bugün

bir tan tunçağ&deniz cuylan
ortak projesi..
elec-trip records sanatçısı
kabiliyet manyağı insanlar..
daha da popüler olmayı, ecnebilerce de tanınıp sevilmeyi hak eden grup...
röyksopp'a rakip olası* güzel grup...
sympathy şarkıları ile bizi bizden alıp götüren grup..
canlı performans konusunda hayalkırıklığı yaşayacağımı düşündüğüm grup(tu). makina'da bu öngörümü de alıp gitmeme sebep olmuşlardır.
elektronik trip dans müzikleri bilmem neyi pek sevmesem de , bu adamları takipteyim abicim.
dün makinanın izlenme sebebi..
gayet guzel ve haraketli parcaları sahip olan eletronik muzik grubu.. ayrıca parcaların akustik temelli olması ben gibi elektronik muziğe mesafeli olanlar için ise ideal..
bassta ayça sarıgülün yeraldığı dinlerken zıp zıp zıplatan şahane grup, ayrıca masstival 2007 kapsamında sahne alıcaklarmış.
ritim delileri.
sympathy klipleri izlendiğinde kel amcayı görünce anaa adam türk e benziyor denilen daha sonradan hepiciğinin türk olduğu anlaşılan grup.*
ankara if performance hallda 19 temmuz 2007 tarihinde konser verecek olan başarılı grup.
* röyksopp'a rakip olamayacağına kani olduğum grup. zira yeterince çok sesli ve değişken değil 'müzikleri'...
elektronik muzigi sadece turkiye'de degil, tum dunyada daha genis kitlelere ulastirabilecek kapasiteye sahip grup. zira parcalar akustik melodilerin uzerine insa edilmis, piyasa parcalardaki 'ciuw ciuw' tarzi efektler daha az, olanlar da yerinde kullanilmis. ritm var, vokal var, alisilmadik sekilde telaffuz duzgun, daha ne olsun?
studio plastico Klibiye gündeme oturmaya aday türk elektronik rock grubu. *
http://www.mtv.com.tr/mplay/detail.aspx?clipid=7420
üstü çarşaf altı mini etek temalı bir klip çekmiştir;

http://www.milliyet.com.t...ate=25.03.2009&b=Ustu carsaf, alti mini&ver=26
disko kralındaki performanslarıyla beni kendilerine tekrar hayran bırakan grup.
bu sene miller freshtival kapsamında kuruçeşme arena'da sahneye çıkacak olan grup.
studio plastico ve sympathy si on numero olan ilk başlarda yabancı sandığım ritimci gruptur.
olimpia music hall da benı benden alan kendimi kaybettiren grup, ayrıca mükemmel sahne performanslarıyla ölüyü bile diriltirler.
30 ekimde indigo da sahneye çıkacak süper insanlar, yanima birisini bulursam gitmeyi istiyorum, hayırlısı.
bu akşam bursa resimli bar'da sahne alacak olan grup.
bayramın birinci günü yani; 27 kasım cumaya denk gelen izmir konseri kaçırılmayacak olan, aşmış kardeşlerimizdir.

müzik kültürleri oldukça geniş olup, sahnede de kendini durduramayan tavırları, kendilerini güzel kılmaktadır.

müzikten fazlasıyla hoşlandıkları ve bunu çok iyi şekilde yaptıkları da geçen senelerde yabancı bir ülkenin, iyi müzik dergisinde, geleceğin taş grupları arasında gösterilmesi ufak bir ispatıdır. gerçi ben beğenmiş isem bitmiştir, sikmişim gerisini.

tan ve deniz bu projede yaptıkları iş kadar, atıldıkları diğer müzik projelerinde de başarılı olmuşlardır.

(bkz: norrda)
(bkz: infinite face)

o akşam tek ricam; grain of me ve let' s move şarkılarına eşlik etmem. kırmayın be, beni.*
süper bir canlı performans kaliteli müzik demek.
studio plastico şarkılarına çekilen klip fazlasıyla cesurdur. aşırı dinci örgütler tarafından tehdit almaları olasıdır.
ilk olarak 2007 yazında itü şenliklerinde dinlediğim gruptur. denenmemiş bir işi cesurca yapmaktadırlar. çarşamba günü de ytü şenliklerinde sahne alacaklardır.