bugün

uçurtma uçurmaya gidiyorum şimdi. Evet.
Hayatım fazlasıyla renkli zaten, ben de biraz gri arıyorum.
her medeni toplum gibi futbola önem veriyoruz.
karımızı banyoda yıkıyoruz...
ninja kaplumbağalar izliyorum.
Peder brown diye bir dizi var çeşitlilik için iyi.
Teknoloji alışverişi yapıyorum. Biraz pahalı ama 3 ay maaşımın yarısını biriktiriyorum sonra basss. Bekarlığın güzel noktaları.
Bugün cso'da bir konsere gideceğim, du bakalım renklenecek mi?
milkshake icip renkli cikti bekliyorum ama olmuyor.
vapura biniyorum, çay kahve içiyorum, yürüyüş yapıyorum, daha önce gitmediğim bir yere gidiyorum.
Kendimi şımartmayı seviyorum.Bazı zamanlar yeni yerler keşfediyorum,sokak lezzetlerini tadıyorum.Hayattan keyif almayı amaçlıyorum.Sürekli sıkıcı bir hayat sürmek insanı köreltir.Gezin dolaşın eğlenin paranız yoksa bile keyif alacağınız aktiviteler vardır.
(bkz: renkli ampul)
kahve içiyorum, müzik dinliyorum, geziyorum.
kısa film senaryosu yazıyorum, yakında bir kitabım çıkacak. ayrıca üç adet uzun metraj film senaryosu yazdım. zihinsel anlamda yorucu olsa bile eğlenceli işler.
komple siyah giyiniyorum.
Yolculuğa çıkıyorum.
Amatör tiyatro oyunculuğu ile uğraşıyorum.
Çalışıyorum, daha fazla çalışıyorum, unutmak için... Sadece çalışıyorum.

Son birkaç haftadır buzdolabındaki kavanozların, kilitli kapların kapakları dikkatimi çekiyor, geçen şerbet şişesini çalkalayayım da öyle bardağa dökeyim derken içindeki şerbet üstüme, buzdolabına, yere sıçradı, bu ikinci oluyor.

Annem sağlaktır, parkinson sol kolunu ve elini tutmuştu... O an ayakta ağlamaya başladım, bir yandan meyve sularını temizliyor, bir yandan ağlıyorum.

Dağ gibi kadındı.. Amk hayatı.!
alkol alıyorum.

başka türlü renk gelmiyor.
sonunda bu sene kedi sahiplendim. herkese tavsiye ederim. ekonominin hali ne olacak derken bi yoğuruyosunuz bunu dert tasa kalmıyo bir dahaki haber okumanıza kadar.
görsel
Erşan kuneri falan izliyoruz napalim aq.