bugün

yahu indirimleri iyi hoş da, kırılma ihtimali olan her şey kesinlikle kırık geliyor, bıktım yahu, repliğinden ibaret alışveriş sitesi.
6-8 aralık tarihlerinde kargoya verilmesi gereken iki siparişimin birini 1 aralıkta diğerini 2 aralıkta kargoya vererek beni çok şaşırttılar, çok mutlu ettiler. kamera şakası mı diye düşünüyorum hala, o derece yani.
ltb montları indirimde sunan ancak farkına varamadığım sitedir.
davetiye isteyenler için: http://www.markafoni.com/i/merve_gonenc_1
son yıllarda artan internet sitesi üzerinden alışveriş çılgınlığında rakiplerini trendyol ile kol kola girerek sollamış sitedir.

şuana kadar hiç bir sorun yaşamadım şahsen, ürünlerin bazen iddia ettikleri günden bile erken geldiği oldu. en çok beğendiğiğm yönü ise memnun kalmadığınız takdirde hiç bir neden göstermeksizin iade edebiliyor oluşunuz. iademi kabul edip şıpadanak parayı geri ödediler ya. hatta iptal mailini atar atmaz yarım saat geçmeden siparişiniz iptal edilmiştir dedi oha! dedim. *
herzaman şikayet edip kin kusmayayım bir kere de yiğidin hakkını vereyim dedim. iyi ettim demi la?
e-ticarette çığır açan muhteşem girişimdir. her gün 30-40 bin arası ürün gönderiyorlar arada yaşanan aksiliklerin normal karşılanması gerekir.
Türkiye 'nin en büyük e-ticaret sitesi. Bazen gereksiz şeyler satsa da takip ettiğim bir site.
Dikkat etmeniz gereken tek şey alacağınız ürünü internette araştırın. Bazen farklı sitelerde daha uygun fiyata bulabiliyorsunuz.
Benzerlerine göre ürünler arasında daha hızlı tercih yapabiliyorum. Ancak piyasada zaten aynı fiyata satılan Nike ayakkabı modelini indirim adı altında satıldığını görünce, böyle ucuzluk sitelerinin sattığı ürünlerin aslında piyasada araştırınca aynı fiyata satılabilen ürünler olduğunu gördüm. Fakat insanımız araştırmadan her denilene inandığı için fazladan bir tüketim yapmasına yol açan bir site olduğunu vurgulamam gerekiyor.
Siparişi biraz bekletmeleri dışında hiçbir kötü tarafı olmayan alışveriş sitesi. Şu ana kadar aldığım her şey Pek kaliteli çıktı.
tarzını değiştiren site. şu anda sadece sekiz kampanya var. niye böyle birşey yapmışlar anlayamadım. çok kötü olmuş.
her alışverişimde teslimat sürelerinden önce ürünleri teslim ederek beni mutlu eden güzel bir sanal alışveriş sitesi.
görünen üründen farklı ürün yollayan online kampanya sitesi.
aldığım ürünü taahhüt ettikleri teslimat süresinden 8 gün sonra gönderen gevşek alışveriş sitesi.

mesela morhipo'dan yaptığım alışverişten sonra aynı şey başıma gelmişti, adamlar ne yapacaklarını şaşırdılar. telefonla aradılar özür dilediler, kargo parasını almadılar. markafoni'dekiler insanlıktan nasibini almamışlar tabi.
bugün aldığım tişörtü ayın 30 unda teslim edileceğini söyleyen alışveriş sitesi..

lan oğlum söyleyin yerinizi ben gelip alayim yaz bitmeden gönderseniz de bi kere giysem a.q
ne yaptığını bilmeyen alışveriş sitesi. xl istemiştim t-shirt'imi large gelmiş. ben de diyorum bu niye dar. şansıma sıçayım.
iyice saçmalayan alışveriş sitesi.
ilk açıldığında iyi indirimlerle elektronik cihaz, ev elektroniği, dekorasyon ürünleri, fotoğraf ekipmanı falan alınabilen bir yerdi. şimdi bakıyorum bildiğin -büyük ölçüde- kadınlara yönelik giyim kuşam mağazasına dönmüş, bir limango'dan, bir trendyol'dan farkı kalmamış.

alacağı kıyafetin piyasa fiyatını ve üzerinde nasıl duracağını bile bilmeden önüne geleni alanların uğrak mekanıdır artık. daha da işim olmaz...
40 numara siparişi verilen ayakkabıyı sol tek 40, sağ tekini de 38 numara göndermiş olan ilgili(!) firma. bir daha alışveriş yapmadan önce milyon kere düşünülmesi gereken site.
aldığım t shirt ile bana gönderdiği bir adet rinso sıvı deterjan ve bir adet domestos yüzey temizleyicisi gönderen alışveriş sitesidir..
hadi rinso tamam da domestos nedir yani neyin kafasını yaşıyorlar merak ediyorum..
görsel
Stok tutmadan satış yaptığı düşünülen firmadır ancak gerçekler oldukça farklıdır kısaca anlatmak gerekirse,
- Yaklaşık 380 kişi çalışıyor ve bu sayı her geçen gün artmaya devam ediyor.

- Günde ortalama 20.000 ürün satışı yapılıyor.

- Müşteri hizmetleri aylık ortalama 3000-5000 aralığında bir telefon cevaplıyor.

- Hergün çok yoğun bir ziyaretçiyi sitede ağırlıyorlar. Hatta yer yer saniyede 50.000 tık aldıklarını ifade ediyorlar.

- IT bölümü olarak tüm Markafoni alt yapısını Açık Kaynak olarak kendileri geliştiriyor.

- Markafoni çalışanları takım elbise, gömlek giymek zorunda değil. Kirli sakallı, şortlu, terlikle vb. şekillerde işe gelmekte özgürler.

- Çalışanların yaş ortalaması oldukça genç (şu anda tam rakamı hatırlayamadım)

Bunun dışında yeni ofisleri muhteşem dir, görsel
bunun dışında ilk yazdıklarıma istinaden stok olarak çalıştıklarına dair fotoğraf; görsel
fırsatları çoğu zaman adı sanı duyulmamış markalardan olan alışveriş sitesi. yıllar önce bir gazla üye oldum daha hiç alışveriş yapmak nasip olmadı, ilgimi çeken bir tek şey olmaz mı arkadaş? tam kadın sitesi.
Adı sanı duyulmamış bir sürü marka satan site. Ben mi çok cahilim anlamadım ki.
eğer olmasaydı en bayıldığımız markalarında iğrenç şeyler üretebileceğini muhtemelen asla öğrenemeyeceğimiz alışveriş sitesi.
bazi urunlerde muhtesem indirimler yapan kurulus.

http://g1207.hizliresim.com/z/c/9mq1v.jpg
kazıklama işini internetten yapan kuruluş.