bugün

entry'ler (2606)

sözlük yazarlarının tatlıları

Aaaaa sen çok kötüsün ya…..

Çingene dedi bana. Nervioya çingene dendi arkadaşlar.

Tatlı diye ölüyorum Şuan bak. Boğazına dizilmez inş.

Aşırı tatlı yeme isteğim var arkadaşlar sakin kalamıyorum.

eloande ile evlenip sözlüğü huzura kavuşturmak

Düğün mü var. Oynuyor muyuz bu sefer.

yalancı yemek tarifleri

Şimdi şöyle ki her yemeğin bir standardı var. Bunların yalancı versiyonları benim çok canımı sıkıyor. O yemek öyleyken güzel. Neden yalancı versiyonu yapılıp yemeğin orijinalinden de soğuyoruz ya. Ben şahsen soğuyorum özellikle tabi kötü ve alakasız bir yalancı tarif ise. Orjinaline olan sevdam da bitiyor. Belki bıkkınlık oluyor bilmiyorum.
Yapımı zor bir tarif ise yılda bir yaparız efendim dışarda yeriz yani lezzeti zirvede bırakırız. Şimdi açım ve yalancı bir yağlama tarifi yapıyor halam mutfakta. Açlık,gerginlik ve üzerine bu yalancı tarif muhabbeti canımı çok sıktı. O soğanlar bir kere büyük hala bari onu küçük kesseydinshdh.

arkadaşlar düzeldi

Evet tekrar merhaba arkadaşlar.. özlendiniz…

mesaja ok diye cevap veren insan

Bazı mesajlara cevap versen mi vermesen mi bilemezsin ya işte o anlarda görüldü atmak mı okey yazmak mı daha iyi arkadaşlar.
Ya da hangisi trip gibi durmuyor bu da önemlisjdj. *

sözlüğün en güzel kızı olmanın dezavantajları

Vay vay vay dertler derya olmuş güzellik. *

saç bakım yağı

Sürekli yapamıyorum çok üşendirici geliyor bana. Ama şu biberiye ve kabak çekirdeği yağını düzenli yapacağım. Faydasını çok gören olmuş.

sözlük yazarlarının kahveleri

görsel
Itır bitkisi önemli.. çok seviyorum.. canım ıtır.
Neyse kahvemizi içip kendimize gelmeye çalışalım. *

karşı cinste sizi en çok cringe eden şey

Pratik zekalı olmaması. Nerede ne konuşacağını bilmemesi. Bu ikisine asla tahammülüm yok maalesef ya. Sinirleniyorum aniden. *

ölümlü dünya 2

Ölümlü dünya şöyledir arkadaşlar. Bir kere izlemek yetmez. izlersin izlersin her detaya ayrı ayrı gülersin. Ölümlü dünya 2 de öyle bence. Bir kere izleyince o hissiyatı vermedi ama benim hala inancım var. Ara ara canın sıkkın olduğu zamanlarda üç beş kez izleyince daha çok seveceğiz.
Sadece bence bu ekip bu kadar aksiyon yerine bir konu hakkında bomboş bile konuşsa olurdu. Muhabbet çok iyi çünkü sarıyorshsdj. Aksiyonu az muhabbeti çok olsun ölümlü dünya 3 lütfensjdj.

şu an hissedilen duygu

7 de uyandım. Sinirim tepemde. Acıktım da. Bu da canımı sıkıyor.

online olup bir şey yazmayan yazarlar

Ah onlar ne fenalar onlar..
bizler burada masum masum entry girerken onlar saman altından su yürütürler..

yükseklik korkusu

Kardeşim yeni evli sayılırdı. Ailecek tatile gitmiştik. Lunaparkta dönme dolaba binelim dedi babamla annem. Neyse bindik biz ama damat titriyor,sallanıyor bir garip. Noluyor falan dedik. Yükseklik korkusu varmış bizimkiler istedi diye de bir şey diyememişshshshs.
Neyse aştı o gün o korkuyu geçen gün zipline bile yaptı.
Dalıştan da korkuyordu babam da yıllardır dalış yapar. eğitim aldırdı onu da aştı bizim damat. * itinayla korkuların üstüne gidilir bizim ailedeshdj.

bir sene boyunca sadece enginar yiyip süt içmek

Süt hiç sevmem enginar severim fakat 1 sene çok uzun. Birkaç haftada istenilen kiloya ulaşılır diye düşünüyorum.

üşüyorum anlasana

Çok üşüyorum ben yine ya. Allahım üşümek insanı çok sinir eden bir şey değil mi sizcede.
Üşüyorum anlasana…

makarna

Evet canım makarna istedi.. ve nervio üşenmeden kalkacak ve güzel bir makarna yapacak birazdan. Sonra neden 59 kiloya düşemiyor.. neyse salatalık yediğimizi düşünerek kalori almayacağız. *

arkadaşlar falıma bi bakar mısınız

True güzel yorum dedim ya kara haber demedim. *

arkadaşlar falıma bi bakar mısınız

görsel

Buyurun efendim. Faldan anlayan arkadaşlardan güzel yorumlarını bekliyorum. *