bugün

selen hunerli, hakan vreskala ve deniz cuylandan oluşan, kendilerinin eleoktroakustik diye tabir ettikleri müziği yapan grup.

selen hunerli, hakan vreskala ve deniz cuylan. kadife sesli selen hünerliden ingilizce sözlerden oluşan gayet hünerli nağmeler duyarken portechodan da tanıdığımız deniz cuylanın elektronik efektlerini ve akustik gitarını dinliyoruz doğu nağmeleri de barındıran, isveçte yaşayan ve kuzey etkilerini hissettiren hakan vreskala bunların üzerine perküsyonları ekleyince doğu-batı füzyonu çıkıyor ortaya.

infinite face adlı albümleri de arzı endam eylemiş.bize de dinlemek kalıyor haliyle. dinledikçe açılıyorsunuz, açıldıkça kendinizi kaptırıp sözlere eşlik bile edebiliyorsunuz. dream tvde klipleri dönüyor şu sıralar.

http://www.youtube.com/watch?v=cru12sgcrfu

http://www.myspace.com/norrda
dinledikçe iç açan bir albüme sahip topluluk. ayrıca portecho ve mayadan bildiğimiz deniz cuylan'ı görmekteyiz ekipte.
*
1-remedy
2-infinite face
3-glow
4-sultan
5-circles
6-i know
7-two to one
8-peace that you hide
9-foggy eyes
sağlam müzikal altyapısı ve kadife sesli vokaLiYLE kulağımızın pasını silen grup..
konserlerinde berke can özcan ve feryin kaya'nın da sahne aldığı müzik grubu..
elektronik akustik yapıyorlarmış.ilk dinleyişimde hoşuma gitmiş gruptur. ben kıstas değilim ama bir norrda var.
az önce keşfettiğim günlerdir dinlediğim systeme rahmet okutturabilme kapasitesine sahip bir an için benden beni alan hatta makro ödevini unutturan, çekince pis dansediceğimi zanettiğim gruptur...
(bkz: infinite face)
(bkz: two to one)
şarkılarının kalitesiyle orantılı enfes klipleriyle de büyüleyen grup.
sultan ve infinitive face şarkıları hem dinlenmeli hem de klipleri izlenmelidir..
7 kasım'da haymatlos'ta olacaklar.
ders çalışırken, sohbet ederken size eşlik edebilecek türk grup. huzur ve dinginlik verirken bir yandan da insanın içini kıpırdatıyor. portishead'i hatırlatması ise biraz üzücü.
vay anasını grubudur. oi va voi tadında ve onlardan pek de eksiği bulunmayan çıtır grup. glow isimli şarkıyı deneme amaçlı dinlemeli.
'I know' adlı şarkısı ve videosu oldukça güzel olan gruptur.
http://fizy.com/#s/1ahl8i.
dünyanın en muhteşem sounduna sahip grup sanırsam.
konserleri, konseptleri muhteşem.
vokalin şirinliği de cabası.

yazar kişisiymiş de aynı zamanda. sevindim bak.
sürekli formspring sayfasına girmemize sebebiyet veren yazar. ona ilyas salman ses tonuyla diyorum ki sormiyrim ule...*
(#9382724)msn'de devam edelim mi? * *
bir kaç kere daha gördüğü için bir şey olmayacaktır.**
(#9405332) No'lu enty ile sözlükte parlamak istediğini belirten yazar kişi.
sözlük yazarlarının itirafları/@norrda çok itiraf eden yazar.
itirafın bende bağımlılık yaptığını biliyordum da bu kadar da çok olduğunu bilmiyordum yahu.şaşkınım.*
sadece yeni güne değil, yepyeni bi hayata bile güzel başlatabilecek potansiyele sahip grup-müzik.
hangi şarkısını söylemek lazım önce bilmiyorum ama glow demek geldi içimden.
mutlaka dinleyiniz efendim. iyi müzik iyi bi hayat kadar gereklidir.
an itibariyle erasmus okul başvurusunu gerçekleştirmiş yazardır.heyecan dorukta sonucu bekliyoruz.*
arkadaş canlısı, cana yakın yazar..
an itibariyle beni bırakmamak için erasmus okul başvurusunu iptal ettirmiş yazardır. heyecan doruktan inmiş, sonuçları beklemeye gerek yokmuş. *