bugün

henüz limango yahut markafoni kadar bilinmemesinden dolayı sanıyorum, müşterisiyle anı anına iletişim kuran ve aynı gün ürünü kargolayan alışveriş sitesi.
gerçekten çok uygun fiyatlara sahip alışveriş sitesi.
çok beğenerek aldığım ve hevesle beklediğim tabağın özensiz şekilde paketlenmekten dolayı tarafıma kırık olarak ulaşmasına sebep olan site.
(bkz: devyol)*
zamanında girdiğiniz vakit süper ürünlerle karşılaşabileceğiniz alışveriş sitesi.
şans eseri kayıt olup neler varmış diye girdiğimde yüzde 70 indirimle barbour bot görüp havalara uçmama neden site, ama satış bitip üzerinden iki gün geçmesine rağmen tedarikçiden bekleniyor diye not geçiliyor, artık ne zaman gelir bekliyoruz.

edit: botlar 15 gün sonunda geldi gayet kulanışlı ve sağlam.
güvenilmez bir alış veriş sitesi, iki siparişten birini tedarik edilemiyor deyip iptal ediyor ve 20 tl alışveriş çeki vermemek için sizin isteğiniz üzerine iptal edildi maili atıyor.
ürünlerin hepsi, bir ya da bir kaç sezon öncesine ait.
iletişimin numarrasını an itibari ile çiçeksepeti.com un numarasına yönlendirmişlerdir. alışveriş yapmak isteyenlere önemle duyrulur. verdiğim siparişin on gündür kargoya verilmesini beklemekteyim. pişmanım.

edit: siparişim 3 hafta sonra istediğim yere ulaştı. süper hizmet.
siparişimi tedarikçiden temin edemediği için iptal eden site. hayır ben siparişim ne durumda diye mesaj atmasam onuda yapmayacaklar. Üstüne birde sitede ürün kargoya verildi diyede ibare yazıyolar.

Değerli üyemiz,

Öncelikle yaşanan aksaklıktan dolayı özür dileriz. 160587 numaralı siparişinizde yer alan US POLO ASSN. Men isimli ürün tedarikçi firma stokları ile ilgili bir sıkıntı nedeni ile temin edilememiş ve ürün tutarı olan 89.00 TL kredi kartınıza iade edilmiştir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, iadeyi izleyen 10 iş günü boyunca sürebilir.

Bu duruma istinaden, üyelik hesabınıza bir sonraki alışverişinizde kullanılmak üzere 20 TL tutarında hediye çeki tanımlanacaktır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Hüseyin

Trendyol Müşteri Hizmetleri

anlayış mı ne anlayışı?
güvenilirlik konusunda markafoninin yanından geçemeyen alışveriş sitesi.. 15 gün önce aldığım ürünün son olarak bugün elime ulaşması gerekirken hatta sitede kargoya teslim edildiği belirtilirken anlaşmalı olunan kargo şirketini aramam ve adıma bi gönderi olmadığını öğrenmem sonucu hayal kırıklığına uğradığım sitedir ayrıca..
converse metallica serisi ayakkabılar 49 TL. alın gardaşlar.
verdiğiniz siparişlerin kaybolduğu geç geldiği, güvenlik konusunda sıkıntıları olan ama yinede alışveriş yapmaktan vazgeçmediğim site.
bazı ürünlerin siteye halihazırda tükenmiş olarak eklendiğini düşündüğüm, bu teorimi çürütmek için tarayıcımın ana sayfası yaptığım sanal mağaza.

ek: aldığım ürün 8 günde geldi. e yuh be!.. üstelik problemli çıktı ve geri gönderdim..
markafoni'nin çakması olmasına rağmen Converse'leri şimdilik en ucuza satan sitemsidir.
amazon.com'un satın almak için 100 milyon dolar teklif ettiği alışveriş sitesi.
Siparişlerin çok geç gönderildiği yine de bazı indirimli ürünlerin bulunduğu alışveriş sitesi.
sipariş ettiğim ürünü sipariş gününden 5 gün sonra evime ulaştıran alışveriş sitesi.markafoni'ye göre daha hızlı.
online indirimli satış yapan internet sitesi. bugün bir iş teklifi aldığım alışveriş sitesi. bilemiyorum ne yapacağımı.
siparişiniz için önce "siparişiniz hazırlanıyor" diyen sonra da "tedarikçiden bekleniyor" olduğunu iddia eden site.
(bkz: nası yani)
an itibarı ile bakımda olan sitedir. bizlere daha iyi hizmet verebilmek için en kısa sürede tekrar yayında olacaklarmış.
kargo problemi olan alışveriş sitesi. Acil alışverişler için önerilmez.
crazy adlı markayı bugün satışa sunan sitedir kendisi ve fakat erkek tshirtleri içerisinde "game over" yazan tshirtü sergileyen mankenin omuzlarını düşürüp suratını buruşturması da ayrı bir sevimlidir. bildiğin dakikasına sempati duydum siteye.

dufresne tarafından nazikçe hatamı düzeltmek için uyarıldım, teşekkür ediyorum.
alışveriş dediğin görüp, dokunarak yapılmalıdır. bunu blir bunu söylerim.
3 martta aldığım ürün bırakın kargoya verilmesini tedarikçi firmadan bekleniyormuş.alış veriş yapmadan önce bir kaç yazı okudum bunlarla ilgili efendim almışlarda 2 gün içinde gelmiş. ben mi tınlanmadım. markafoninin yanından bile geçemezsiniz.
3 martta aldığım ürünün hala gelmemesi üzerine şikayette bulundum sabah saat 7 de. biraz önce yurtiçi kargodan mesaj geldi siparişiniz yola çıkmıştır diye. te allam madem bunu yapacaktınız ne diye beklettiniz beni.