bugün

türk erkeği seksten sonra, türk kızı sevişirken tavanı izler.
türk erkeği sevgi ister, türk kızı para.
sikerim böyle işi denilesidir tabii...
erkeklere sesleniyorum buna yönelin:
rammstein - mutter.
ikisi de çok şey ister; "şöyle, böyle, bu şekilde olsun vallahi ömür boyu severim" der.

ikisi de çok hayal kurar gelecek hakkında evlendiğinde nasıl evi olması gerektiğini, kaç çocuk istediğini, isimlerini, arabasını, kendine ait bir işi olmasını, sıkıntısı mutlu mesut her gece mum ışığında yemek yeyip gece de romantik bir şekilde cinsel ilişkiye girdikten sonra sarılıp uyumayı, sabah kalktıklarında sevgi yumurcağı olmayı ikiside veya biri işe gider çalışır gelir gezelerler, eğlenirler carttır currttur.

uzun lafın kısası amcacığım;

ikisi de birbirini istemez, ikisi de hayal kurar, sonunda ikiside birbirine kavuşur.

belki başka seçenek olmadığından, belki çaresizlikten, belki hayallerinin gerçek olmayacağını anladığından, belki de gerçekten istediğinden...

to be or not to be.
büyük karşılaşmadır. ancak ve lakin kaba olacak belki ama duramıyorum deyiverecem. türk erkekleri siker hacı.
Turk erkeği zigine güvenerek kufreder. Turk kızı ise gotune güvenir.
Türk erkeği her türlü s.kertir.
*
ikisi de ilişkide ithal ister ama yerli malı kullanır.
erkeğin zevk için para alanı yoktur.
ikisi de birbirinin kürkçü dükkanıdır.
karşı cins de olsa yiğidi öldür hakkını teslim et derler, bu mücadelede türk kızı siker; sikiyor zaten.

türk erkeği:

yakışıklıdır, zekidir, çalışkandır, entellektüeldir.

türk kızı:

şişkodur, kalın bellidir, kısa boyludur, cahildir.

rus kızları:

zayıftır, güzeldir, kültürlüdür, çalışkandır.

rus erkekleri:

şişkodur, embesildir, cahildir.

Sonuç:

Türk erkekleri, dengi olan rus kızlarıyla birlikte olamıyorsa, daha düşük kalitedeki türk kızına el mahkum gardiyanlık yapıyorsa, benzer şekilde rus erkekleri de dengi olan türk kızları yerine çok çok daha elit güzeller olan rus kızlarıyla beraber oluyorsa , ilk önce -şansınızı sikeyim amk mun rusları- diye iç geçirilir, sonra da gerçek itiraf edilir.

Rus erkekleri rus kızlarını siker.

Türk kızları Türk erkeklerini siker. Havada karada siker.
birbirlerine çamur atmak için fırsat kollayan aynı ırka sahip insanlar.
birbirine laf sokma yarışına girmiş iki nesil. Yazık çok yazık.
Editcan: birileri beni eksilerek laf soktuğunu düşünüyor zannımca. Yazık çok yazık.
birbirlerine sallayan aynı ırkın insanları. yine de birbirini alacak olanlardır.
türk kızları bıyık bırakır türk erkekleri sakal.
Al birini vur ötekine. Kızlar en saçma şeylerden trip yapar, erkekler umursamaz. Kızlar sürekli konuşur, erkek dinlemeyi bilmez. ikisi de evlendikten sonra kendini salar.
beni tavlamada türk kızları bir adım öndedir.
türk kızları elizabetlikten çıkış kapısı olarak görülür.
türk erkekleri çalıştırmak içindir. yani kazanan olmaz. hep berabere.

edit: gerçekler bunlar.
türk kızları şanssızdır, çünkü böyle genellemelerle hakkı yenir. türk erkekleri de şanssızdır, iki üç hırt yüzünden toplum gözündeki değeri düşer. insanız, kusurları görmekte bir numarayız. bunlar yerine azıcık birbirimizin kıymetini bilelim, yarın çok ararız birbirimizi.*
ikisinin de birbirinden başka kimsesi olmamasına rağmen sürekli didişip dururlar. Bize rus kızlarından fayda yoktur arkadaş. güzellik falan bir yere kadar sonrasında insanlık devreye girer ki kızlarımız bu konuda bir numaradır. Evini, eşini, çocuğunu sever sayar.
Erkeklerimiz ise evin direğidir ailesini daha iyi yaşatmak için çalışıp durur. Kol kanat gerer sevdiklerine kıskanır karısını kızını hep daha iyi olmalarını ister.

Nitekim dostlarım bırakın elin gavurlarını bize bizden başka yar olacak kimse yoktur. Ayrıca kızlar her türlü alır bu maçı. *
ikiside kıllıdır.
tencere yuvarlanmş kapağını bulmuş.
ikisi de birbirine layıktır.

ne eksik ne fazla.