bugün

Ulan burada da herkes uzun menzilli balistik füze gibi. Kıtalar arası sikişe gidiyor.
Gençken yaptığım bir ahmaklığı ben de yazayım. 10.000 km. Hadi bu menzili de geçin.
Midemi bulandırıyorsunuz..
300 km ötesi gereksizdir.
O yola vereceğin paraya kendi şehrinde en güzel hatunu kiralarsın yoluna göre gecelik belki de. Ya da üzerinde çalıştığın biriyle bir kaçamak yaparsın bir iki gün. Bu kadarı da aptallık.
Lan menuet aranızda hababam Ahmet gibi kalmış. Püh size djdjd
aşağı yukarı 120 km. sevişmedik ama seks yaptık.
9100 km. Artı kara yolunu saymıyorum.
Ben gittim mi açıkçası hatırlamıyorum ama birisi benim için 84 km gelmişti. Kızılcahamam'dan ankara merkeze yani. O gece hiç uyumamıştık sabaha kadar. Ama iyi miydi derseniz maalesef..

Edit: Hah hatırladım, benimki maks 387 km'ydi. iki kere yaptım bunu 2 sene arayla.
Yanacaksınız amk.
Salondan yatak odasına kadar. 10 metre falan.
Amk yavşakları. Camiye git desen 50 metre gitmez,ama için binlerce km gidiyor.
Ciddi ciddi yazmışlar ya puhahahah.
yakınlarda yüzüne bakan olmayınca 10.000 de gidersin 20.000 de !..
biz kapıdan çıktık mı tamamdır dermişim !..
(bkz: 16 cm)
en iyi sözlük yazarlarının bildiği uzun mesafedir. Bu uğurda, sözlük özelinde başka bir yazarla görüşmek için 1300km mesafe gidenleri gördüm.

(bkz: hormon kaynaklı karbon ayak izi)
hem sevişmek hem de gezmek için gidilen mesafedir.
Kişiye göre değişir. iş seyehati ile birleştirilince fena halde efektif oluyor.

Misal, omsk. Eksi 40 larda fena halde leman olmuştuk.
2000 km gidenine şahit oldum. ben en fazla 50 km falan.
uzak mesafe iliskisi olan herkes yasar bunu aq 427 km öğrenciyken gidip geliyordum 1.047 km de 2 hafta önce falan gittim yaşanabilir yani böyle şeyler.
çeşitli otobanlarla çalıştık bu konuda, benim manitlerin arabası vardı, arabayla samsuna gelip burdan geri dönüyoduk. gittiğimde de uzun kalıyordum, güzel günlerdi vesselam.
allahınız yok mu lan sizin?

(bkz: toplama işleminde etkisiz eleman)
YouTube'da ilker fırat diye bir uşak var.
Sesini kadın sesine dönüştürebiliyor.
Yani telefonla konuşsan kız taklidi yapsa karşı tarafı kız zannedersin. Twitter'a, sosyal medyalara numarasını müstehcen yerlerini atan ve bu şekilde ordan karı kız düşürmeye çalışan eşşeklere canlı yayında saplıyor kılıcı. Çok komik uşak tavsiye ederim izleyin.
Neyse bu bir ara birini aradı. Dayı urfada oturuyor. Neyse dayıyı kandırdı bu kız olduğuna inandırdı. Dedi ki şanlıurfa üniversitesinde okuyorum kampüsün önünde kavşak var orda evde kalıyorum gel bi posta vereyim beni sik.
Dayı hemen gaza geldi. Bak gizli numaradan arıyor he. Yani telefon yanlışlıkla kapansa dayının karşısında muhatap bir numara yok. Adam kalktı 120 kilometre yol geldi. Hatta herifin kavşakta arabayla dönerken fotoğrafını bile çektiler. Siktiri çekti buna dayı 120 km yol geri döndü.
Bugün hesap yapalım.
araban km'de 3 lira yaksa, gidiş dönüş 720 lira zarardasın. Kafadan 3 saatini de kaybettin. Gerçi senin gibi adamların zamanı değerli sayılmaz o fark etmez, ama amın oğlu, birazdan altına yatacak kadın sana cep telefonunu vermez mi?
Lan bu kadar mı aptalsın?
Abazalığın da bir sınırı var be oğlum sen yolda adam görsen demeki ki adama da hallenirsin.
Ulan kınamıyorum ama bu kadar da olmaz be birader.
inşallah dış istihbarat teşkilatları falan bu canlı yayınları takip etmiyorlardır yoksa heriflerin gözünde puanımız sıfırın da altına düşer.
Çöle düştün çöle amına kodumun beyinsizi.
Yaşama lan öl amk.
bu uğurda dünya turuna çıkanlar tanıyorum. Herkesin mücadelesi, öncelikleri ve hayata bakışı farklı tabii, anlaşılabilir tercihtir.