bugün

görsel
görsel
ismini hatırlamadığım kalın kaşlı adam : Kovuldun
Walter white: Siktir git, kaşlarında siktirsin !
(bkz: breaking bad)
Los angelesde büyüdü sanki amina kodumun gurmesine bak. Evet Behzat Ç.
'' I'm not a good man ı'm a criminal ı'm a killer '' soa jackson tellerın tüyleri titreten sesiyle.
ercüment çözer: bana mutsuzluğun resmini çizebilir misin başkomser ?
behzat: amına bile korum !

behzat ç
lily robin'e der ki her zaman olduğu gibi, tek istediğin elde edemediğin şey oldu.
"ismail abi... leyla gitti abi."
erdal: ne konuşuyordunuz siz?
eylül: yenilenebilir enerji kaynakları hakkında konuşuyorduk.
erdal: he, türkiye çok bor madeni var ama diğer ülkeler çıkartmamıza izin vermiyor, çünkü çıkarırsak süper güç oluruz diye korkuyorlar da dediniz mi?
eylül: haliçdeki altınlardan da bahsettik.
erdal: arkadaş ne pis geyiğiniz varmış sizin ya, kapat camı..

(bkz: leyla ile macnun)
"they gonna feel pretty stupid when they find out" rick abimiz dediydi bunu "neyyy?" dediydim bende sonra açıkladıydı "They're screwing with the wrong people" diye "vöeeeeeee" dedim sonra. (bkz: the walking dead)
görsel
"OYSA HERKES ÖLDÜRÜR SEVDiĞiNi. AMA HERKES ÖLDÜRDÜ DiYE ÖLMEZ."
"rose tyler, i..."
Beni begenmiyir misin - avrupa yakasi. Simdi olsa yine izlerim.
efsane..

http://thegeyik.com/wp-co...mr-robot-s%C3%B6zleri.jpg
Bir demet tiyatro: Üç nokta üst üste.

Leyla ile Mecnun: Çay veren adamdan kötülük gelmez.

Behzat Ç.: Biz de mutsuz olalım.

Köprü: Devlet teröristle pazarlık etmez!

Reaksiyon: Uyan Paşa uyan şu feleğin işine bak!

THE Mentalist: Arabaların ölüsü bile güzel.

Game of Thrones: You know nothing, Jon Snow.
görsel
"Hayallerin ne kadar büyükse, hayal kırıklığın da o kadar gürültülü olur."

(bkz: leyla ile mecnun)
görsel

(bkz: behzat ç)
"ölecek,ölecek; daha çok adam ölecek!"
iskender Büyük.

(bkz: ) kurtlar vadisi pusu
(bkz: ezel)

--spoiler--
merhaba. ben cengiz atay, mahllenizin kara kedisi, kötü tohumu. kötü şeyler yaptım hayatta, evet. ama bana kötü diyen adam hiç sevmemiş demektir. çünkü siz kimi kandırıyorsunuz? birini sevmek, başka her şeyi daha az sevmek değil mi? birini seçmek, başka her şeyi ateşe atmak demek. biriyle gitmek, biriyle gerçekten çekip dibine kadar gitmek arkandaki herkesi öldürmek demek. aşk her türlü boku yiyip, yine onun kapısının önünde mi bulmak kendini? ah be ömer, doğruyu söyle hadi. biz mi kandırdık aslında seni? yoksa sen mi bir oyun oynuyorsun bize? bu hikayenin kötü adamı benim, iyisi de sensin öyle mi? hazır ordayken bir sorsana, o kadar basit mi sahiden? bence öyle değil kanka, bence sen kolayı seçtin hile yaptın. çünkü öldürmek ölmekten zor, çünkü gitmek kalmaktan zor be ömer. çünkü bence, iyi kötü hikaye. hayatta bir gidenler var, bir de kalanlar. bir de ikisini de yapamayıp, tam ortada duranlar ..
--spoiler--
"Sarılmalara asla güvenme çünkü sadece yüzünü saklamanın bir yoludur." -Doctor Who
"çok gezenin ayağına bok bulaşırmış" - kurtlar vadisi(ilk yıllar).
Ahh kalbimm. - Ali Rıza Tekin
Bir tanrı olduğuna inanıyorum. Ama onun hala bize inandığından emin değilim.