleşmiş olandır.

" Analar ağlamayacaksa, pkk bitecekse destek vereceğiz. " Demiştir.

Meclisteki 4 büyük parti de apo'nun çıkmasını istiyor. Bizi kimler yönetiyor böyle?
ümit özdağ göbek atıyordur...
şaşırtmamıştır. bu adamlara bakkal dükkanını emanet etmezsin ama ülkeyi ya yönetiyorlar ya yönetmeye talip oluyorlar. sonra vay efendim euro dolar 40 lira oldu akaryakıtın litresi 43 lira ev kiraları 15 binden başlıyor terör sorunu dış politika sorunu mülteci sorunu beka sorunu.. 85 milyon insanın yaşadığı ülkeden çıka çıka bunlar çıkıyor arkadaş.

yok mu vatanını milletini seven bayrağına atasına dinine diline özüne bağlı insanlar ?
Y-chp yine şaşırtmadı.
Öcalan'ın çıkmasına, tbmm'de konuşmasına iyi Parti dışında karşı çıkan büyük parti yok sanırım.
Noluyoruz, bu nasıl bir denklem.
Yarın öbür gün bu mevzu patlayınca da ihaleyi ona bırakırlar artık yandaş medya marifetiyle.
Hepsi aynı amaca hizmet ediyor uyanın vatan elden gidiyor.
Aponun örgütte hiç bir önemi yoktur. Semboliktir sadece. Silah bırakın dese kandil başüstünemi dicek yok. Hadi şaşırdı tamam dedi, abdnin ırakta suriyede okadar yatırımı var örgüte bıraktırırmı yine yok. Tabi meclise çağrılarmasıda ayrı Bi garabet.
akp-chp-dem-mhp-hüdapar aktif olarak türkiye cumhuriyetini yıkmak istediklerini söylüyorlar. Bunlara fırsat verenler mutlu musunuz?
Hey maşallah geldikçe geliyor. Muhalefet düşmana cesaret dosta korku vermeye devam ediyor.
Zafer Partisi bunların olacağını söyledi. Ancak oylar bölünmesin diye zırlayanlar yüzünden oy vermeyi düşünenler bile başka partilere oy verdi. Oylar bölünmesin diye ülkeyi böleceksiniz dedik kimseyi inandıramadık.
hepsi oy devşirme peşinde.
sadece destek vermemiş ülkeyi de vermeye teşebbüs etmiştir.
Ama bahçeli devrim yapmış, özel tü kaka oluyor nedense...
Ben Türkiye 'deki politikalarla ilgili 15 yıl tweet yazdım , 28 mayıs seçimlerine kadar chp 'yi destekledim, gayet saf ve temiz duygularla... seçimden sonra bıraktım, uyku düzenim düzeldi, herşey benim için daha güzel oldu.

Türkiye 'den, bu cehaletinden kurtulmadığı sürece, bi zikim olmaz, iyi ki zamanında almanya 'ya gelmişim...
Türkiye bir simülasyon içinde.

Siyasetçiler vatanin menfaatine uygun davranmıyor.
Bopçu önderliğinde bunlar ülkeyi bölmeye karar vermişler.
Lacivertin tonları.
terörle müzakere edilmez, terörle mücadele edilir.