bugün

boyner holding'e ait e-ticaret projesi. ses getirecek gibi. çok yakında görücüye çıkacakmış.

http://www.morhipo.com
oncelikli uyelik sistemini acmis, her saat 100. uyeye 25 tl lik hediye ceki dagitan portaldir.
gun itibariyle canlanmis sitedir.
sırf göstermelik gibi duran içinde ünlü markaların bulunduğu online alışveriş sitesi. site kesinlikle çok amatörce ve linkleri çalışmıyor. tamamen hazır olmadan kullanıcılara açılmış ve yoğunluğu kaldıramamıştır.
şimdilik berbat bir site.
mor bir hipopotamın yanında duran azra ile çıkı yapmış olan proje.
yaptığım incelemeler neticesinde boyner'in eski websitesinden ve online satış taktiklerinden bir farkı olmadığını fark ettiğim olay.
siparişinizle birlikte bir adet "lokum" gönderen alışveriş sitesi. ben "kazık" yollamalarını beklerdim halbuki.
tomy hilfiger gözlüğümün yanında bir kutu lokum gönderen alışveriş sitesi. tek bir tane de yeterdi koca bi kutu lokuma gerek yoktu zaten hiç sevmem lokumu. lokumu yesinler. *
aralık ayının başında verdiğim - sitede teslim tarihi ayın ortası gösterilmiş olduğu halde- ayakkabı siparişini daha bugün aldığım site. ayakkabının rengi * bambaşka.. üstelik üstündeki tokası da kopmuş. kısaca rezil bir alışveriş sitesi. bir daha alışveriş yapmak mı? asla!
Özel indirim kulübü kısmında oldukça uygun fiyatlara* ürünler bulabileceğiniz alışveriş sitesidir. 30 gün içerisinde sebepsiz iadeyi kabul eden nadir alışveriş sitelerindendir. Bir de ürünle birlikte size ikramlık lokum gönderen bir sitedir.***
çok farklı bir reklam politikası var bu abilerin.. hali hazırda bir e-ticaret firmasında çalıştığım için biliyorum, yapılabilecekler belli.. sözlüklerde entry girdirmek de bir yöntemdir, ki kullanılır, cunku ınsanlar samımı buluyor kullanıcı yorumlarını..

bunun dısında facebook, google reklamları vardır, radyo/televizyon reklamları vardır, banner'lar vardır falan ama.. ama bunlar sözlüklere dadanmış durumda..

belli ki reklam olayına önem veriyorlar, tüketicileri bir şekilde kendilerine çekmeye çalışıyorlar, ama onlara tavsiyem şu, aynı anda, aynı şeyleri yazdırmayın farklı sözlüklerde, çok komik gözüküyor..
kazık ürünler satan sitedir. evet.
basit bir markafoni klonudur. boynerin maddi gücüyle çok yoğun reklam bombardımanı yapsa da genç girimçilerin el emeği göz nuruyla kurduğu bir markafoni ya da trendyol olamayacaktır.
ürün paketinin içine bir tanede lokum koyan online alışveriş sitesi. şuana kadar üç ürün aldım ve ikisinden hiç memnun değilim çok adi çıktı, diğeri ise beklentimi tam karşılayamadı.

not: lokum lezzetliydi.
onu bunu bilmem alınan ürünler çok geç ulaşıyor.
referanslı üye sistemi başına, 2 lira 50 kuruş kazandıran alışveriş sitesi.
private shopping sitelerinden birisi. genel olarak ürünleri geç ulaştırıyor bunlar sanıyorum, neden bilinmez. ben geçen 2 gün sonraya teslim edebileceğini taahhüt ettiği bir bot gördüm, botum da o sıra parçalanınca sipariş verdim ve sorunsuz elime geçti. ilk defa kişisel alışveriş sitesi, dolayısıyla ilk defa morhipo yu kullandım, bir aksilik çıkmadı.
Sözlerinde çok duran bir kurulusmus gibi teslim süresi taahhüdünde bulunan, kendilerine gönderilen şikayet vb. Mesajları okumayan, okusa da anlamayan, anlasa da bir eylemde bulunmayan, eylem de bulunsa da sacmalama oranı yüksek insanları bünyesinde barındıran bir alışveriş sitesi..
Ürünü niye göndermediniz diye soruyorsun, tedarikçi firmadan gelmedi diyor.. Üyeliğimi iptal edin diyorsun, depomuz taşınıyor bu nedenle gecikme oldu diyor.. Yahu ben ne diyorum sen neden bahsediyorsun dediğinde, siparişiniz kargoda güle güle kullanın diyor.. Lan ben evrene mı konuşuyorum deyince de kargolanmis sipariş iptal olmaz diyor..
Ah iste serde kibarlık var; amk hepinizin diyemiyorsun..
ürünü geç gönderme konusunda çığır açmış alışveriş sitesi.
güzel güzel ayakkabı markalarının, sikko sikko modellerini verdiği alışveriş sitesi.
en güvenilir alışveriş sitesi.
salak insanların internetten alışveriş ettiği bir site. lan internetten alış veriş mi yapılır eline almadığın gözünle görmediğin iade edip edemeyeceğin sağlam gelip gelmeyeceğini bilmediğin paranı geri alıp alamayacağın kargodan anası sikilmiş vaziyette ticari buzdolaplarının dalgıç pompaların altında gelen ürün alınır mı? ne lapgöt insanlar var ya çık abicim çarşı pazar gez dolaş gör bak ara havalar da güzel.hay allah size paranız kadar akıl da versin emi.
Sözünde duran alışveriş sitesidir. Satın aldığım ürün teslim tarihinden daha geç geldiği için tarafıma kargo ücretini hediye çeki olarak iade ettiler.
Aldığım ayakkabının yanında bir adet lokum göndermiş alışveriş sitesidir. Ayakkabı kokmasın diye içine konan zımbırtılardan sanıp bir süre açmadım, açtığımdaysa şaşırdım ama hoşuma da gitmedi değil hani. *
ilk başta aksaklıklar olsada şu an diger rakiplerine göre açıkara önde performansıyla göz doldurmuştur. satınaldığım ürünü göndereceklerini belirttikleri gün kargoya vermişlerdir. iade için ise ürün ellerine geçer gecmez mail atıp haber verdiklerinin üzerine paramın iade olduğunu da yine bildirmislerdir.

bu kadar güzellikden sonra. morhipo candır.