bugün

entry'ler (2863)

sizce ne kadar şansım var

kız olsam hemen sana verirdim.

''reddimi''

bu kriterlerle sokağa çıkabildiğine şükret kanka.

''bakımsızım haftada 1 defa duş alırım (malum milli servet, israf etmemek lazım)

dişlerim çarpık

kamburum''

çünkü bu üçü senin isteklerin doğrultusunda düzelecek şeyler.

sevgili yapan arkadaşa verilen tepki

''skmek için mi birliktesin'' bu yorumu yapan çok tipler var.

saat takmayan erkek

erkekliği saat takmakla belirleyen tiplere karşı oluşan güruhtur. Saat takmayı sevmyordur. bilekleri incedir, alışık değilidir vs vs. mecbur da değil hani.

rakının iğrenç bir içki olduğu gerçeği

Yeni Rakının tamamen bozması ve diğer markalardan da sevdiğm olmaması sebebi ile (Müezzen bunlardan ayrı ama artık o da yok) kendin pişir kendin ye usulüne geçtim. Ve ortamı, masayı, oranları da iyi ayarlarsan içilebilecek en güzel alkollü içkidir.

rakının iğrenç bir içki olduğu gerçeği

Ağır kimyasal içmiş gibi hissedenler ya rakı içmeyi bilmiyordur ya da rakı adabını bilmiyordur. yahut ağzıyla nasıl rakı içilir henüz öğrenememiştir. En basit ihtimal ise Bira dışında bir şey içmeyi bilmiyordur.

masterchef türkiye

bu sezon tamamen ''Reyting'' amaçlı kadronun kurulduğu bir yapım olmuştur.

kırmızı tuborg varken efes malt içen insan

Amsterdam varken kırmızı tuborg içen de ne bileyim.

kürt kızlarının dillere destan güzelliği

kim diyo lan onu . hay aqua.

hafif bir sigara öner

olmayan sigara en hafifidir.

Not : içiyorum.

winston dark blue

kemalistlerin bilimle ilgilenmemesi

Laiklik, laiklik diye bağırdıklarından dolayıdır.

kemalistlerin bilimle ilgilenmemesi

Laiklik, laiklik diye bağırdıklarından dolayıdır.

kemalistlerin olmadığı bir türkiye

ülkenin çok daha huzurlu ve ferah bir ortama kavuşması demektir.

üstteki yazar hakkındaki fikrini söyle

buralara gelmeyeli çok oldu. Ergenler gitti mi ? üsttekini bilmiyorum aqua. hatta bu sayfadaki kimseyi bilmiyorum aqua.

yunus ep

bu gün çıkacaktır kendileri. Teaser da eski Sagopayı duyar gibi oldum. Umarım ''dinlerken yine sago yapmış'' deriz.

balenciaga

Tamam güzel bir marka. Üst düZeydir. Kendisini severim. Son zamanlarda triple diye bir ayakkabı çıkardılar ki çakmaları her yerde. Kızılay dağıtıyor sanki ameka. Beymene girdim baktım orijinali. 6800 TL. Elime şöyle bir aldım dedim bu ne amk. Bir teki rahat 3 kilo var. Tamam durumum var istesem alırım ama o kadar para verip ayağımda ağaç taşımam amk.

30 yaşını geçip hala evlenememiş kadın

sürekli seks seviyordur.

dar pantolon giyen kız

Götüyle övünen kızdır.

evlenince ailesiyle aynı evde oturan erkek

Rahat şekilde seks yapamayacak erkektir. Kadın inlediğnde fazla ses çıkarma diyecektir.

kadın poposu

Dolgun ve iri olunca tadından yenmeyen uzuvdur. Avuç avuç sıkımlık ve tüm iyilikleri doldurulacak güzelliktedir. Bi de orta büyüklükte ve dolgunsa şahanedir.

mizansenfalan

(bkz: halkini siklemeyen fuhrer)

Artık buradan kasın gençler.