bugün

entry'ler (529)

sözlük yazarlarının itirafları

uzun zamandır ne sözlüğe girdim, ne de sözlüğü özledim. bugün bir bakayım dedim; yeni yeni trolleriniz olmuş, saçmalamalar tavan.. hayır birde bu edepsizlerin entrilerinin altına cevap yazıp, onları önemsiyormuş gibi davranıyorsunuz ya.. adamın amacı belli zaten, dikkat çekmek.. siz de alet oluyorsunuz.

hayır bize de üzülüyorum yani bu ülke böyle manyakları hak etmiyor aslında.

akşam eve geldiğinizde biraz stres atmak için sözlüğe giriyorsunuz, sonra aslında sözlükte daha çok strese girdiğinizi fark ediyorsunuz. ne gerek var bunlara? bırakın ne halt yazarlarsa yazsınlar.. ve size bol sabırlar.

ilk defa ateist olacaklara tavsiyeler

cool takılın.

konu dine gelmese bile ataist olduğunuzu sohbetin bir yerine sıkıştırın ki itici olun.

birde milletin çok da şeyindeymişsiniz gibi davranmayın, artık kimse kimsenin inancını önemsemiyor,bunu aklınızdan çıkarmayın.

para kazanma yolları

g.tünüzü kollayabildiğiniz her meslektir, her manada..

davet edip de gelmeyen şahsiyet

bir gün s.k gibi bırakılmayı hak eden şahıstır.

acıkılan gecelerin değişmez yiyeceği

aslında dolapta bulunan cmylmz ustanın da dediği gibi su içinde yüzen bir yoğurt olsa da değişmez yiyecek o değildir. o sadece zayıf bir alternatiftir. gönül neler neler ister ama o anda da ya para yoktur ya zaman... en iyisi şöyle şekilsizce bölünmüş ekmeğin içine konan yeşil soğan ve peynir ikilisidir. (varsa domates de olur, sorun yok.)

evli olup ayrı yaşayan çift mantığı

bir türlü anlayamadığım mantık. madem ayrı yaşayacaksın boşansana, boşanmıyorsan neden ayrı yaşıyorsun. e çocuklar böyle de rahat olmayacaklar. evli misin değil misin belli değil. mahalle baskısından korkuyorsan, çaresine bak. bir daha mı geleceksin dünyaya?

sözlük yazarlarının itirafları

uzun bir aradan sonra tekrar sözlüğe girince birde baktım ki 'izmir'i yunanistan'a bağışlamak' başlıklı konuya yazdığım sadece (bkz: geldi yine) den oluşan 3 kelimelik entrim silinmiş. sözlükte silinecek entry kalmadı da bir bu mu kaldı merak ediyorum. entry silinme nedenim belirtilmemiş. insanlar hiçbir şey bilmedikleri halde siyasetten girip futboldan çıkıyorlar. çok ilginç...

fikir muhendisi fikri

(bkz: #20536962) bu toprakların nasıl alındığından haberi olmayan... ne aldı da neyi bağışlamaya çalışan.. sana daha söylenecek çok söz var ama... en komik olanı da kendi nick altına yazması ... * * *

gökhan türkmen

güzel söyler, insanı sarar. hoş adam mı? evet, gideri var. *

sikseler düğünde oynayamayan insanlar

asosyaldir. kimle oynasın ki... yazıktır. *

saat 8 deki derse full makyaj gelen kız

her ne kadar erkekler
- lan bu da her sabah ezanla kalkıyo abi yeaa..
diye düşünselerde, kız muhtemelen onlardan sadece 15 dakika erken kalkmıştır. çünkü kızlar hızlıdır.

piskolata erkegi

karakteri sağlam, saygılı ve temiz kalpli bir delikanlı. muhabbeti de seviyeli. sözlükte bulmaya hasret kalınan azınlıktan.

seni seviyorum diyen erkek

biraz insansa her cümleyi kurabildiği gibi bunu da kurabilen erkektir. saçma sapan kıro, maço ayaklarına yatmaz, sevdiğine değer veren, onun mutlu olduğunu görmek isteyen insan evladıdır.

mühendislerin gereksiz insanlar olması

(bkz: buralar entry dolacak)
(bkz: sen çok yanlış gelmişsin kardeş)

murat ceylan

o değil de hislerinin kuvvetli olduğunu bir kez daha ispatladı. şu ana kadar iki kere sms e kaldı ve ikisinde de;

- gitmeyecekmişim gibi hissediyorum.. dedi

ve gitmedi. gelince bana fal bakmaz mı?

entry ve nick uyumu

(bkz: #19811390)

kadınların dil hakimiyeti

--spoiler--

mekanizmayı 3 yaşından beri çalıştıranla 28 yaşından sonra çalıştırmaya başlayan bir olur mu? *
--spoiler--

kim milyoner olmak ister

koç üniversitesi mezunu olan yarışmacının, üzerine basa basa koç üniversitesi mezunu olduğunu, aslında 100 bin liraya ihtiyacı olduğunu ama 125 binin hedefine en yakın miktar olduğu için 125 bin lirayı alırsa kalan 25 bini koç üniversitesine bağışlayacağını söyleyince..

kenan ışık'ın;

-koç üniversitesi'nin bağışa ihtiyacı mı var? sorusuyla içime biraz su serpmiş yarışma.

not: okurken siz yorulduysanız, yazarken beni düşünün.

not2: 1000 lira alabilen koç üniversitesi mezunu yarışmacıyı da harcayan yarışma. *

portakallı ve kuş üzümlü ingiliz kurabiyesi

kalp ve kolesterol problemi olanların yememesi gereken kurabiye. 32 kaşık yağın girdiği bir kurabiye düşünemiyorum. *

survivor ünlüler gönüllüler 2013

bozok'un elenmesi bizim için kötü oldu. 'kalırsam gösterecem hepsine gününü ' demişti. kalmasını isterdim.. diğerlerine neler yapacağını görmek isterdim. ama kendisi için iyi oldu. yoksa, düşünsene bir adada iki grup da seni kendilerine çekmeye çalışıyolar. adam paranoyak olur lan.