bugün

entry'ler (2117)

baba

tam yedi gün önce yerde yatarken gördüm korkumdan baba diyemedim bir kaç dakika bakakaldım. o bir kaç dakika saatler gibi geldi en sonunda baba dedim ve cevap yok. tam yedi gün önce yarım kaldım. tek kolum tek bacağım tek gözüm var artık. 34 senede çok şey gördüm yaşadım ama ben acının ne demek olduğunu tam yedi gün önce anladım. babam bana cevap vermediğinde, onu yıkarken.. musalla taşında ona hakkımı helal ederken.. acı neymiş, ben yedi gün önce öğrendim, öyle bir acıki 77 sene geçse aynı duracak.. alışılırmı ? asla!

bir insan ne zaman ölür

doğduğu an aslında öldüğü andır sadece öldüğünü geç anlar.

1 günde kaç paket sigara içiyorsunuz

4 paket.

anne gibi davranan sevgili

daha güzel ne olabilirki, bu devirde üstelik.

evlenmek

dünyada ölümden kötü tek bir şey gördüm, evlenmek demişti ünlü bir düşünür, teşekkürler.

himalayalara ypg bayrağı dikerken ölen ispanyol

elindeki paçavra ile zirveyi hedeflerken ebesinin vajinasını tersten görmüştür.

change org ezan sesi kısılsın kampanyası

saygısızlıktır, müslüman bir ülkede ezan elbette okunacaktır. toplum size göre değil siz topluma göre yaşayacaksınız. yani yarın öbür gün almanyaya gitseniz mesela iş gereği diyelim, çan sesindenmi rahatsız olacaksınız ? yada imza toplayacaksınız ?

birçok kişinin sevmeyip yazarların sevdiği şeyler

yalnızlık.

2 kasım 2019 antalyaspor beşiktaş maçı

5-6 olucak mac 2-0 umarım ikinci yarı bulduklarımızı atarız.

insanlarla anlaşmak için yapılması gerekenler

uzak durmak, az insan çok huzur.

kuran da beyinden bahsetmeyen yaratıcı

konuyu ciddiye alıyorum kendimi değil. ilgi çekici tartışmaya açık güzel konu. ben küfür etmem zaten boşa beklemene gerek yok. küfür etmeden bu hale geliyosan küfür etsem antidepresan kullanırsın kardeşim. konuyla alakalı bi yorum rica edicem.

aileme dil uzattın, gözlüğüme kadar inceledin, köpeğimden bahsetmeye başladın, çocukluğuma kadar indin. bu şunu gösteriyo sinirden elin ayağın titriyo belli etmeme çabanda konu harici saçmalamana neden oluyo. ben senden hala fikir bekliyorum.

laf soktuğumu 4.entryde anladın yani ? lafımı geri alıyorum sen düşünemediğin gibi eğitilemezsinde. benim yeteneğim düşünmek için beynimi kullanabilmek. yeterli sanırım. herkes yapamıyo üstüne alınma allasen.

babamdan falan bahsetmişsin, ben o toplara girmem.

altı yedi kere salak, gerizekalı ve mal kelimelerini kullanmışsın. fikrini yaz kendini anlatma.

yediğini içtiğini sosyal medyada paylaşan tip

farklı birşey olsa yine tamamda dayıcım adana kebabı paylaşmayın lan bari.

yine götle yazdın bir kaç antremandan sonra alışırsın ama takılma çok. gerçi köpeğim bile iki saatte neresiyle nereye sıçacağını öğrenmişti. köpek yani düşünemiyo ama eğitilebiliyo. yitirme umudunu sen yeterki.

zeka yok, bilgi yok, ekstra olarak ahlakda yok. fikren ezilmeyi zikren sövmeye bağladığına göre göt ile beynin ayrımını yapabilmişsin. bugün insanlığa katkımda bu olsun. gerçi ağzında göte dönmüş onu başka bir gün hallederiz kitapsız karşim.

sigaraya başlama nedenleri

tamamen meraktan.

ayför nerde karikatüründeki adam

ilk insan.

çöl arapları bilmiyordu belki ama sen biliyorsun. insanları yaftalamak yerine götünle beynini yer değiştirip öyle dene birde. unutma götün sıçmaya yarıyo bir dahaki entry için üsttekini kullanıcaksın.

ateistlerin ateist olduklarını belli etme merakı

- dünkü maçı izledinmi ya ne maçtı öyle
- yok be ne izliycem ateistim ben.

gibi..