bugün

bütün sokak köpekleri de insanlar için tehlike içermiyor ama haklarında öyle bir algı kampanyası yapıldı ki bütün köpekler tehlike içeriyormuş gibi gösterildi.
ben çoğu insanı sevmiyorum.
zevk için öldüren insandır.
kurbanının gözlerindeki korkudan haz alırken tecavüz eden insandır.
yangın çıkartıp çığlıkları dinleyen insandır.
kaba davranan, ince düşünmeyen, kendi egosunu şişiren, şımarıkça kalp kıran insandır.
bir anda çekip giden ve satan, ihanet eden insandır.
çalan insandır.
masum çocukların üstüne bomba atan, insanları katleden, şehirleri yıkan insandır.
siz yine sokak hayvanlarına kafayı takmaya devam edin, bravo.
bu arada mültecilerin sebep olduğu sorunlara bu kadar kafayı takıyor musunuz ?
Köpeklerden sonra gerçekleşebilecek eylem. Önce itlerin soyunu kurutmak lazım azizim.
sokak kedilerinin bir suçu yoktur onlar kendi halinde sokaklarda takılan ve insanlardan yardım bekleyen canlılardır.
bütün sokak köpeklerinin de bir suçu yoktur. 15 yıldır aynı bölgede yaşıyorum bir kere bile köpek saldırısına maruz kalmadım. kalmayan da çok kişi vardır.
en başta gerçek kötülük insanlardan gelir. cinayetten kalp kırmaya, tecavüzden aşağılamaya kadar bütün çirkinlikler insan tarafından gerçekleştirilmektedir.
yani bütün sokak hayvanlarından korkacağımıza, en başta mülteciler olmak üzere kötülük dolu ve ince değerlerden yoksun karanlık ruhlu insanlardan korkmalıyız.
sokak kedilerinin bırak insanları kendine zararı yok mk niye dokunsunlar. minnoş minnoş takılıyorlar. sen hiç ıssız sokakta kedi vahşeti, 3 yaralı diye bir haber gördün mü?
Tayyip Erdoğan bir kez daha açıklama yapmış kısırlaştırmanın çözüm olmadığını gördük. Köpeklerin sahiplenilmesi için bir süre tanıyacağız. Bütün köpekler sahiplenirse başka bir yönteme gerek kalmayacak demiş. Köpek işi toplu itlafla çözümlenecek.

Kediler öldürülmeye kalkılsa 2 tane yavru kedi sahiplenirim. Ittaparlardan da aynı performansı görecek miyiz çok merak ediyorum. Bir de devlete kafa tutanlar var öldürün de görelim bakalım ne oluyor diyenler. Hadi bakalım ya ne yapacaklar çok merak ediyorum. Hadi hodri meydan.
yakındır, hatta hızını alamayan bu güruh uçan kuşlara bile kafayı takarlar yakında. "türbanıma, başıma mıçıyorlar" diye.
Almanya'da yaşanan hergündür.
Avrupa'da sokaklarda tek bir hayvan bile bu-lu-na-maz!

Avrupa'da sokaklarda olmasa bile şehir sınırlarında yaşamları engellenmeyen tek hayvan cinsi kuştur.
Almanya'da ağaçlarda bütün kuş yuvaları numaralıdır.
Neden?

Çünkü kuşların Kuzey Güney göç yolları bozulmasın diye. Doğanın dengesi bozulmasın diye.

Siz doğada tek başına insansız yaşamayan köpeklerin sokaklarda besleyerek neslini çoğaltırsınız. Köpek nüfusu 4 milyon olur. Sonra bunun toplum sağlığına olan zararlarını görmezden gelirsiniz.

Kedileri 5 milyon yaparsınız. Sembolü kanarya olan Fenerbahçe semtinde bir tane bile kuş göremezsiniz.

Neden Istanbulda kanarya, bülbül ve sincap türleri yok oldu?
100 sene önce bu şehirde kaç çeşit hayvan türü vardı.
100 senede populasyon neden güçlü ve yırtıcı hayvanlar lehine bozuldu.

Bunun nedenini anlayacak entellektüel seviyeye geldiğinizde Avrupa Birliği sizi üye olarak kabul edecek.
Kedi, köpeğin aksine arif bir hayvandır. Necis değildir, sürü halinde hareket etmez, organize saldırı gerçekleştirmez. Kimsenin kedilerle meselesi olmaz.
Kafasına ne bulursam geçiririm kimvurduya gider pzvk evladı. Uyuşturucu çetelerine saldırın götünüz yiyorsa. Bu ülkenin en ciddi sorunu onlar çünkü. Var mı götü yiyen? Kediyle köpekle ne uğraşıyorsunuz ibneler. Gençleri, aileleri perişan eden uyuşturucu satıcılarına sataşın da delikanlılığınızı görelim.
Gamsız onlar bir şey çıkmaz.

Asıl komodo ejderlerinden çekinin.
bu, safsatalardan "felaket tellalığı safsatası"na (fallacy of slippery slope) bir örnek oluyor. "şimdi şunu yaparsak arkasından bu olur, bundan sonra da bu olur" falan filan şekilde tren yapmak.

"Pompalı tüfeklerin yasaklanmasını kabul edersek, sonra diğer silahların yasaklanmasını kabul ederiz, ardından diğer haklar kaldırılır, sonunda komünist bir ülke oluruz. Pompalı tüfekleri bu yüzden yasaklamamalıyız" gibi.
sokak köpeklerinden sonra muhtemel gerçekleşmesi beklenen olay. çekin ellerinizi sokaktaki hayvanlarından üzerinden aq.
görsel
sokak kedilerinin bir zararı yok en azından onlara dokunmayınca zarar vermiyorlar hatta ben bizim oradaki bir sokaktaki kedileri seviyorum vaktim varsa. sadece bir kere bir tanesi tırmalayacak gibi olmuştu ama tırmalamadı. bizim oradakiler çok akıllı uslu kediler.