bugün

güzel falan olmamalarının yanında büyük göğüslüdürler. allah bir yerden alıp bir yere vermiş hesabı.
kim diyo lan onu . hay aqua.
Dünyanın en kısa fıkralarından biri.
insanı şaşkına uğratan kalp krizi geçirtecek derecede olan akıl almaz güzelliklerdir. evet...
Kürt kızlarının çok güzelleri var. Çoktur. irkçılık yapmayın boş yere.
O güzel kızları siz göremezsiniz tabi onlar evde oturuyor genellikle.
Ha bir de mantıklı olun sarışın iseniz saçınız sakaliniz sarı olur. Esmer iseniz siyah. Türk - kürt kadınları açık tenli oluyor çoğunlukla ve kıl renkleri koyu oluyor. Yani bıyık sarışın kadında da var.
Alman erkeklerine hakaret etsem bende iyi b.k yemiş olmayacağım.
Ama bilinki sarınsınlar da daha çok kıl kökü vardır. Bunu genetik bilimi söylüyor.

Bir daha hiç bir kadınla kaş ve bıyığı üzerinden dalga geçmeyin bu yüzden. Komik duruma düşmeyin.
Abartmamak lazım aşağıdadır.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Makyaj yapmayı bilen her kadın güzeldir. Sadece biraz yediklerine içtiklerine dikkat etsin yeterli.
Şöyle görünenleri var. Cidden güzel bazıları.
görsel
Han Solo ya yaptığı yardımları kimse yok sayamaz, kendisinin hakkını yiyemez.
görsel
görsel
Gece gece akla gelen güzellik.
Kara kaşlı , kara gözlü zannettiğimiz; aslında sarışın, yanık tenli, renkli gözlü asi bakışlı kızlardır.
tipler müebbet lafını hatırlatır.

fakat yalan söylemiyim yine güzelide cidden güzeldir.
(bkz: dilek öcalan)
Selia hanım taktınız sizde ırka efendim. Hayır bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Biri beni aydınlatsın lütfen...

Edit:çıldırmaya az kaldı doktorum nerde.
Doğrudur ama konuşunca bütün büyü dağılıyor.
kaşlara baltayla girince surata badana yapınca falan.
Bu kızlar çirkin değil, ergenler.

Ve feysten arakladığınız pozları buraya atarak insanlara hakaret edip onları küçümsemeniz fazla aşağılık bir davranış.
dillere destan demesen iyiydi. pişman olunabilir.
Kör oldum. Mutlu musun.?
Gören gözlerini sikeyim.
Terleyince tatlı tatlı kokanı da varmış. Mesela ben terleyince çilek gibi kokarım ya.
görsel
bu yüzden erkekleri eşek siker.
görsel
Kesinlikle katıldığım tespittir. Doğal güzellik.