bugün

bazı komplo teorilerine göre kurulmak istenen tek dünya devletinin sadece tek dünya dinine sahip olması gerektiği için kullanılacak olan "sahte uzaylılar"dır bu ufo görüntüleri. haarp projesinin insan beyinlerine göndereceği radyasyon ve etkileriyle tanrının insanlarla konuştuğu sanılacak ve konuştuğu sanıldığı sırada çok büyük bir ışık şovu yapılacak(mış). bu ışık şovunu oluşturmak için de uzaylıların dünyaya geldiğine ve insanlığı savaşlardan ve kötü olan diğer her şeyden kurtaracaklarına insanoğlunu inandıracaklar(mış). hatta 2012 teorileri de bunu anlatıyormuş. 2012 filminin yapımı ve medyanın bu olayı bu kadar pompalaması da tüm o kıyamet teorilerinin gerçek olduğunu insanoğluna yutturmak ve zamanı geldiğinde hepsinin onlara inanmasını sağlamak(mış).
şu an sincan semalarında dolaşıyor. ay'ın önünden bulut geçiyorsa o ayrı, değilse, selam ederim.
soğuk kış gecelerinin ısıtıcısı.
devletlerin, (muhtemelen ABD) yeni nesil silah çalışmaları sonucunda elde ettikleri bir çeşit 'silah' olduğunu düşündüğüm, daire şeklinde uçan cisim. Milleti uyandırmamak için de, sallarlar işte uzaylı bunlar diye...
Gezici UFO Muzesinin gittiği her yerde göründükleri iddia edilen, tanimlanamayan uçan obje diye tanımlanmış tanimlanamayan uçan obje.. En son Beylikdüzü'de görülmüş..
küçükken gördüğümü iddia ettiğim hatta her gece saat 12 ile 1 arası seyrettiğim cisim. onlara bakar ve şekillerini hayal ederdim.
bilenemeyen gök cisimlerine verilen genel ad. uzaylılara denir genelde, yakın çevremden gördüğünü idda eden insanlar çoktur. hiç görmedim ama görmeyi isterim.
97 yılının kurban bayramında akrabamızı ziyarete giderken küçükçekmece ilçesinde cennet mahallesi hürriyet caddesinde bakıp babama "bu nedir" diye sorduğumda yaklaşık 20 dakika seyrettikten sonra ufo diye cevap verdiği şeydir * evet ışık saçan bir cisim büyüyor küçülüyor yok oluyor tekrar çıkıyor. havada da bulut olsa tamam diyecem üstelik ay da pırıl pırıl yan tarafta gördüğüm cisim ise pinpon topu büyüklüğünde tam ışıdığı vakit. ışığı kesilince misket büyüklüğüne geliyor sonra bu tekrar ediyor...
televizyon camiasında belirli bir kesmin üstünden prim yaptığı olmayan varlıktır.
doctor doctor ve bunun gibi bir çok hite sahip 1969da kuruluş ingiliz grup. bünyesinde bir çok grup elemanı barındırmıştır. efsanelerden biridir. Iron Maiden soundunun da ilham kaynaklarından biridir. iki grubu da dinleyenler benzerliği hemen anlar zaten.
her gece "evet işte bu gece göreceğim evet evet" diye bir umut beklediğim yaratıkların kullandığı araç.
unknown flying objects.
ne idüğü belirsiz edevat.
geçen gece rüyamda gördüğüm uzay aracı.
mustafa topaloğlunun dostlarının bir yerden bir yere ulaşmak için kullandıkları ulaşım aracıdır.
adamlar ne olduğunu bilememiş, ufo demişler. biz bilmişiz, uçan daire demişiz. belki de bu yüzden türkiye'de pek itibar edilen bir kavram değil. uçan daire işte, adı belli sanı belli, gizem yok.
biraz önce bağcılar semalarında gördüğüm cisimdir. bundan öncesine kadar zerre kadar inanmazdım bu muhabbetlere, ama balkonumuzun o kadar yakınından geçti ki,inanmamak elde değil. halen şoktayım. gece lambasına benzer bir şeydi ve içerisinde muma benzer sarı bir ışık yanıyordu. önce yavaş yavaş sola doğru gidiyordu ve birden göğe doğru daha çok hızlanıp yok oldu.
(bkz: evreni sadece kendisine bahşedilmiş sanan dünyalı)
biz üç kişiydik.ufuk, fahri ve oya.sonrası malum.
dünyanın en çok ilgi gören ve en çok inanılan fenomeni.
uzaktan kumandalı ve timer'lı modellerinin tadından yenmeyen infrared sobalar üreten marka.
türk malıdır.
Bu geceden sonra varlığına inandığım, iyice inandığım seyler..
isim gereği karanlık bir dag basında, 100 metre kulede çalışırken yanyana gelen onlarca Işık, mükemmel bir diziliş, sessizlik, havada asılı durma, en çok parlayani takip eden onlarca Işık..
Manisa'nın Gordes ilçesi daglarında bu gece itibarıyla görülen seyler bunlar.
Kulede olmasam kaydederdim. Korkmakla, şaşırmak arası bir duyguydu.
Hala şaşkınım..
önü arkası sağı solu belli olmayan içindekilerin aracın sürekli dönmesinden dolayı içindekilerin kafalarının 1500 olduğu ve bu yüzden sürekli "hey dünyalı biz dostuz" formatında dolaşan ucube bir araç...
Hakkında çok fazla araştırma yaptığım konu. Ancak bende herkes gibi işin içinden çıkamadım. Roswell olayında insanlardan gizlenen bir şeyler olduğu kesindir. 51.bölge askeri üssünün yakınlarına düştüğü için temizlenmesi kolay olmuştur. Sadece tanık olarak bir çiftçi vardır. Birde ölmeden önce düşen cismin meteoroloji balonu değil ''Tanımlanamayan bir cisim'' olduğunu ve içinden bir tanesi sağ olmak üzere 3 uzaylı çıkarıldığını itiraf eden 51.bölge komutanı vardır ...
an itibariyle; yaklaşık 7-8 dakika boyunca küçükyalı'daki evimin balkonundan izlediğimdir. o hareketleri hiç bir uçak, hiçbir ama hiç bir şey yapamaz. adeta 7-8 dakika boyunca evimin tepesinde durdu. onun yaptığı o ani manevraları o ani hareketleri hiç bir şey yapamaz. elim s.kime dolandı sözlük. koşa koşa kamera aldım ama heyecandan hiç bir ayarını yapamadım. muazzam bir şeydi. gerçekten muhteşem bir deneyimdi.

not = acayip hızlı ve önceden kestirilemeyecek şekilde hareketler yapıyordu. muhteşemdi.