bugün

entry'ler (12)

altan tan

çıktığı programlarda 4-5 emekli general ve komutanları susturabilen ağzı iyi laf yapan sahsiyet. Gayet bilgili bir insandır kendisi. darbe döneminde babası işkence görmüştür.

spormarketim com

Rahatlıkla ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz. ürünleri orjinaldir ve genelde piyasadaki en ucuz fiyatla satarlar malları. Adidas samoa almıstım 97 tlye. aldıktan sonra 180 lira olmustu

morhipo

aldığım gömleği 28 gün gecmesine ragmen göndermeyen alışveriş sitesi. Genel olarak kazık bir sitedir.

kadifekale

Toplam nüfusu %98 mardinli olan izmirin en güzel semtidir. Götü tavan yapanların oraya giremeyeceği girdiğinde sağlam cıkamayacagı bir yerdir. dedikleri gibi fuhuş falan yoktur. hatta izmirin en namuslu semtidir ancak tehlikli bir yerdir. Kuruçay, tepecik gibi çingen mahallerine zamanında kök söktürmüştür. izmirin en taşşaklı adamlarının bulunduğu yerdir. efendi gibi takıldıgınızda kimse sizi ellemez. halkı midyecilikle geçinir. Hakkında kötü yorum yapanların kadifekale kale ile geçmişi olan bir semttir.

ballıkuyu

izmirin en güzel semtidir bence. chp belediyesinin elini sürmediği yerdir. konum olarak çok güzel bir yerdedir.

farabi değişim programı

ekimin sonuna yaklaşmamıza rağmen henüz tek kuruş burs alamadığım program.

almanlar

Türk vatandaşlarına en katı vize uygulayan ülke. bu nedenle ülkemize geldiklerinde kazıklanmaları caizdir.1.ve 2. dünya savaşında mağlup olmuslardır. Avrupanın amerikasıda diyebiliriz.

benito mussolini

Askeri üniformaları siyah(kara)gömlek olan moda avcısı komik bir lider. garibim girdiği savaşta neredeyse tüm cephelerde yenilmiş bir lider. Hitlerin kel versiyonuda diyebiliriz

josef vissaryonoviç çugaşvili stalin

öldürttüğü kişilerin cenaze törenlerine katılan, kendisi öldüğünde bile yanına yaklasmaktan korkulan acımasız lider.

ibrahim balık

Afyon kocatepe üniversitesinde hocadır. Çok eğlenceli bir ders anlatışı vardır. Özellikle yazdığı kitapları okumak büyük bir zevktir. gayet anlaşılır ve açık bir dille yazdığı kitapları bana kitap okumayı sevdirmiştir. Sınavlarda ters köşe yapmayı çok sever. Sorduğu sorular genelde yoruma dayalı sorulardır.

sadık sarısaman

Sınavlarında Atatürk'ün nutuk adlı eserinden soru soran hocadır. Sınavlarında sınıf ortalaması çok düşüktür. aslında lise tarzı sorular sorar ancak genelde öğrenciler düşük not alır. tarih metodolijisi dersine ve Atatürk i. tarihi derslerine girer. Kötü espriler yapar ancak sempatik bir insandır. Ders anlatışında sorunlar vardır. Derste not almakta fayda var çünkü kendi söylediklerinin sınavda yazılmasını ister. ilginç bir gülüşe sahiptir. Ancak çok iyi bir insandır. Genelde 1.sınıf öğrencilerinin korkulu rüyasıdır ancak zaman geçtikce herkes tarafından sevilmeye başlanan bir hocadır. Derse gelmediği zamanlarda telafi dersi yapacak kadar işine aşık bir insandır kendisi. Allah ondan razı olsun dersinden AA ile geçmiştim

selim pullu

Sınav soruları genelde çok kolay ve sallamaya açıktır. Sınav sonuçlarında sınıf ortalaması 80-83 arasındadır. Sırf esprilerini ve sınavlarda yazılan komik cevapları duyurmak için facebookta fan sayfası acabilecek kadar öğrenci dostu bir insandır. Derslerinde sıkılmanın imkansız oldugu bir gercek ancak sınavlarda soruları biraz daha zor sorması gerekir diye düşünüyorum,81 ortalamayla bb ile geçmek kötü bir şey çünkü.