bugün

5 gündür evli bi kadınla konuşuyorum. içim hiç rahat değil ama hatun çok güzel. Evet yanlış olduğunun ikimiz de farkındayız ama engel olamıyoruz birbirimize. Tuhaf bir durum.
Aman diyeyim kanki. Nasıl cesaret ediyorsun bilmiyorum ama ben boşanma aşamasında olan kadınlardan bile kaçıyorum. Ki 40 yaşındayım, başka pek alternatifim de olmamasına rağmen.
(bkz: bak gene kadın)
Gözüne gözükmüş var desene. Bir an evvel dön bu yanlıştan. Kocası ne olursa olsun, kim olursa olsun, rızası bile olsa bulaşmayın böyle iğrenç kadınlara, insanlara. Karı koca birlikte dolandırıcılık yapanlar dolu. Neleri var neleri. Senin yaptığın da hiç etik değil de neyse.
Yaşattığını yaşamadan ölmez miş insan.
alo 155. ..
ulan bizi aşktan sevgiden soğutmayın. orda burda rastladığım başlığa bak ya.
helvanı yeriz merak etme. Heuheueheheue.

Ed: benimki fıstıklı olsun lütfen...
Herkesin namus timsali olmasına da hastayım şu fukaraya ilk taşı en masumunuz atsın. Konuşuyorum demiş denk getirip kerkiniyorum değil.
insanlar böyle durumlarda ahlak bekçisi kesiliyor ya ona ayar oluyorum. Hz yusuf züleyha olayında bile bu yaşandı... Peygamber bak peygamber.. Adam gelmiş hala din iman edebiyatı yapıyor. Başına gelmeden bilemezsin.

Mesela bazı kadınlar bir anlık gazla evleniyorlar ama kocası öküz gibi adam bildiğin kütük yani.. Duygusal derinlik yok tutku yok. Bu şekilde kendini boşlukta hisseden kadınlar sevgiyi dışarda arayabiliyor.
Evli bir kadın yabancı bir erkekle sohbet edemez. Bu zaten aldatmaya giriyor. Geneli de ağlar zırlar "kocam beni sevmiyor, aldatıyor, şiddet görüyorum" diye. Öyle erkekleri kandırırlar. Sonra sömürmeye başlarlar. Böyle kadınlar şeytanı bile kandırır ve o kadar çoklarki.ama erkekler saf ya valla saf. evli bir kadına servet kaptıranı gördüm ben. Kadının ailesi zengin oldu. Kocası şimdi o paralarla alınan evde keyif sürüyor.
ne ahlaki ne de etik. okkanın altına gidersiniz azizim. yarın öbür gün yakalanırsınız falan, kadın da sizi tanımaz, kocası hiç tanımaz !
iyi bok yiyorsun, metresin erkek olmaktan utanmayıp bir de burada herkese ne olduğunu söylemişsin, yazık sadece yazık.
Lets feed the troll.

Kardeşim kadın çok güzel demek. Ve senin cazibene karşı koyamıyor öyle mi? O zaman bu deli cazibeye karşı koyamayan bir sürü başka çok güzel kadın da olmalı. Öyleyse bekarlardan seç bir tane. Yoksa serin hikaye.
evli kadının seni kullandığıyla kalırsın. sonra aklın başına geleceğine şu atasözünü dinle: "ey oğul! köpeen yere bakanından, insanın götü yere yakınından kork". yere bakan köpek, gizli saklı işler çeviren insana teşbih edilmiştir. böyle kadından ne kocasına ne dostuna hayır gelmez. çünkü sahipli köpek sahiplenilmez. aksine başına bela olur. alan veren razı diyorsan o halde başka bir yerden sağlam bir kazık yemeğe hazır ol. zira bu yaptığının karşılığı bu olacak kesin. şimdi sadece konuşuyorum ne olacak diyorsan işin orada kalacağı ne malum? kalmaz. o zaman yolun başındayken vazgeç. olası diğer bir ihtimal, sen onla konuştukça onun ailesini yıkması kaçınılmazdır. o zaman da yuva yıkanın yuvası olmaz sözünün bir muhatabı o diğeri sen olursun. buna sen sebep olmuş olursun. diyelim ki boşandı sen aldın. hiç merak etme, sana da yar olmayacak. eninde sonunda başkasına gidecek. sana da kalmayacak. evlenmiş bosanmış olsaydı Allah işini rast getirirdi. başkasını bulurdu. bu şekilde bulsa bile bu yanlış işin cezası ömrü billah yakasını bırakmayacak. iki yakası asla bir araya gelmeyecek. tabi senin de. ceza bu, hem sana hem ona. ne ekersen mutlaka onu biçeceksin..
--spoiler--
Bu şekilde kendini boşlukta hisseden kadınlar sevgiyi dışarda arayabiliyor.
--spoiler--

Boşluktaysa boşansın. Sonra istediğini yapabilir. Evliyken aldatmak orospuluk.
Erkek yapabilir o çapkınlık kaçamak olabilir erkek için.
Şaka şaka kadın da erkek de aldatırsa şerefsizdir.