bugün

Selam arkadaşlar,

Bu selamlamaya seven sevmeyen herkes dahil...

Vedalar da sevdaya dahil...

Ne çok ortada olmaya meraklı olanlar varmış, ne çok kalp kırmaya meraklı insanlar, ne çok hasta olani sormak yerine, bir ihtiyacın var mı demek yerine laf sokan yazarlar.

Bir konuyu açıklayayım arkadaşlar. Burada uzun yıllar yazdım. Uzun yıllar ara verdim. Tekrar yazmaya başladığımda, hiçbir şey yolunda gitmiyordu. Şu anda da çok mükemmel değil. Neyse...

Ben hiçbir zaman, beni tanıyanlar çok iyi bilir, kanlim da olsa, kalp kırmamak için hakaret dahi etmedim. Hep temkinli yanaştım. Kibarca uyardım. Bel altı vurmadım. Ama bana vuran 1 2 kişi oldu. Kimseye eksi oy vermedim, kimseyle özelden fingirdemedim, kimseye telefon vermedim. Gibi gibi...

Bunlar sizi belki ilgilendirmiyor ama, ben hakikaten artık gereksiz suclanmalardan çok sıkıldım.

Yaşadığım olaylardan, haberleri olmadan mal gibi başlık acanlardan da çok sıkıldım. Ekonovich gibi, yıllardır erkek olduğu bilinen bir yazara yürünmesinin suçlusu bile ben oldum. Sadece güldüm...

Ama son durumda yapılan bir adilik bunu yazmama mecbur bıraktı. Ben ki kimsey yürümeyen, sadece arkadaşça selamlasan ki çoğu kardeşim yaşında bunları asla haketmedim.

Şimdi bu yazdığımı kim neresine sokarsa soksun. Kim özlediğine verirse versin, sanırım artık tekrar gitmenin zamanı geldi. He bir şey demeden de ceker giderdim. Ama, saygı duyduğum çok yazar var.

Son bir söz de, True ya gelsin. Kuresel ikinma baldızınız olsa ne yapardınız a eklediğin görsel ve yazdığın yaziyi asla unutmadım. Bunu bilip de erkeklik yapan bazı yazarlar vardı. Belden aşağı vurmak neydi onlardan öğrendim. Ama yine de sana kırgın değilim.. Umarım yetkili de olursun.

Kalin sağlıcakla...

Evet
iyi ya sen de git.. O da gitsin.. öbürü de gitsin. Bütün parlak beyinler sözlüğü terk etsin.

Tabi siz sizsizliğin ne demek olduğunu bilmiyorsunuz. Siz hiç sizsiz kalmadığınız için...
Seni kim kızdırdı bilmiyorum ama benim için çok değerli olduğunu bil.

Mesela, buradaki herkes beni sapık ve uzak durulması gereken biri olarak görürken sen bana kalbini açtın. Bana güvendin. Gerçek karakterimi göstermeme olanak sağladın. Dostum oldun, değerlim oldun, sırdaşım oldun.

Seni çok seviyorum.
okumadım.
yaptığını beğendin mi true?
Bugün sözlükte yaprak dökümü havası var.. gidenler gidecekler ve vedalar..
sevilen bir yazarsın gitmeni istemem tabi ki ama mutlu olacaksan da kafan daha rahat olacaksa da git..
ama buradaki kimseyi de umursamamak lazım. Çok iyi arkadaşlarımız olduğu gibi manyaklar da var.
Çok da takmamak lazım diğer yazarları ya amaaan.
yapma bunu ne olur.

zaten sözlükte kalite düşük, iki elin parmak sayısını geçmeyecek kadar kaliteli arkadaşlarımız var. sen de gidersen bu sayı iyice azalmış olacak.

bizim senin gibi iyi insanlara ihtiyacımız var burada küresel.
Sözlüklerden öğrendiğim bir şey varsa her zaman muhatabına göre üslubunu belirleyeceksin. Gerekiyorsa kalpleri çatır çutur kıracaksın. Buradakilerin çoğu yüz verdiğinde astarını da isteyecek kalibrede insanlar. Ara vermek iyidir sözlüklere. Yedi yirmi dört yazınca iş zevzekliğe dönüyor bence.

Sözlük geneli sevilen yazar olduğunu düşünüyorum.
eşşek herifler, kızı üzmüşler, çok muhabbet tez ayrılık getirir. ama karşınızdaki insanın bir bayan olduğunu unutuyorsunuz. değer mi, değmez.. aleyküm selam, selametle git, gönlü güzel tüm yazarlara da selam olsun bu vesileyle..malum sonbahar, yaprak dökümü..
sözlük genel olarak şaka adı altında millete vurmaya çalışan ibnelerle dolduğundan beri ben de 2-3 ayda bir silik olup gidiyorum. çekilmiyor. adam şaka adı altında pedofili övüyor ve buna yaptırım yok.

seni anlıyorum kuresel.

elveda.

Ciao.
Olayların içeriğini bilmiyorum ama gitmek yerine bi kafa izni alsa daha iyi olur gibi. Kendisini tanımam, bir muhabbetim yok ama gördüğüm kadarıyla buradaki en dengeli ve istikrarlı yazarlardan biri.

Ben de düzelecem inşallah, şu olaylar bi bitsin.
saymış 12 kişi... ben de varım galibağğğğ, yakşamlar, git ama başka nickle yine gel. :D
Nereye gidiyorsun ya ne güzel dalga geçiyorduk. Boşver takılma bana da özelden çağla dedi ama sallamadım sonuçta kayısıyım ben. Neyse boşver aga takılma sanal ortam keyfine bak umursama kimseyi.
Turu yüzünden sözlükten gitmiş. Artık buna arkadan sahip olma vakti geldi de geçti bilene. Nerdesiniz ey akepeliler, görev sizi çağırıyor, sizi, sizii, Allah'ın belalari!??!??!!?
Özür dile true, küresel gitmesin...
Az önce konuştum. True'ya sadece kırgınmış. True yüzünden değil başka biri yüzünden gidiyormuş.
Giderse yazık olur. Sözlüğe renk katan yazarlardan.
Geçmişi hatırlamıyorum. 2024’te benim kafayı siktiğim zamanda güzel omuz oldu. Obtum cnm, kib, bb. iyi gelecek olan gitmekse git tabi. Uludağ hastalığın kabulüdür. Tedavi de gidip kendine özendir. Çal bella.
bence herhangi sıradan bir yazar değil, sözlük için büyük kayıp.
üzüldüm.
Bu kızı kim üzdü lan? Küresel ölümü öp sen gitme ya nihavend gitsin
--spoiler--
bu kızı kim üzdü lan? küresel ölümü öp sen gitme ya nihavend gitsin
--spoiler--

o giderse ben de giderim. mutlu musun irem?
Küresel sözlükten giderse,
Giresun'a gider
True zırtosunu döverim.
True niye laf sokalım gerçekleri yazıyoruz true ile ilgili yoksa muhatabımız değil.
https://m.uludagsozluk.com/e/47164754/

Bana bak dinsiz! Orada zaten True ya kırıldım yazdım. Ondan gidiyorum yazmadim. Kimseye bir şey yazdığım da yok! Sen ne zannediyorsun? Önüme gelene seni mi konuşuyorum. Yazma benimle ilgili bir şey. Ozlediklerine, özelden yazdıklarına yaz. Sen kendini ne kadar önemli sanıyorsun ya! Sen yaz yap et. Ama herkes suçlu olsun. Adını anmadim. Anma. Anladin?! Saha sana kalsın...

Rahat et ..

Bu son mesajim.

Evet
Gitmesine uzuldugum yazar.

Gitar calma hususunda sordugum soruya cevap vermeyip, siklememisti ama olsun.

Neyse mutlu ama motorlu ve kasli olsun.
güncel Önemli Başlıklar