bugün

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum benimde çok sevdiğim biri vardı ama biraz otistik veya piskolojik sorunlarım olduğu için çekingen biriydim hala da öyleyim neyse bu kıza açılamadım bi türlü ama çok seviyordum onla olmadığım hergün kendime zarar veriyordum . bana her gördüğümde selam verirdi burak kardeşim nasıl sın derdi bende ağlardım . ona hastayım gözlerimde alerji var diyordum o da öyle sanıyordu. amk böyle hayatın şuan lise bitti ama hala aklımdan çıkmıyor. ondan bana kalan tek şey şu oldu
resul dindar- güneşin doğuyor gecelerime. bu şarkıyı çok severdi hep yanında bunu açar dinlerdim hatta bir keresinde bunu lunaparka getirmiştim benim çok param vardı geçimimi idda üzerine kurmuştum o zamanlar her oynadım 3 kupondan biri tutardı bu yüzden para sıkıntısı çekmiyordum tabi idda bayinin sahibi beni dükkanından kovana kadar. neyse konu bu deiğil luna parkmta bunu dönme dolaba bindirmiştim dönme dolabın fişini aldıktan sonra dönme dolabı çalıştıran adamın cebine 30 tl koydum sakın durdurma bunu dedim kulağına nerdeyse 2 saat baş başa kalmıştım çok güzel bi andı tabi kız milleti midesi hassas en son kustu başı dönmüş kızın * sonra saaate baktım saat 8 olmuş dedim hasktr pansiyon kapandı saat 6 da pansiyon kapanıyordu bizim lise pansiyonu böyleydi o gece tam 8 km yol yürüyüp köydeki bi arkadaşın evine gitmiştim sabah servisle beraber gelmiştik ama o gün hayatımın en güzel günüydü ne bilim . aslında belki böylesi daha iyi çünkü bir şeyi elde edince değeri kalmıyor artık. size bi tavsiyem olcak hayattan kimseye çok bağlanmayın.