bugün

Son derece tehlikelidir. Bakış açısını daraltmakta, yan sağ ve sol uçlarda fazladan kör noktalar yapmaktadır. Ayrıca kulakları da örttüğünden seslerin az duyulması da kazaları arttırmakta. Bu konunun araştırılması ve sonuçların açıklanması iyi olur.
görsel
http://www.youtube.com/watch?v=Ae0qP-q3L88
valla kadınlar gayet iyi sürüyor. hele ankara trafiğinde sürmeleri kadınların sürüş becerisi yönünden genetik olarak eksik olmadıklarını kanıtlar.
Ben " türbanla " araba kullanmanın tehlikeli olabilirliğinden bahsettim. Görme ve duyma duygularının azaldığından bahsettim. Şimdi bir de beyne az oksijen gitmesi gibi bir durum çıktı. Ayrıca saç dökülmesine de yol açıyormuş.
Yani şimdi yırtınmaya ve duyar kasmaya gerek yok.
Önerme doğru mu, doğru.
Çözümü var mı, var.
araç sürerken türbanları kulak arkasından yaparak hem görme hem de duyma sorunu giderilir, evet.

Erkekler tahrik olmasın diye de camlara yapılan işlemlerle içerinin görünmemesi sağlanır.
Yaw iyi de, o zaman kulaklar ve dahi delikleri de hatta gorünecek ve hatta hatta saçlar da accık ucundan görunünce nakadar erkek varsa taharik olursa?
Hissstt sakin ol ! Bahsettigin sorunlar ki öyle bişey yok sadece baş örtüsünü takan kişiyi ilgilendirir. Baş örtüsü göze kulağa takılmaz hani o yüzden görme yada duymada sorun yok.. kaldı ki arabada malum aynalar var hanii hafif göz ucuyla baksanda görüyorsun. Neye şaşırıyorum biliyor musunuz baş örtüsü takmayan kişilerin ahkam kesmesine konu hakkında yaşamadan bilmeden kendi varsayımı ile yorum yapmasına. Neyse güldüm harbiden bunu dert etmişsin *
Bir de o türbanları tutan kocaman iğneler maazallah beyne falan batma olasılıkları da var, hele bir kaza halinde. Ayrıca GSM cep, Bluetooth, internet, mikrodalga, telsiz, ve hız radarı dalgalarını anten gibi çekip beyinde tümör yapma olabilir mi acaba.
Yaaaa bide o baş örtüsü açılır araba kullanırken boğar felan maazallah ufff ... Ahagssdf hoş geldin troll yalnız kafan iyiymiş. Sen yine de boşver baş örtüsü takanlar kendisini emniyete alır.
--spoiler--
bir de o türbanları tutan kocaman iğneler maazallah beyne falan batma olasılıkları da var, hele bir kaza halinde. ayrıca gsm cep, bluetooth, internet, mikrodalga, telsiz, ve hız radarı dalgalarını anten gibi çekip beyinde tümör yapma olabilir mi acaba.
--spoiler--

Anne karnından türbanla çıkan biri miydiniz acaba? Öyleyse bunları yaşadığınız için adınıza çok üzüldüm.
türbanla araç sürmek tehlikeli mi bilemem bana görüş açısını daraltıyormuş gibi geldiği doğru.
Kimin nasıl araba süreceği bizi ilgilendirmiyor bence. Herkesin fikrine de kararına da saygı duymak zorundayız.

Başlığı açan elemanın da ne yapmaya çalıştığı belli, mevzu araba kullanmak filan değil.
Siz daha dalga geçin bak. israil'den bu anten gibi türban iğnelerine radyo dalgalarıyla beyne çaktırmadan mesaj yollayıp hipnoz ediyorlarmış. Adamlarda ne teknoloji var be. Hamasın iki komutanının kafayı böyle patlatmışlar.
Ulen dalga geçmek için yazıyorum tabii ki. iki satır gülersin geçersin işte. Biraz sakıncası var gerçekten de onu da trafikçiler düşünsün ve bizde kaza kurbanı olursak dava açarız, değil mi.
Tamam araba da sürmeyiz. Evden cikmayiz isterseniz. Nedir bu kadınların çektiği çile.
Cehabeli izmirde izin vermezler.
araba kullanırken benimsenecek en doğru yol, "benden başka herkes deli, her an her şey olabilir" diye tetikte durmaktır. türbanlısı da, türbansızı da, keli de, fodulu da ...araba kullanırken aynı potadadır.
"Tamam araba da sürmeyiz. Evden cikmayiz isterseniz"

Geleneksel islam'ın ve geleneğe göreneğe bağnazca bağlı toplulukların kadına biçtiği rol bu zaten, kadın sadece evde otursun çocuğu ile ilgilensin çalışmasın sadece ekmek almak için dışarı çıksın. Eve ekmek parasını erkek getirir. Kadın elinin hamuruyla erkeklerin işine karışmasın. Bir de çalışan, hakim savcı avukat olan kadın görünce "kadın hükümdar gelirse, o kavim helak olmaya mahkumdur" hadisini öne süren dayım gibi yobazlar da var piyasada kesinlikle şüphesiz..

Bir agnostik deist olarak kapalı açık fark etmez her kadının araba kullanıp çalışmasından yanayım. Kime ne kardeşim zaten başlığı açan kişinin amacı kapalı kadınları aşağılamak gibi görünüyor.
Ülkedeki bütün sorunlar bitti türbanlıların trafikte yarattığı tehlike kaldı amk. Zaten ülkemizde trafiğe çıkan arabacıların hepsi kurallara harfiyen uyan mükemmel sürücüler ya. Bana sorsan bu ülkede sadece yüzde 0.1 civarındaki cüzi bir azınlık harici toplumun tamamı motorlu taşıt kullanmamalı. Çünkü türkiye'nin zeka seviyesi sandığımızdan çok daha düşük ve ruh hastası insan sayısı da sandığımızdan çok daha fazla. O kadar fazla ki hatta ruh hastalıklı insanlar norm olmuş, gayet normal olan insanlara ise anormal muamelesi yapılıyor. Kocaman bir açık hava tımarhanesi türkiye.
Türbanın görüşü engellemesi işin gözünü tam yatay şaşı yapman gerekir öbür türlü ne alakası var? Zaten sağ sol aynaları sürücünün çaprazında saçın olmasa bile başını sağa çevirip bakman gerekiyor. Trollük için açılmış saçma bir önerme.
kadınların araba sürebileceği varsayımıyla yapılmış bir tespit.
Araba türbanlansa girebilir...