bugün

Adına bayıldığım yazar. Sözlüğe hoş gelmiştir güzel entryler girmesi dileğiyle..
burda belirtilen siyahi, zenci anlamında kullanıldıysa kıllandığım yazar.
siyahı sevdik çünkü o güçlüydü anlamında bir cümleyse şiirsel bir şey olmuş. gene kıllandım ulan. siyah kim?
geçmişine bakıldığında itü ve ekşi de yazarlık yaptığı, sonunda doğru yolu bulup uludağ'a geldiği görünen ve gülmeye ihtiyacı olan yazar.
attığı iltifat mesajıyla, götümün enseme demesini sağlayan nesildaş.
hoş geldin, sefalar getirdin.
enterasan bir tip, yazar diyelim de ayıp olmasın, özelden alakasız mesajlarla sünger bob deliliğini vurgulayıp duruyor, allah bilir sünger bob tişörtü bile vardır.
nickini çok komik bulduğum yazar. öyle mukaddes bir insan ki. *
uzun çaylaklığım sonrasında bana hoşgeldin deme nezaketini göstermiş kibar yazar. kibar insan güzel insandır; bunu bilir, bunu söylerim...
(bkz: star wars)
özelden attığı anlamını çözemediğim sorularla benim çipi yakımıştır. uzaylı olduğunu tahmin ediyorum. beni kısa zamanda aydınlatırsa sevinirim.
kendisine buradan 'anlamıyorum hacı' desem anlar sanırım. gizemli olmak için bu kadar uğraşmaması gereken nesildaşım.
(bkz: gidelim buradan nicholas korkuyorum)
kanatlım, kanatlarını kemirdiğim diye hitap eden, kanatspor nedir diye kafalarda soru işareti bırakan. asla sorulan soruya direkt ve net cevap vermeyen, gizemliliğin dibine vuran sevgili yazar kişisidir.

FBI ajanı sanabilirsiniz ama yurdumun güzide polislerindendir.
gizem buradan geliyor işte.*
bu yazarın üç bölü dördü gizemdir.
beni focustan soğutan yazardır. cevap vermedik gene atmış. (bkz: tövbe tövbe)
arabalardan hoşlanan 8. nesildaş yazardır hoşgelmiştir.
yanakları sıkılıp sağa sola sallanası yazar.
dişhekimi olmadığıma kanaat etmiş yazar. acayip üzüldüm galiba 5 sene ki ben bi yıl da kaldım 6 sene boşuna okumuşum. ölmeliyim lan ben.
yeni yılını en içten dileklerimle kutladığım,

kendisine sevgi, dostluk ve huzur dolu sağlıklı bir yıl dilediğim uludağ sözlük yazarı.
Bugün, Türk Milletinin özgürlük ve vatanı için gerektiğinde neleri feda edebileceğini bir kez daha kanıtladığı bir dönemi simgeleyen 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günüdür. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün, “Çanakkale Zaferi, Türk askerinin ruh kudretini gösteren şayanı hayret ve tebrik bir misaldir. Emin olmalısınız ki, Çanakkale muharebelerini kazandıran bu yüksek ruhtur” sözlerinde ifadesini bulan bu zafer, aynı zamanda Mehmetçiğin vatan ve millet sevgisinin de ölümsüzlük anıtıdır. Milletimizin gönlünde daimi yerini alan şehitlerimiz, ülkemizin bağımsızlığının ve bölünmez bütünlüğünün korunması, huzur ve güven içinde yaşamamız, milli çıkarlarımızın savunulması ve vatanımıza hizmet etmek için canlarını feda etmişlerdir. Üzerinde bağımsız olarak yaşadığımız bu vatanı, bağımsızlığımızın, özgürlüğümüzün, vatan sevgimizin, birlik ve bütünlüğümüzün simgeleri olarak, gönlümüzde yaşayan aziz şehitlerimize borçluyuz. Onların, vatan ve millet için yaptığı fedakârlığın değeri, hiçbir şeyle ölçülemeyecek kadar yüce ve büyüktür.

Türk vatanının ve milletinin ebedî varlığı ile devletimizin bölünmez bütünlüğü uğruna gözlerini kırpmadan canlarını feda eden aziz şehitlerimizi, 18 Mart Şehitler Günü münasebetiyle şükran ve rahmetle anıyoruz.
ve bu yazara sevgilerimi gönderiyorum.
gerçekten harika bir nicke sahip yazar. hasta oldum. bi de bizimkine bak birader ya.
Nickimi alma sebebimdir, nicki.
sekizinci nesil siyahi seven yazar.