bugün

görsel
Belki daha zamanı gelmemiştir.
" Sevmek biraz kanmaktir " demis sabahuykusu. Katiliyorum ve artiriyorum.

Karsidakini kandiramamissinizdir, size kapilacagi seyler sunmamissinizdir.
Bazen düşünür insan neden diye. Ne güzel olurduk oysa ki. Keşkeler kafasında döner durur. Ve aklıma şu şarkıyı getirir :

Hiç bekleme dönemem
Dönemem belki de
Hasretin bir ince güz yarası
Beni neden sevmedin?
cevabı olmayanı düşünmektir, insanı çıldırtır.
Neden beni sevmedi diye değil neden beni sevsin ki diye düşünerek cevaba varabiliriz. Ha olur da sizi severse de neden ben? sorusunu yöneltin, biraz da o düşünsün.
Aşk bazen ota da konmuyor kardeş.
Sorun sorun daha binlerce yil soracak insanoglu bu soruyu.
bu suale Uygun bir cevap bulursak evlendireceğiz.
insan kendini alamıyor çoğu zaman. hatta neden sizi sevmediğini gayet iyi bilmemize rağmen çoğu zaman görmek istemiyoruz.
sevilmek istemek insanoğlunun bug ı diye düşünüyorum. en acımasız insan bile "gel seveyim seni" dediğinizde bir an durup yumuşar çünkü.

ama önemli mi? değil bence. ben bu düşüncemi "sevse ne olur sevmese ne olur?" mottosuyla kırdım. aynı bok dünya, aynı bok insanlar. eminim o kadar da kusursuz değildir o "neden beni sevmedi" diye düşündüğünüz insan. belki de daha güzel sevecek birileri vardır kim bilir.. tanrı nın çılgın planları var.
Sonra aynaya bakmak ve cevabın göze girmesi.
sonrada neden sevsin ki diyip konuyu kapatıyorum.
Yaşla alakası olduğunu düşünmediğim tespit. Olgun bir adam olarak söylüyorum.
sevmek zorunda olmadığı için...

gereksiz yere zaman kaybetmektir.
ileriye bakıp, kendimi nasıl sevdirebilirim diye olumlu düşünmek daha evla.
uzun süre düşünüldüğünde platoniğe dönüşme veya, yüksek aşk acısından sinir stres üzüntü duyguları karmaşası yaşanması muhtemel durumdur.
seni seveni sevemediğin zamana dönüp baktığında cevabı bulur hak verirsin bazen olmuyor.
yani bu demek oluyor ki adam haklı beyler.
dağılın.
kızamazsın.
Cevabına kolay ulaşabileceğim bir soru olduğundan düşünemiyorum pek.
Zeki olmamı kaldıramadı.
Yuva kurmak zor bir iştir herkes bu sorumluluğa hemen evet diyemez diye olabilir. Kimbilir...
Çok iyi arkadaşı iken, benim bunu beceremeyip arkadaştan öte olmak istemem beni sevmeme nedeni. Bir kere yazıklar olsun dedi o günden beri her işim ters gider. Neyse eşiyle mutlu olsunlar diyelim.
Hiç yapmadığımdır. Ben çok kimseyi de sevmedim zaten. Ruhsuz pisliğin teki değilim ama duyguları yoğun yaşadığım dönemler hep kısa sürüyor.
Kalbi çok önce başkasıyla dolmuştu. Yola devam etmek gerekir bazen.
ve düşündükten sonra tırnak içinde kendi kendine cevap vermek. sen elmayı seviyorsun diye elmanın da seni sevmesi şart mı diye. ve de sonrasında yine kendi kendine kendin için cevap vermek. ya iyi de şimdi bu böyle bir şey değil ki, o işler öyle olmuyor ki işte. demek. sonrası yok. varsa da anlayın işte, iyi delirdik demek ki. swh. bakmayın siz, ağlanacak halime gülüyorum.
hiçbir zaman gerçek cevabı öğrenemeyecek olduğunuz durumdur.

çünkü asıl cevabı öğrenecek olsaydınız ya erkeklik gururunuz zarara uğrardı ya da karşı tarafın sizin gözünüzde en ufak değeri olmayacak bir değeri olurdu. ve bir kadın her zaman güzel hatırlanmak istediği için bu gerçeği size vermez. bir diğer sebep ise yeteri kadar onun kölesi olmamanız.

o yüzden yüzünüze gerçekleri vuranlarla birlikte olun olacaksanız da, yoksa neden beni sevmedi diye dolanırsınız. bunun içinde egosunu en az şekilde besleyenlerle olun. Çünkü egosuna zarar gelmemesi için her türlü olmayan yanlış veriyi verip, yalan söylerler.

Bu tarz birliktelikler için ise sevgili havasında birlikte olmamanız resmen zorunluluktur. Rahat ilişkiler kurun. o zaman niye gidip niye gitmediğini öğrenebiliyorsunuz. eğer hala öğrenemiyorsanız uğrunuza canını verse yine de birlikte olmayın. zehirli ruha sahiptir.

Test edilip onaylandı.
Çünkü, çok sevenler ve çok sevdiğini sürekli gösterenler çabuk terk edilir...
Az seviyor gibi davranın. Gizemli halleriniz olsun ki sizi tam çözemesin. Ortamlarda "çok seviyorum ulen" dersiniz yine.