bugün

*hay benim allah belamı versin e mi.
*sevgilim mesaj attı uyuyor musun diye. niye cevap verdim ki? adam trip atacak bişey buluyor amk.
*atma işte mesaj. tamam uyumus desin gecsin. zaten uykun da var.
*ama yok. o kadar malım ki, yok uyumadım diye cevap verip, trip yiyip uykusuz kalıcam.
*aha gene trip attı simdi uyu sıkıyosa.

ben küs uyuyamıyorum niye beni anlamamak icin bi insan bu kadar ısrarcı olur yarabbim neden ya! yengeç burcu erkeğinden uzak durun gözünüzü seveyim. bu adam beni ya sinir hastası eder ya da bi gün kalpten gitmeme sebep olur yok baska caresi sanırım.
Dünyada iyi şeyler olabileceği konusunda hic şüphe duymadım. Beni asıl düşündüren bu iyi şeylerin başıma gelebilme ihtimali..
Şu saatte horoz ötüyor evet varoş bir mahallede ikamet ediyoruz ama takılmanız gereken yer bu değil bu saatte horoz öter mi ulan?
bilgi birikimiymiş, eğitimmiş, kültürmüş, karaktermiş, kişilikmiş, entellektüel yapıymış, olgun davranışlarmış, mantık çerçevesini güzel kullanabilmekmiş, hatalardan ders almayı bilmekmiş, güzel konuşmakmış, iyi bir meslekmiş, işinde başarılı olmakmış, hisli olmakmış bunların hepsi yalan. önemli olan karşıdakinin bizi ne kadar görebildiği ve algıladığıymış. onu öğrendim. yeni değil halbuki ama yeni yeni çıkıyor acısı. saydıklarımdan ne kadarı sizde varsa sizi anlamasını istediğiniz kişide de aynıları ya da fazlası olmalı onuda anladım. yeni yeni işte vuku buluyor. düşünün ki kendimde olanları gördüğümü yazdım. ve düşünün ki bu durumdan dolayı dibine kadar yalnızım. bu ya övmek ya sövmek. ne yapalım, kısmet.
iktidarsızım sözlük.. moralım bozuk
tv izlemiyorum. sadece pazartesi günleri karadayı izliyorum. nazif babanın içli konuşmaları sonrasında kendimi salak salak ağlarken buluyorum. bunu her pazartesi ısrarla yapıyorum. sebebi ne ki?
Pencereler önünde cürürken senden kalan çiçekler, hayalin gözlerimin önünde, bize agliyorum...
hesabım silindikten sonra uzun süre sanal platformlara girmedim. şimdi üye oldum ve üye olmamın sebebi bi arkadaşı merak etmem. sadece bir merhaba diyebilmek için tekrar bu zahmete katlandım.
neden bilmem aklıma geldi sözlük. Bir çocuk vardı 7 sene önce lise 3teydim o mezun olmuş dershaneye gidiyordu.
yanlış hatırlamıyorsam hüseyin çayır dı inegöl kültür dershanesine gidiyordu.
310-320 puan alıp Marmara işletmeye gitmek sonra da merkez bankasında çalışmak istiyordu.
Çocukluk mu demeliyim yoksa o zamanlar kötü müydüm bilmem çok temiz olan o duygularına aynı şekilde karşılık vermedim.
o da saçlarımı murat kekillininkine benzetiyordu ama.
arkadaşları uyarmıştı yapma oğlum oynuyor seninle diye ama dinlememişti.
üzdüm onu sonra da değmeyecek adamlar beni çok üzdü.
görüşmek istemediğimi söylediğim gün bana tek bir laf etmişti hala hatırladıkça boğazım düğümleniyor
"daha erken söyleseydin son paramla sms yapmaz öğlen yemek yerdim."
tuhaf ama gerçek bir durum içerisindeyim sözlük. benden ayrılan kız arkadaşım gerçek aşkı buluyor iyi mi? ulan, son 2 sene içerisinde kimle sevgili olduysam; ya mutluluktan havalara uçuyor ya da düğün hazırlığı yapıyor. bu ne bohem, bu ne sikimsonik bir şeydir.
Olmasını istediğim şeyleri yüksek sesle dile getirdiğim de olmuyor içimde tutmasını bir türlü öğrenemedim.
içimden fena halde üşümek geliyor. kollarım, karnım, ayak bileklerim feci halde üşüyor. inşallah hasta felan olmam. akşam iki tek attım ve elimdeki su bardağı düşüp kırıldı. koca bardaktaki su da üzerime döküldü tabii. ama rakının verdiği hararetle üşüdüğümü hissedemedim. sabahtır sırtımda deri montumla oturuyorum ve üşüdüğümü hissediyorum. uyku da cabası. dua edin de akşam çabucak olsun.
00.00 'da ciddi bir entry girecekken gülesi gelen adam benim.
çoğu zaman yatağımı bozmadan uyuyup uyanıyorum.
Sevgili sözlük bir arkadaşım var. Bu adam vücut geliştiriyor, protein tozu kullanıyor, aynı zamanda sigara içiyor. Bi de bana sağlıkla ilgili nutuk atıyor. Bu adam neyle neyi karıştırıp içiyor? Çok merak ediyorum.
yillar öncesinde keske dediklerime, bugunlerde iyiki diyorum. ne garip, hayat oyunlarini oynuyor, biz sadece seyrediyoruz...
5 yaşında bir kızla birlikte olduğumu söylüyorum kimse inanmıyor.
ben benlikten çıktım sözlük. Bana neler oldu bilmiyorum ama hoş bi değişim olmadığı kesin. Eskisi gibi kalabilmek isterdim, çok da zor olmasa gerek tekrar iyi biri olabilmek. Umursayan, sevecen, mutlu.
dışardan göründüğü kadar mutlu değilim.
Bana ateşli bişey söyle dedi cehennem dedim, güldü. Sanırım beni seviyor.
aşırı üşengeç biriyim sözlük.. gece 5 te falan çişim geldiği zaman ''sabah kalkınca siyerim'' deyip yeniden yatıyorum. kalkma saati de 6.33,, düşünün yani ne kadar üşengeç olduğumu. alarm saati 6.30 veya 6.35 e kurulu değil. 6.33 e kurulu. niye? çünkü peşpeşe 3 e basmak çok kolay ...

yataktan kalktığım zaman direkt tuvalete giderim. keşke tuvalet bana gelse ama yok işte. mecbur tuvalete gider elimi yüzümü yıkayıp terar odaya girip koltuktan elbiseleri alıp giyerim.. bak koltuktan alırım diyorum askılık da var ama sabah sabah kim eli oraya kaldırcak. gece hep koltuğa soyunurum.

hülasa iyi dinle bak, bu soyunduğum elbiseleri giydim çıktım abi. 1 kere bağlayıp bir daha çözmediğim spor ayakkabılarını da ayağıma geçirdiğim gibi çıktım evden.

her zaman ki gibi 7.30 da oturdum bilgisayarın başına. zaten açar açmaz uludağ sözlük karşıma çıkıyor. basıyom kukla nın k sine şifre mifre hiçbi şey yazmadan hoop sözlükteyim.

yazı yazmak ve sevişmek harici her şeyden üşenir oldum. sabah kahvaltı için pohça, simit falan sipariş veriyorum, siparişi getiren çocuğa kaş göz işareti yaparak masadaki parayı gösteriyorum, çocuk bahşiş kalsın diye yalandan yere elini cebine sokup para üstü ararken '' lan zaten almıcam boşuna numara yapma '' deyip çocuğu yolcu ediyorum. elimi kaldırmaya eriniyorum amk. çocuk mal mıdır nedir bakışı atıp gidiyor...

bu öyle bir hale geldi ki az evvel tuvalete gittim. baktım kurtuluş yok muhakkak sıçmam lazım deyip kaldırdım götümü. iş yeri tuvaleti de yan yana iki tuvaletten oluşuyor. kızlar tuvaleti çok ayrı yerde. girdim tuvalete açtım kapıyı. ohaaaa...

bizim satın almacı hilmi oturmuş sıçıyo. hani üşengeçiz dedik ya elimizi kaldırıp kapıyı çalmadan açtım. hilminin elinde telefon selfie mi çekiyo osbir mi çekiyo ne bok yapıyosa sikilmiş kirpi gibi bana bakıyor. anlık bi olay bu. ilk kez sıçan bi insanla karşı karşıyayım.

hilmi kızdı tabi, hafif yana doğru oturup '' gel la, sen de otur '' deyip klozette yer gösterdi. şap şap vuruyo klozete. ben şoktayım. gel la bakma öyle dedi. ben hala dikeliyorum. sonra neden kapıyı çalmıyorsun kukla dedi. kendime gelip '' sen neden kapıyı kilitlemiyosun lan '' dedim. tartışıyoruz kapı ağzında. tamam ben suçlu olabilirim ama senin de kapıyı kitlemen lazım hilmi dedim. ya yürü git deyip kapıyı kapatmak için elini uzattı.

tuttum kapıyı özür dile benden dedim.

- kukla siktir git
+ duygularımla oynadın, görgüsüz pezevenk gibi hissediyorum kendimi.
- tamam hadi kapat kapıyı
+ özür dile
- olum biri girecek lan
+ sen kaşındın resmini çekip paylaşcam amk. sırıt.
- lan tamam özür dilerim. çok özür diliyorum hem de. hata benim, affet.

affettim hilmiyi geçtim yan tarafa sözlük. tamam üşengeçlik gibi kötü bir huyum olabilir. fakat dostlarımın hatası varsa fazla üstüne gitmeden olayı tatlıya bağlamasını da bilirim. yoksa hilminin boynuna sarılıp selfie çekilebilirdim ama aklımın ucuna bile gelmez böyle ibnelikler...

hacetimi görüp çıktım tuvalletten. koridorda yine bu salağı gördüm, sol elini yumruk yapmış sağ elini de açıp şap şap yumruğuna vuruyor. odamı gösterip yarra yedin hareketi çekiyor. lan ne oldu amk derken bi baktım odaya ohaaaaaaa.

patron gelmiş oturmuş bilgisayara amk.

sanki dart tahtasına beni dayamışlar da sıfatıma sıfatıma yarak atıyolar. ağzım bi karış açık kaldı. lan uludağ sözlük vardı sekmede. aslında salak değilim lan ben. normalde ofisten dışarı çıktığım zaman siyaset içerikli bi başlığı tıklar öyle çıkarım veya futbol varsa onları tıklarım, burç murç tıklarım işte bi şey. dua ediyorum allahım ne olur amlı götlü bi başlığı tıklamış olmayım diye.

ağzım açık gittim bi baktım, sevilen sözlük kızının nickinin üzerine boşalmak başlığı kabak gibi duruyor. onu okuyup sıçmaya gitmişim. öleyim lan ben orda. sol frameden bahsetmiyorum bile. bir amlı bin delikanlıya bedeldir başlığı bile var. patron tüm bunları hiç okumamış gibi '' ne oldu sana verdiğim işler kukla, hafta sonuna kadar biter mi '' dedi. başlamadım ki acelesini siktimin adamı, ne bitmesi diyemedim. biter fatih bey, hatta perşembe günü bile hazır olur dedim. bu arada sol frame habire yenileniyor. ortalama bir vajina derinliği kaç m olmalıdır diye bi başlık en tepede...

o başlığı açanın ta ...

ulan adam amı metreyle ölçüyor anasını satayım. ecel terleri dökmek böyle olsa gerek. kalktı patron göz ucuyla monitöre bakıp mert bey'e söyle internetini kapatsın dedi.

haa siktirrrrrr. çok ani söyledi amk. hani dart diyodum ya, hani sanki sıfatıma sıfatıma penis atıyolar diyodum ya, heh işte hooooppp patron soktu bi tanesi işte.
bilgi işlemci çocuğa söyle kapasın interneti dedi.

ama bunların hepsi üşengeçlikten kaynaklandı tabi. tuvalete giderken sözlük sekmesini kapatsaydık bunlar başa gelmeyecekti.

he tamam bak 1-2 kez seks içerikli ben de yazmışımdır. hadi 3-5 kez olsun diyelim. lan tamam 4700-5000 kez olsun. ama bu nedir la? ekle butonuna basarken gördüm,

elektrikli süpürge ile sevişmek ?

la olum hakket bu nedir lan? bu kadar mı abazansız? bu kadar mı çıldırdınız ? sokacak hiç mi bir şey kalmadı?
yeminle size sövecem ama ona bile eriniyorum. getti gül gibin enternet.
http://www.youtube.com/watch?v=h5OmM7xGfNw

şu adama küfür ettiğim kadar kimseye küfür etmedim ben. bundan sonra 2. sırada yıldırım demirören geliyor işte.

not: videoyu sonuna kadar izleyin. sadece dinlemek değil izleyin amk.
bu aralar çok iyi günler geçirmiyordum. her günüm neredeyse sancılı ve sıkıntılıydı. ve sonunda bugün onların patlamasını yaşadım. 2 saat boyunca hiç kıpırdamadan sadece sabit bir yere bakarak durdum. sanırım delirmemek için kendime direniyordum.

kafamda yarattığım, her karakterle konuştum. sanki hepsi şu an oldukları yerden memnun değildi. dışarı çıkmak istedikleri aşikardı. fakat ben onları çıkarırsam ben ne olurdum? onlara bu durumu anlattım, dışarı çıkarsanız ben biterim dedim.

sanırım dinlemeyecekler beni sözlük.
Erkeğin duygusalı, trip atanı beni kanser ediyor arkadaş. Tamam odun da olmasın ama sen daha sevgilin olmayan kıza ne bu kadar yükleniyorsun anlamıyorum be kardeşim. Eyvallah kız senden hoşlandığını söyledi ama sevgili değilseniz henüz hazır değil demek, niye üzerine gidiyorsun?
Bide çok açığa vuruyorsun düşüncelerini, kızın egosunu tavan yapıyorsun değerin kalmıyor.
Biraz cool olsana be evladım.
Dışım reina icim türkü bar.