bugün

eğer bir erkek 30'lu yaşlarda sürtmesine rağmen hala orospu sikmemişse ortada ciddi bir sorun
var demektir. arzu ettiğimden ya da ihtiyacım olduğumdan değil, sırf kendimi normal hissetmek için becermeliydim bu işi. yeri geldiğinde bayağı muhabbetlere aynı tonda katılıp orospuya gitmek, rus sikmek, otele karı atmak, hiç çıkarmadan üçe beşe bakmamak jargonlarını gürültü patırtıları sohbetlerde aktarmak da hoş olacaktı.

korkularımın üzerine gitmezsem rahat edemem. bu korku değil ama, kendini tanıma, bilme, salt
gerçek, ben arzu edilmeliyim, arzu eden olmak tahrik etmez ki beni, etkilenmem, canım istemez,
ben böyle sevişemem, ben ben ben, ne kadar çok ben var bırakıyorum etrafa. bu iyi bir şey
herhalde...

pavyona gittik. götürdüler beni . huzursuz olduğum ender zamanlardan birini yaşıyorum. rahat değilim. espriler, cool haller, gene aynı lakaytlık var ama, aynı değil işte, ben fark ediyorum, ben fark ediyorsam başkaları da fark eder, erkekleri siktir et, ama kadınlar hisseder ve takar zayıflığı, hele orospuysalar anında alırlar jelatin kokusunu.

sevdiceğim yok. benimle ilgilenen birileri var kuşkusuz. ama onlarla ikili olunca sevdicek
etmiyoruz. sevdicek olmadan nasıl sevişileceğini bilmiyorum. öğrenme fırsatım olmadı.
tedirginim. hayatı sikilmek üzere kurulu bir kadını sikmek hiç çekici gelmiyor bana. öbür
türlüsünü alışığım. ama yapmam lazım.

şen şakrak pezevenk ve deneyimli, benim yanımda uzun zaman sonra ilk kez özgüvenleri beliren arkadaşlar "hadi ya hangisi" diye sıkıştırıyor. masamız onlarınkinin çaprazında. birini seçmem lazım. "o" diyorum, "şu işte" ," boyu benden uzun. ve çok güçlü görünüyor gözüme. fiziki olarak değil, başka türlü bi güç. halbuki orospu o. en dibe vurunca en güçlü oluyor insan.

yanıma geldi. öylece oturdu. iş görüşmesine gelmiş gibi. çok soğuk. ben böyle tasarlamamıştım. hani yavşamalar, beni sik, elle bakışları filan. tuhaf. kasıldım. rahat görünmeye çalışınca daha da kasıldım. "ya elini atsana" dedi biri. "heyecanlanır diye atmıyorum. şimdiden boşalır filan." her zamanki piç tavrımla söylesem de, olmadı, çok ezik buldum kendimi.

ne konuşacağım? ne soracağım? öyle bakıyoruz birbirimize. aklıma gelen şeylerin daha önce
başkaları tarafından söylenmiş olduğunu bilmenin rahatsızlığıyla kitlendim. ya klişe sözlerle sıradan olacağım ya da ortam hiç ısınmayacak. orospuya kendimi ispatlamak istiyorum. bana hayran olsun. bu nasıl bi eziklik ya. ben farklıyım, seni siken o ter kokulu apaçilerden değilim, iz bırakmak istiyorum sende, unutma beni.

"adın ne" deyip "ya sana da bunu kaç kişi sormuştur" eklemesi yapıyorum. ne konuştuysam hepsinin sonunda aynı şeyi söylüyorum. ben onlardan değilim havasında... alanen ezmiş geçmiş beni. hiçmişim karşısında. çok aşağılık bir halim varmış. buradan şimdi öyle görünüyor. yazık bana.

odayı girer girmez "duş' dedi, 'duş al". türkçesi bozuk olduğundan filan değil, gayet açık
"al" dedi. buyurgan. temizim dedim, yok gene al sen dedi. gittim paşa paşa. "sen" dedim,
"yıkanmıycan mı", "yok ben yıkanıp geldim" dedi istifini bozmadan. bir şey söylemedim. ulan
orospu olan sensin ben niye duş alıyorum demek geçti içimden ama diyemedim. demek geçmedi
zaten, düşündüm sadece.

arkamı döndüğümde soyunmuş, uzanmış, pike-yastık-çarşaf gibi öylece duruyordu. "hadi ne
duruyorsun.". o an acıdım kendime. onu bu haliyle imkanı yok sikemeyeceğimi de aynı anda
anladım. ön sevişmeyi geçtim, bari ben soysaydım ya, arada öpüşseydik filan, ne diye çıkardın hemen üstünü, kapıya duvara sıkıştırsaydım seni, küçük kemal'i yoklasaydın ben boynunu yalarken.. sonra alt kimliklerinden haz etmediğim insanların onu nasıl siktiğini düşündüm. bacaklarını aralayarak sokup gidiyorlardır işte.

"bana her şeyi senin öğretmeni istiyorum. acemiyim. azdır beni." buna benzer şeyler söyledim. hani acemi olmayıp da acemi fantezisi yapmak isteyen erkek gibi.. mahcup olacağım yoksa. küçük kemal tıpkı babası. geç uyarılır ve sonra da bir türlü yatışmaz. inmez hırsı. bitmez kini. bu şartlarda asla kılı kıpırdamaz ama.seçicidir.

ağzına almasını istedim. cebimde ne varsa aldı. çok uzun sürdü sevişmemiz. diğerleri sürekli
arayıp durdular. açmadım. "Hadi oğlum napıyosunuz amına koyim" diye kapıya dayandılar biz çıkmayınca. inin geliyordum dedim. param kalmadığından telefonumu verip kimselere anlatamayacağım tüm tuhaf hareketlerimin ardından bir şey daha yapmasını istedim. beni bu sefer salak sandı ama gene ses etmedi.

eğilip klozet kapağına yanaşacaktı. taharet musluğundan su içerken onu birdenbire öpecektim. o da şaşıracaktı. öyle söyledim, şaşırmalısın, yüzünden anlamalıyım ben bunu. great expectations filminden bir sahneye gönderme yapacağız seninle. orospusun ya sana o musluk yakışır.

o aynanın önünde giyinip süslenirken arkadan sokulup elledim rasgele. amını götünü işte. tıpkı
sevgililerime yaptığım gibi. tıka basa doymuş olarak sofradan kalkarken son bir iki hamleyle
salatanın suyunu ekmek banarsınız ya, ya da pastırma atarsanız ağzınıza, onun gibi bir şey,
sevgiliye şükran sunma, onare etme, seni siktim, yaladım yuttum ama hala doyamadım mesajı.
sırtını boynunu gönül çukurunu filan öptüm. ayakta oynaşmak hoşuma gider benim. sevişme
sonrası adetimdir.

ucuz parfüm kokusu sindi vücuduma. ya da havaya bilmiyorum. bir iki gündür her yerde alıyorum bu kokuyu. yıkanıyorum yıkanıyorum çıkmıyor. orospuda sevgili şefkati arayıp hüzünlenmenin kokusu bu sanırım. o yüzden sinmiş üstüme. gitmiyor.
Yine seks hikayesi mi yazıyorsun kemal abi.
Seni okumuyor kimse sus artık.
Azizim sizin köydekiler okumuyor. Benim kitlem farklı.
Başlık paris entry mardin.

başlığı görünce mantıklı bir şey anlatacak, duygulara tercüman olacak, sevgi beklentisindeki güçlü ama çaresiz erkeğin en kırılgan dallara tutunup yalancı destekler ile kendini avutup, hayal dünyasını yıkan gerçeğin soğuk tokadıyla afallayacak falan diye düşündüm.

Sonra entryi bir okumaya başladım vah ki ne vah..

"Erkek dediğin orospu siker yiğenim, sokar yarranı kılıç gibi ohh ohh" falan yazmış amk.
Zebercet' i anımsattı bu başlık; girdiyi okuyarak kendisini kirletmek istemiyor ve o'nun yerine kendime bir çay koyuyorum.

"Gelmez artık; ama benim beklemem gerek."
ben bunu yaptım. çok kötü bişey.
Sevgili şefkati mi? Niye ki lan? Bu kadar mı çaresizdiniz enkiler? * troll olduğunu düşünüyorum neyse. Sevgili tadında olsun yeter ne şefkati olm ahahah:)
tamamını okumadım da son dubleyi içmeyecektin.
Vesikalı yarim. Filmi çoktan çekildi aç izle.
yokluğun dibi.
Albay, edebiyat yapmışsın, ama konu yanlış yerden gibi sanki. Erkek olduğunu ve yapabildiğini vurgulamak mı istiyorsun. Seks işçilerini aşağılamak, kadınları aşağılamak mı niyetin. Ben yaptım siz de yapın mı mesajın ? Sana 2000 lira versem taharet musluğundan su içermisin, bu normal bir düşünce değil, potansiyel karındeşen Jack durumları adaylığı gibine? Bir psikiyatr ile bir saat bunları anlatsan diyorum, daha geç olmadan. iyi niyetle yazdım, samimiyetle diyorum.