bugün

indirimde görünen ayakkabıyı satmaması en büyük farklarından. Bir sabah kalktım, sarhoş gibiyim ve ne göreyim! Sevdiğim bir converse modeli indirimde! Hemen tıkladım. Ama olmuyor olmuyor olmuyor! Hep hata çıkıyor neymiş bilgiler yanlışmış! O sinirle girdim trendyol' a ve saat aldım, takır takır da kabul edildi bilgilerim. Anlayacağınız para için değil hobi için yapıyorlar olsa gerek "private alışveriş sitesi" ni.
edit: o gün bu gündür bir daha morhipo ya hiç bakmadım bile.
dokunmadan, temas etmeden, denemeden alışveriş yapamayan ben için gereksizidir.
siparişin yanında ufacık bir kutuda orta boy bir lokum yollayıp gönülleri fetheden alışveriş sitesi.
markafoniden daha hızlı bir şekilde siparişleri iletmektedir.
benzerlerıne gore fıyatları yuksek kalan onlıne alısverıs magazası.
yeni üye olmamla birlikte 10 tl hediye çeki kazandığım ve 38,70 lik sandaletin 28.70 tl ye satın aldığım henüz hatasını görmediğim alışveriş sitesidir.
(bkz: levis/#16640039)

üstteki nedenden ötürü ürünü teşhir eden manken bilgilerine acilen iç bacak boyu uzunluğunu da eklemesi gereken site.
sipariş tarihinden 10 gün sonrasına teslimat tarihi verdiler. o tarihte marsta olacağım için teslim alamayacağım muhakkak...

edit: belirttiği tarihte dahi teslimat yapamayıp, teselli maksadıyla kargo ücretini iade ediyorlar bir de. üstelik yurtiçi kargo, o konuya hiç girmiyorum... eğer ben genç ve sağlıklıyken teslimat yapamayacaklarsa telafisi için tabut ölçülerimi birazdan mail adreslerine göndereceğim. uzun yaşarsam cenazeme yetiştirirler.
teslimat konusunda hakkaten sıçıp bırakan site.teslimat tarihi için taahhüt verip , o tarihte henüz kargoya bile vermeyen site.
Boyner grubuna aittir. Guzel markalari getirmektedirler. Ayrica bununla kalmayip uruble beraber lokum yollamaktadirlar. Alisveris konusunda guvenilir bir sitedir.
alışveriş siteleri arasın da en güvenilir oranı. ayrıca yolladıkları lokum ve hediye çekleri de şükela.
'nasılsa sevgili bulurum ama yüzde yetmiş indirimle kravat bulmak zor..' gibi bir mottoyla reklam yapan alışveriş sitesi.

(bkz: zihniyet)
siparişlerle gönderdikleri lokumlar bayatlamaya başlamıştır. *
o kadar yıldırmıştır ki kesinlikle alışveri yapmayı düşünmediğim sitedir.

hipo hipo eeeeeeeee yeter dedirtiyor.
US Polodan en beğendiğim ayakkabıyı 50 tl'ye almamı sağlayan site. iyi midir bilemem yarın göreceğiz.

edit: yarın göreceğiz demişim yazık 2 gün oldu daha yeni kargoya teslim edilmiş. artık ne zaman bana gelir bilmiyorum. bir de özene bözene istanbul için 24 saate teslim yazmışlar. daha taahhüt ettikleri tarihe uyamayan bir site.
aldığım gömleği 28 gün gecmesine ragmen göndermeyen alışveriş sitesi. Genel olarak kazık bir sitedir.
11 gün önce verdiğim siparişi 11 günde ulaştıramayacak kadar aciz ticaret sitesi.*
son zamanlarda işleri boşlayan kurum, kuruluş. kargom 2 hafta sonra geldi.
az lokumunu yemedik. dülay batırdın benii allahsız. *
ürünler 2 gün içerisinde geliyor bide lokum gönderiyolar hoşuma gidiyo ya.
şu anda kozmetik reyonunda 15 ml lik calvin klein encounter edt parfümleri 0,08 tl den satışa sunarak çılgınlığın kralını yapan alışveriş sitesidir.
11 aralıkta verdiğim sipariş , 18 aralığa teslimat tarihi vermiş site. 1 hafta bekledikten sonra ürünün kalite kontrolden geçemediği söylendi. bi daha sikseler alışveriş yapmayacağım site.
(bkz: morphling)

çağrışım.
Siparişlerdeki beceriksizlikleri, ürünleri yanlış ve hasarlı göndermede kimsenin rakip olamayacağı sözde kaliteli e-ticaret sitesi.
columbia dan bot sipariş etmeme rahmen bana training ayakkabı yollayan site , ayakkabıyı geri yollıyacam ama kıyamıyorum çok güzel bir ayakkabı . ama sonuç olarak aslında güzel bir alışveriş sitesi.