bugün

sevimli ve kibar bir yazar. hoş gelmiş sefalar getirmiş.
neşveli bir rumuza sahip yazar. ayrıca uzay boşluğundaki file ne denir? tabii ki fil in the blanks muhaha. pardon cozuttum.
bugün zirvede yağmurdan ıslanmış gözlüklerimi pırıl pırıl eden yazar.
sağol ama yine ıslandı getireyim mi yanına?*
Gece uykusu ' nun nickini heder ettiği yazardır. Her şeye rağmen, uzun uzun kalamasam da, sıcaklığını taa burdan hissettirmektedir.
saçlarına sahip olmak istediğim güzide insan. iyi ki de geldim tanıştık. nicelerine.*
şimdi uzay gemisi mevzusuna açıklık getireyim. * (#14197865) ahan da bu entryden copy paste ettim tüm nickleri ben. çünkü benim kuvvetli bir hafızam yoktur gençler * unsal,rosa,haki giyen adam,eksipozitif aklımda kalanlardı. düzgün nick seçimi lütfen. * spacesheep e gelince, sesi güzel, kendi güzel, yurdum öğrencisi. gülüşüyle zirveyi renklendirmiştir, sıcak kişiliği ile de sohbete ortak olmuştur. kıvır kıvır böyle. çok sevdik, hep gelsin *
bir kaç yazım kendisinin hoşuna gittikten sonra özel mesajla durumu bildiren nazik kişi. evet beğendiğini ve takdirini meajla bir başka yazaara bildirmek bir başka takdiri gerektirir. kendisini bu nazik davranışından ötürü rebrik ediyorum.
(#14213173) evet efenim, kendisi nickaltıma uğrayarak fevkaladenin fevkinde bir jest yapmış olan, nacizane bir şahsiyettir. bendeniz de iade-i ziyaret yapmak arzusuyla yanıp tutuşunca, yazmadan edemedim. *
işte uzay koyunu olmasından başka kötülüğünü de görmedim yani. 23.23 , 00.00 da falan raslantı sonucu mesaj attı bana bir iki kere. öyle olunca da biri seni düşünüyor derler ya artık düşünüldüğümü biliyorum*. haa bir de okuldaşım işte.* * *
(#14379311) entrysinin tarafımca dikkat çekmesiyle, diğer entrylerine de göz attım ve beğendiğim yazarlar listesine ekledim kendimce, nesildaş yazarımızı.
(#14199566) entrysi ile güldürmüştür. takip edilmesi gerekiyor. *
gece gece açlığımızı yatıştıramadığımız anların daha da artmasını sağlayan yazar.
şaka yapmayı çok seven yazarmış kendileri.
gruba 5. olarak girmesine az kalmış biri.
(#14972137) bana izmir'i özletmiş yazar. genelde izmirliler saat kulesinin önünde fotoğraf çektirmez ama.
vizelerde başarılar.
hacı sen yokken biz çok eğleniyoruz aslında yahu.**
Kalbi güzel insandır. Zirveleri hep kaçıran biri olarak kendisini görme fırsatım olmadı ama, sanırım tam bir sevgi kelebeği. * *
büyük atatürk'ün başmimarı olduğu 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramını kutladığım uludağ sözlük yazarı.

"...çünkü en şerefli en mutlu gün!

bugün 23 nisan hep neşeyle doluyor insan..."
her sabah entrylerini okumadan güne başlayamadığım über insan.
iyi kalpli.
doğum günü olan yazar.
bugün doğum günü olup doğduğu güne itirafla başlayan yazardır.

umarım hayatta ki karma puanı hep yüksek olur..
12 mayıs 2012 uludağ sözlük izmir zirvesinde kutlayacağız ama bu vakit yazmak istedim. doğum günün kutlu olsun spacesheep.
doğum gününü en içten dileklerimle kutladığım yazar. iyiki doğdun!!! *
bugün doğum günü ise boğa burcuna mensup yazardır. erkek ise ne ala eğer kız ise arkanıza bakmadan kaçılması gerekir.
omzunda ağlanası sempatik yazardır. ben çok güzel ağladım, hem de bütün gün.
ayrıca o saçlardan ben de istiyorum.