bugün

Henüz Doğru erkek karşısına çıkmamış olabilir, evet.
Çümkü Allah onu kocasına sakladı.
Çünkü manyak bir kedi annesi o.
Sanki ben yana yakıla sevgili arıyorumshdh. Allahım ya başlığa bak.
kıllı erkek istemiyor oysaki erkeklerin çoğu kıllı.ayrıca erkek adam kıllı olur. ne öyle karı gibi kılsız erkek.
True maalesef ben değilim. Bulmak isteyen her türlü bulur ya.
Kıllı erkeğe çare var true. Lazer gibi. Ama adam gibi adam olmayan erkeğe çare yok. Ve erkeklerin çoğu maalesef adam değil… bazıları prenses bazıları karaktersiz..
Erkek dediğin biraz kıllı olur tamamen kılsız değil.
görsel
Tmm.
gözlerinden dolayı.
bakıyor beğeniyor. kenafir olduğundan çocuk ya hapse düşüyor ya hasta oluyor ya bir şeyler. bunun yüzünden ısparta da yakışıklı kimse kalmamış diyorlar. sokağa çıkınca herkes kaçıyormuş.
Herşey nasip kısmet. Rabbim gönlüne göre versin inşaAllah nervio .
nervio görünce aklıma nervo geliyor sonra 20 yaşıma gidiyorum geriye gelmem biraz zaman alıyor.
true olmaz diyor.
ellerinden dolayı olabilir. ellerinin zayıflığının sebebi nedir bilmiyorum hastalık filan olabilir diye dedim. Dalga geçmek gibi bi amacım yok.
Nervio'nun seçici olması.
Kenafir gözlü olması. Çay içtiği 3 gün yaşıyor
Tc standartlarında yüksekte kalmak.
O zaman Nervio hanım ile bir çay içelim de ben de kurtulayım şu dünyadan ehehehe.
Ahshshsahah mükemmel tespitler. Seçiciyim arkadaşlar. Yazayım isterseniz kriterlerimi çevrenizde varsa öyle biri yönlendirin banaskdjdjd.

Hasta değilim arkadaşım elim kemikli bir el ve çok seviyorum tşk.
buldu da kılsızını arıyor hesabı...
piyasada erkek çok, adam yok. Bu yaşına gelmiş evlenmemiş, arkadaş-flört-sevgili edinmemiş insanları eleştirmeyin.
çevrenize bakın. haberlere sosyal medyaya bakın... erkek çok da adam yok, adam yetiştirecek kadın yok.
etki-tepki yasası.
parka 5 yaşında yeğeni götürdüm. 14-15 yaşında kızlı erkekli grup "amınakoyum, orospu, ibne" diye konuşuyor. düşünün, ailelerin çocukların olduğu parkta ve kimse bundan rahatsız değil.
üstelik kavga etmiyorlar, konuşurken bir birlerine hitap şekli bu.
orospuyla kavga etsem insan içinde ona orospu demem, ibneyle (gay) kavga etsem ona ibne demem.
o grup içinde olan kızlar nasıl bir erkek karakteri yarattıklarının farkında değil.
böyle cahil, eğitimsiz, karaktersiz, saygısız, kişiliksiz, gurursuz bir ortamda nervio manitam diyeceği adam bulabilir mi?
ya da nervio'nun kısmetine nadir olan adam diyeceğimiz erkek düşer mi?