bugün

iletişim bölümünden ulaşılan hukuki konularla ilişkili değil, yalnızca açılan başlıklar ve girilen entrylerin yasal durumlarına ilişkin bilgi alışverişinde bulunacağımız bir yetkili almış bulunmaktayız.
bahsi geçen yetkilinin görevi, hukuki içeriklerde bizlere yardımcı olmaktır. kendisi, gammazlanan entryleri işleme alma, başlık düzenleme vb yetkilere sahip değildir.
2 aylık süreçte yaşanan yetkili değişimi kuralına istinaden,

valtertablet yetkili oldu. bir yetkili arkadaşımızın yetkisi alındı. yetkisi alınan arkadaşımıza katkılarından ötürü teşekkür ediyor, yeni arkadaşımıza kolaylıklar ve başarılar diliyoruz.

2 aylık süreçte gerçekleşen değişime ilişkin kuralımızı hiçbir şekilde iptal etmedik ancak bir süre kadar bu kuralı askıya almamız gerekti. son 2 ayın en başarılı gammazları istatistiğinde, yüzde 90 başarı oranını sağlayanlar yine yetkililer veya yetkili olmak için gereken özelliklerden birine ya da birkaçına sahip olmayan gammazlar oldukları için yetkili kadrosuna davet edeceğimiz kullanıcılar bulmakta zorlandık.

bunun dışında; yüzde 90'lık başarı istatistiğinin üstüne çıkan her kullanıcının yetkili olma yolu açıktır. yetki verilmesinin kesinliği ise bu istatistiği yakalayan kullanıcı ile gireceğimiz iletişimin ardından sonuçlanmaktadır. sistemin kodlanış biçimi sözlük içinde yer alan farklı alanlara (hukuksal işler, modern, başlık düzeltme) ayrı ayrı panellerde olmadığı için gammaz istatistiklerinden bağımsız olarak farklı alanlara birer ikişer yetkili alımı gerçekleşmiştir. genel alım ise yalnızca gammaz istatistiklerindeki başarıya ve yetkili olma kıstaslarına uyuyor olabilmeye bağlı olarak gerçekleşmektedir.
en son 06.08.2013 tarihinde duyuru yapılmış sistem.
arada güncelleyin buraları sevgli modlar. sonra sözlük içinde isyan'a neden oluyorsunuz. ehi.
çok yakında yeni geliştirmelerle karşınızda olacak sistemdir.
sistemde seri yenilik ve geliştirmeler üzerinde çalışıyoruz. tamamlandığında buradan sizinle paylaşacağız.
bununla beraber;
sex lahmacun and rockn roll nickli yetkilimiz, özel sebeplerden dolayı aramızdan ayrılmıştı. kendisi ilgilenmiyorum nickiyle geri döndü. biz de kaldığı yerden bizimle çalışmaya devam etmesini istedik.
şu anda bir süre gammaz olarak devam edecek, istatistiklerdeki performansı tekrar değerlendirilecektir.
ayrılan arkadaşlarımız;
funkymonarch, siyahi sevdik cunku o gucluydu ve ed gein in yerini;

dedektif, panik atakli yazar ve engineer at metu nickli gammazlarımızın aldığı sistem.

ayrılan arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, yeni yetkililerimize başarılar ve kolaylıklar diliyoruz.
nasıl dahil olunduğu merak edilen sistem.

4 yıldır bu sözlükteyim ve 22.792 entry girmişim. az çok da tanınıyorum. ben de yetkili bir abiye benzemek istiyorum.*
"Uludağ Sözlük'te Yeni Yetkililer Görev Başında"
http://www.sozlukhaber.com/h/2964/
sözlüğün gözü kulağı olan sistemdir. sürpriz gelişmelere gebedir.
lakin;
iki aylık süreçte yetkili olabilecek istatistiğe sahip bir gammaz olmadığı için, yetkili değişimi kuralı çerçevesinde yetkili alımı yapılmayacaktır. önümüzdeki iki aylık süreçte olması dileğiyle.
iki aylık süreçte yaşanan yetkili değişimi kuralına istinaden spacesheep nin yetkili olduğu sistem.
kolaylıklar ve başarılar diliyoruz.
iki aylık süreçte yaşanan yetkili değişimi kuralı çerçevesinde;
bakardicola ve shulpsdana nın yetkili olduğu sistem.

edit: son süreçte 'gammaz istatistikleri' çerçevesinde yetkili olmak için gerekli istatistiklere ve şartlara sahip gammaz olmadığından yetkili alımı yapılmayacaktır.
önümüzdeki istatistiklere bakacağız.

edit:
yetkili alımı sırasında belirtilen ve gammaz tarafından kabul edilmiş yetkili kurallarına uymadığı için nick the chopper nın yetkisi alındı. kendisine bu güne kadarki emekleri için teşekkürü borç biliriz.
iki aylık süreçte yaşanan yetkili değişimi kuralına istinaden;

yetkili alımı kurallarına uyan gammazlarımızdan

zirnik, nil nil nil ve eski yazarımız olup yeni bir nickle gammazlığa başarılı bir şekilde devam etmiş olan bir kadin yetkili olmuştur.

kendilerine başarılar ve kolaylıklar diliyoruz.

edit:
bu süreçte yetkili alımı olmayacaktır. önümüzdeki 2 aylık süreç için tüm gammazlarımıza şimdiden teşekkür ediyoruz.
son günlerde hayli çalışkan gammazımız father and son body and soul yetkili olmuştur.
kendisine başarılar ve kolaylıklar diliyoruz.
(bkz: uludağ sözlük yetkili kıyımı)
uyuyan yazarlardan oluşur. zira dün gammazladığım entryler hala duruyor.
çalışın az. *
çok istesem de futbol fanatikliğimden ötürü alamayacağım sıfat. ama bazı yetkililer de hiç tarafsız davranmıyor, hatta moderatörler için de söyleyebiliriz bunu. muhtemelen zall beyefendi şahsıma bu payeyi uygun görmeyecek ama ben kasabanın çok düşmanı olan kahraman şerifi ya da boston reaper ile karşılaşmış aaron hotchner gibi gammazlamaya devam edeceğim. sözlük sağolsun, ne yapalım ?

üst düzey bir sözlük görevlisi. bazılarına hiç yakışmayan bir sıfat...

edit: burada jimmy tudeski" yi kastetmedim ancak iki adet futbol konusunda objektifliğini koruyamayan yetkili var. bunu takip edip gördüm. bu isimlerin de yetkili olması içime sinmiyor, eğer ben futbol yüzünden yetkili olamıyorsam bu insanlar nasıl oldu anlam veremiyorum. gerilim artmaması için nicklerini kendime saklıyorum.
Kimi neye göre birilerinj yetkili yaptığını bilmediğimiz sistem. Eş dost mu yapılıyor? Yok canım siz de. Uludağda olur mu öyle şeyler.

Bunun lobisi bile vardır amk siz rahat olun.
içlerinde futbol konusunda tarafsız kalamayan üyelerin olduğu , nedense haklarında eleştiri yapıldığında daha çok entrynizin - üstelik hatanın bulunmadığı - silinmeye başlandığı sistem. Bunlardan yarısını seviyorsam yarısını sevmiyorum. Haklarındaki düşüncelerimi de korkmadan söylemeye devam edeceğim.
Hakkımı yemiş namussuzlar.

Neyse bi sonrakinde en ön sıradayım.
çoğu sıfatını hak etmeyen üyelerden oluşan sistem. futbol fanatikliği yapan en az 4 tane yetkili var. bunların uyarılması gerekiyor. yetkili sisteminin sağlıklı olduğuna inanmıyorum. kaldırılması yerinde olur.
nedense bunları eleştirdikten sonra daha çok entrym silinmeye başladı. aklıma bir şeyler geliyor ama umarım yanılırım.
çoğu üyesi ünvanını hak etmeyen sistemdir. inadına yazacağım bunu.
yetkileri arasında s.kinin keyfine göre entry silme varsa böle vaziyetin içine sohum yetkisidir. mallara verilmemesi gereken yetki aynı zamanda. adam özelden gelip ana avrat küfrediyor. sırf onun gibi gavatlar yüzünden özel mesajı kapatıyorsun. bakıyorsun herif yetkiliymiş. daha sonra yıllardır orada duran entryler siliniyor. misal başlık tamamen troll. ciddi bir tane entry yok. entry başlığı tanımlamıyor diye siliniyor. yok yeaa.
Zall'in haremidir.
Cilgin zall yetkilileri costuruyor. Evet.
aynı gammaz sistemi gibi kafalarda soru işaretleri oluşturan sistem. eğer bir yazar yetkili ünvanını kazandıysa objektif olmak zorundadır. ancak görüyoruz ki yetkili olup galatasaraylı, fenerbahçeli, beşiktaşlı kimliğini terk edememiş kişiler var. gammazlarda da durum aynı: eğer rakip takım taraftarıysanız, suya sabuna dokunmuş, formata uygun entryniz sırf rakip takımı tutuyorsanız diye size kin duyan bir gammaz tarafından şikayet edilebilir. bu yüzden sözlükte güven kalmadı artık.
Sırf Galatasaraylı olduğum için içlerinden birisi tarafından tehdit edildiğim sistem. Bahsi geçen yetkilinin görevinden alınmasını rica ediyorum. Sözlük yetkisini kötüye kullananlara kalmamalıdır. Bu konuda moderasyon üzerine düşeni yapmalıdır.
Ağlakların yuvasına hoş geldiniz.

Neden mi?

Ulan hiç birimiz çocuk değiliz bu sözlükte bugünkü yetkili ve hatta bir çok moderatörden daha fazla emek verdik şu sözlüğe!

Bakın yetkili sistemi nasıl başladı?

Yıl 2013 bu sistem önce moonlight tarafından kontrol ediliyordu.

Ayın en başarılı 2 gammazı yetkili olacak en başarısız iki yetkilinin yetkisi alınacaktı.

(bkz: #19463789)
(bkz: #19224883)
(bkz: #18899142)

Gördüğünüz üzere bir kaç ay sistem çalıştı.

Sonra ne mi oldu bakalım!! Moonlight'a zor geldi bu işler avalona yıktı.

Avalon'dan gelsin.

(bkz: #18168922)

Avalon dediki bu iş patladı ama yetkili olanların yetkisi devam edecek değişim olmayacak. işte o gün çükü tuttu sözlük 2013 yılının işsiz gammaz tayfası bu gün hala yetkili.

Ulan aranızda bik bek gibi adamları yediniz bir gün olsun sahip çıkmadınız şimdi oturup ağlıyorsunuz hemde ne için moderatör olabilmek için.

Şu manifestoda imzası olan yetkililer içinde
üç tanesi adam gibi adamdır diğer yetkililerin ne bok olduğunu zall değil en iyi biz biliriz açtırmayın nick vererek ağzımızı bizim.

Sizler bu sözlüğün leş kargalarısınız.