bugün

Geçen yil eski sevgilime bir şey hediye ettmistim doğum gununde. neredeyse bir sene boyunca ugrastım. o kadar emindim ki hayatında aldıgı en guzel hediye olacagına. bunu amaclamıstım zaten. bana gelse benim aldıgım en guzel hediye olurdu diye dusunuyorum cunku.

kalın bir defter aldım. matbaacıya sekilli bir dıs yuzey yaptırdım. on kapagına ilk cıkmaya basladıgımız zamandan, arka kapagına son halimizden birer resim de bastırttım.
neredeyse bir sene boyunca her hafta o'na bir tane mektup yazdım. benim icin muhim yazarlardan, sairlerden seyler ekledim. ona birkac tane siir yazdım. uc senelik iliskimiz boyunca yaptıgımız tum guzel seyleri de anlattım.
neyse.
boyle kendinden emin emin hediye ettim.
cok sevecek ya.. hayatının hediyesi olacak ya..
ben de o mutlu olunca cok mutlu olacagım ya..
hediyeyi aldı, tesekkur etti, sonra da:
-hayatım, bu cok uzun, kim okuyacak bunu?
dedi.

gidip bir kolye alsam daha mutlu olacakmıs meger.
uyuz oldum sozluk.

birine hayatının en guzel hediyesini hediye edebilmek zor is.
hic kafanızda planladıgınız gibi olmayabiliyormus..

Kim bilir nerede, ne yapıyordur şimdi. Aklıma geldi öyle.
herkes yediği bokun pisliğini başkasının üstüne bulaştırmanın yolunu bulmuş. o yolu bir ben bulamadım. o yüzden kimine göre ilaçlık deliyim, kimine göre tımarhanelik. gerçekte ne olduğumu ben de bilmiyorum ama tek bir şey olmadığıma eminim. kaypak değilim.
Her gün ablamdan yeğenimin fotoğrafını istiyorum. Bugün birlikte yan yana yatıp çekmiş. Son zamanlarda gördüğüm en güzel fotoğraftı. Gözümüz yaşlı bunu görmeyi iki ay boyunca bekledik. Ben daha iyisini çekene kadar en iyisi budur benim için.
itiraf ediyorum benimde çok sevdiğim biri vardı ama biraz otistik veya piskolojik sorunlarım olduğu için çekingen biriydim hala da öyleyim neyse bu kıza açılamadım bi türlü ama çok seviyordum onla olmadığım hergün kendime zarar veriyordum . bana her gördüğümde selam verirdi burak kardeşim nasıl sın derdi bende ağlardım . ona hastayım gözlerimde alerji var diyordum o da öyle sanıyordu. amk böyle hayatın şuan lise bitti ama hala aklımdan çıkmıyor. ondan bana kalan tek şey şu oldu
resul dindar- güneşin doğuyor gecelerime. bu şarkıyı çok severdi hep yanında bunu açar dinlerdim hatta bir keresinde bunu lunaparka getirmiştim benim çok param vardı geçimimi idda üzerine kurmuştum o zamanlar her oynadım 3 kupondan biri tutardı bu yüzden para sıkıntısı çekmiyordum tabi idda bayinin sahibi beni dükkanından kovana kadar. neyse konu bu deiğil luna parkmta bunu dönme dolaba bindirmiştim dönme dolabın fişini aldıktan sonra dönme dolabı çalıştıran adamın cebine 30 tl koydum sakın durdurma bunu dedim kulağına nerdeyse 2 saat baş başa kalmıştım çok güzel bi andı tabi kız milleti midesi hassas en son kustu başı dönmüş kızın * sonra saaate baktım saat 8 olmuş dedim hasktr pansiyon kapandı saat 6 da pansiyon kapanıyordu bizim lise pansiyonu böyleydi o gece tam 8 km yol yürüyüp köydeki bi arkadaşın evine gitmiştim sabah servisle beraber gelmiştik ama o gün hayatımın en güzel günüydü ne bilim . aslında belki böylesi daha iyi çünkü bir şeyi elde edince değeri kalmıyor artık. size bi tavsiyem olcak hayattan kimseye çok bağlanmayın.
Ne zaman yerde mavi kapak görsem kenarına basıp sektirme isteği duyuyorum.
Demincek YouTube da bir Tarot kanalını izledim. kendi burcumun Tarot yorumunu dinledikten sonra olmayan sevgilime karşı acayip doldum. Hani gerçekte bir adam olsa yarından itibaren eziyete başlamak içten bile değildi. Nasıl dolmuşum nasıl dolmuşum anlatamam. Kafamda o kurguları nasıl yaptım ben de bilmiyorum. Kendime geldiğimde iyi ki sevgilim yok diye sevindim. Yoksa adama yazık olacaktı. Siz siz olun öyle burcunuzun Tarot falı falan fişmanı videosu izlemeyin, alttaki yorumları ise kat'a okumayın. Sevgiliniz yokken de aşıklar için yapılmış yorumları niye dinliyorsunuz ki hem. Cık cık cık. Önce bir sevgili bulun dimi ya.
umarım kendimi kandırmıyorumdur. inşallah hesapladığım gibi yolunda gider her şey. itiraf değil ama kalsın burda.
Anında cevap verdiğim mesajlara anında cevap gelmeyince o kişinin kafasını duvara sürterek kıvılcım çıkarasım geliyor.
eskiden babamdan nefret ederdim lakin artık tiksiniyorum.
Bir keresinde sevgilimi takip eden sapık herifi bir bar çıkışında bulup tenhada sopaladıktan sonra üzerine işedim. Sonrasında adam toplayıp beni dövmüşlerdi.
sözlük yazarlarının itirafımı olur gardaş itirafımız gizlidir.
ulan sesinden tahminimce sözlükte 50 yaşlarında bir beyamcamız var. adam hacc kurasında sıra bekeleyeceğine sözlükte millete küfür ediyor. ne güldüm ya. neyse yolu açık olsun.
Beni uykusuz bırakan biri var ama neyse .
içimde devamlı bi buhran var daha doğrusu ihtiyacım olan bir şeyi özlüyormuş gibiyim.

Ne hikmetse neyi, kimi özlediğimi bilmiyorum.
azgın zenci sevgilim var doymak nedir bilmeyen bi yapıya sahip. anal oral vajinal sekste süper ötesi olup banamısın demeyen at gibi karı maşallah. evet...
Her şeyim dediğiniz kişinin herkesin olduğunu fark ettiğinizde yürekte bir şeyler yanıyor, ciğere bir şeyler saplanıyormuş. Bu nasıl bi acıdır, insan keşke ölseydimde ihanetini bilmeseydim diyor.
ne çok seviyoruz kendimize ait olanı, belki de en özelimizi başkasına anlatmayı.
sözlügü iyice kankam belledim. gelip her seyi burda anlatasım geliyor. hatta günlük tutar gibi sabahtan aksama şunu yaptım bunu yaptım diye baslamaktan korkuyorum.
biz bir şeyi delicesine severiz ama tanrım neyi...
sabah erken kalkacak olmama rağmen, hatta uykumun gelmesine rağmen kesinlikle uyuyamıyorum. uykumun olmadığından da değil bu, çok fena uykum var ama uyumak istemiyorum. son zamanlarda çok sık yaşadığım bir şey bu. ya sızmam gerek ya da kendimi zorlamam. genelde bu durumu yaşadığım zamanlarda da acayip sinirli hissediyorum. normalde küfür etmeyen ben, en ufak şeye küfür edip atar yapıyorum. yavaştan kafayı kırmaya başladım herhalde.
onu kırdım, hatalıydım.
direk özür de dileyemiyorum.
gidip sarıldım, tamam affettim seni dedim.
güldü.

böyle deliyim işte...
ne kopuyoruz ne birleşiyoruz , ne başımız ne sonumuz var. öyle bir boşluk işte ne eksik ne fazla.
Isparta isimli lanetli şehirden bıktım.
Çocukların kalbini kıran, onlara kötü davranan herkesten nefret ediyorum. Abim bile olsa.
yalan sevmiyorum, söyleyemem de.