bugün

evet arkadaşlar başlarda iyi güzel de sonradan boka sarıyor.
Saçmalamayın lütfen biz bir aileyiz.
evet, artık aileyiz.
Nervio abla harçlık ateşlesene.
o eskidenmiş. şimdi zor.
Edinmek ne ya öyle ortalığa bırakmışlar da sahiplenmişsin gibi!
evet ilk alıngan ablamız geldi hojgeldin.
Sözlük kızlarına yürüyen ırz düşmanıdır.
Sözlük erkeklerine yürüyen de en adi ılıktır.
Allah hepsinin belasını versin.
Kimin bacısı sen git kısır gününde kalabalık görünsün diye kimsenin yemediği kurabiyelerden yap bu mevzular seni aşar!
edindim, ne var yani.
şimdi ona ırz düşmanı dediniz bir tedirgin oldum. ben de adi ılık oluyorum bu durumda. adi ılık ne be?
ş yerine dolar sembolü kullanıldığı dönemler yapılan faaliyet.
Anısı var.

Çok güzel, çok iyi bir kadın tanıdım ben burada. Yürütemedik, ama olsun. Arkadaş olduğumuzu bilmek bile içimi huzurla kaplıyor.
geçmişten bu güne sevgili olanlar, buddy olanlar, tek gecelik fuhuşanlar oldu tabi sözlükte.
bildiğim kadarı ile burdan tanışıp yürüten yok.
bana sorarsan yapmam. fuhuşmam bile sözlük yazarları ile. zaten konumdan dolayı bırak sevgiliyi tanışacak yazar da yok. ısparta sözlük kültürü bakımından hala gelişmedi ne yazık ki.
karşılıklı fav mı atıyonuz, tek aktivite bu mu oluyo süreçte.
en son entry girmemin üzerinden epeyce zaman geçmiş, o günde böyleydi ortalık. bu kadar zaman sonra soruyorum. var mı lan gerçekten böyle bi durum.
Sen edin dzeko...
yav bela okumayın kardeşim allah allah.

artık yapmadığımdır, doydum.
güzeldir neden güzel olmasın. zaten sözlük hesabınızı bilip bir sorun görmeyip sizinle yakın oluyorsa biri, samimi buluyor ve yanınızda olmak istiyordur. birbirini doğru dürüst hiç tanımayan ama sadece görüp beğendi diye beraber olan çiftlerden çok daha anlamlıdır.
olabilir, abes değil bence.

Güzel kızlar dm. Evet
Olabilir buradaki insanları yılardır biliyoruz sonuçta.
Çok zor zira konuştuğun kişi bir tek seninle mi konuşuyor bunu asla bilemeyeceksin ve bu düşünce de seni yiyip bitirecek
--spoiler--
Çok zor zira konuştuğun kişi bir tek seninle mi konuşuyor bunu asla bilemeyeceksin ve bu düşünce de seni yiyip bitirecek
--spoiler--

arkadaşa biri sokakta bulduğu veya herhangi bir sosyal medya platformunda konuştuğu kıza aynı anda 200 kişinin daha yazdığını ve bunlardan birileriyle elbette iyi kötü diyaloğu olduğunu hatırlatsın.

hangi masal dünyalarındasınız siz amk.